Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

1/8 finału: Portugalia - Holandia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 1/8 finału: Portugalia - Holandia

Wszystko o meczu.
    Nieznani Sprawcy

ciekawo zapowiadajaca sie potyczka choc te druzyny napewno nie sa jeszcze w scislym gronie faworytow

mowi sie ze bedzie to rewanz za euro 2004 ale obie druzyny musza awansowac dalej bo jak to wogle bedzie jak jedna z takich druzyn zakonczy juz mundial i jeden z takich trenerow jak Scolari czy Van Basten

dlatego musi to byc walka ktora pomoze awansowac tylko jednym

a wiec do boju Holandio
    knvb

Komentarz

W tym meczu jestem za Portugalią i .. stawiam ich wyżej

Portugalczycy mają chyba najlepsze skrzydła ( obrona plus pomoc ) ze wszystkich przeciwników z którymi Holendrzy grali

Robben trafia na nieustępliwego Miguela natomiast Van Piersie na N.Valente ,dodatkowo zarówno jeden i drugi portugalczyk lubi wychodzić daleko pod pole karne przeciwnika ( szczególnie Miguel ) -> co może zaoowocować kontrą i wolnym polem dla Holendrów ale zarówno musi absorbować Robbena i V.P do cofania sie.

Obydwie jedenastki grają identycznym ustawieniem i mecz zapowiada sie na bardzo wyrównany.
      Niecierpie drewna Van Bommela - dla mnie on sie nawet do reprezentacji nie nadaje - dlatego mam nadzieje że Deco z np Manichem zdominują środek ,a Ronaldo nowymi twarzami reprezentacji Oranje..
      Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

jesli chodzi o Portugalie to potrafia zagrozic i jak Ronaldo bedzie bardziej efektywny to w okolicach pola karnego Van Der Saara bedzie goraco bo Figo, widac tez mial ochote jak wiadomo ostatni mundial.Pauleta potrafi dobrze wspolpracowac i takze kocha wykanczac
        boje sie o srodek pola gdzie fantastycznym zawodnikiem jest Deco a po drugiej stronie ani Sneijder ani Van der Vaart cos nie moga zlapac rytmu

najbardziej upatruje szanse w rajdach Robbena ktory zapewne czesto bedzie scinal w pole karne gdzie bez formy jest Ruud

bedzie potrzebny Van Der Saar

holendrzy musza walczyc w srodku pola co moze byc waznym elementem Portugali ktora lubi takze strzelac z dystansu

Komentarz

rzeźnik Van Bommel jak we mgle ...

lubie Van Bastena ale naprawde nie rozumiem jego niektórych ruchów kadrowych

Utwierdzam sie w przekonaniu że Portugalia to wygra

Komentarz

jeszcze odszczekasz
            "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

"Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

hau hau

Komentarz

dobrze, ze ta bramka padla w miarę wcześnie... jest jeszcze sporo czasu i chyba jednak as w rękawie, tzn. na lawce....
                  My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

o kogo Ci chodzi??

van der Vaart czy Nistelrooy?

Komentarz

Myślalem o Nistelrooyu.. ale dwa "vany" to nawet lepiej...
                      My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

ale jeden powinien natychmiast zejść

Van Bommel

Komentarz

yes yes yes

Komentarz

Wyrównany mecz, z lekką przewagą Portugali.
                            Czerwona kartka sprawia że możemy w drugiej połowie oglądać ciekawe widowisko
                            "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
                            Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
                            Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
                            Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Komentarz

sędzia zgubił czerwoną kartkę spotkanie jest na niezłym poziomie sportowym, jest dużo walki i ambicji, a akcent hmorystyczny to niewątpliwie sędzia, który zupełnie nie radzi sobie z sytuacją :P
                              NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

Pracuję...
                              X