Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PŚ w skokach narciarskich

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Puchar Świata w obecnym sezonie wygra napewno, bo po chwilowym zachwianiu formy, znowu wrócił do dalekiego skakania, co pokazał ten dzisiejszy, oddany na sporym luzie, skok w okolice rekordu skoczni.
    Pytanie, czy to będzie taki jedno sezonowy wyskok, podobnie jak ten niedawny sympatycznego Japończyka, czy coś na dłużej...

Zostaw komentarz:

• Majkisek
    odpowiedział(a)
    Widać na każdym kroku, że mu głową nie dojeżdża. Dobry psycholog i mógłby naprawdę wiele osiągnąć w tym sezonie. No ale płakać z tego powodu nie zamierzam

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Taaa, nie ma to jak mieć sędziów po swojej stronie, co jak pamiętam, często było ich domeną w narciarstwie klasycznym zdaje się, przez co tak zostali rozpieszczeni, że ciężko im przyjąć bardziej sprawiedliwą ocenę

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Granerud znowu przeszarżował, a miał zwycięstwo w kieszeni.
    Nasi jakby spadek formy, albo celowe zagranie z wycofaniem się pod powrót świeżości na MŚ.
    Gdybym wiedział że ta ku.. się wywróci to nie zmienił bym kanału po skoku Żyły.
    "– Jestem wkurzony. Mam okazję poprosić dobrych norweskich sędziów o wyjaśnienie, za co odjęto mi aż 34 punkty. Może nie znam zasad? Myślałem, że za każdym razem skoczek ma (minimum) 11 punktów (od sędziów). Próbowałem utrzymać się na nogach, ale nie miałem szczęścia – mówił chwilę po zakończeniu rywalizacji 24-latek, cytowany przez dziennikarzy "Hopplandslaget".– Jestem wkurzony. Mam okazję poprosić dobrych norweskich sędziów o wyjaśnienie, za co odjęto mi aż 34 punkty. Może nie znam zasad? Myślałem, że za każdym razem skoczek ma (minimum) 11 punktów (od sędziów). Próbowałem utrzymać się na nogach, ale nie miałem szczęścia – mówił chwilę po zakończeniu rywalizacji 24-latek, cytowany przez dziennikarzy "Hopplandslaget"." Co za cieć.
    Ostatnio edytowany przez Ivan Drugi; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Granerud znowu przeszarżował, a miał zwycięstwo w kieszeni.
    Nasi jakby spadek formy, albo celowe zagranie z wycofaniem się pod powrót świeżości na MŚ.
    Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Brawa ale trochę szkoda skoku Dawida. Coś nie mogą poskładać 8 dobrych skoków w tym sezonie. Może na MŚ się uda.

Zostaw komentarz:

• Jaco
    odpowiedział(a)
    Oklaski dla polskich skoczków.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Dominik Formela
    @DominikFormela

W piątek nie będzie skoków w Lahti!

Nowy program na sobotę:

14:30 - oficjalny trening (53 skoczków)

16:15 - konkurs drużynowy.

Kwalifikacje w niedzielę przed zawodami.
    Sypie i wieje. No to do jutra(oby ).

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Kubacki, Stękała, Stoch, Wąsek, Wolny, Zniszczoł, Żyła.

I taka ciekawostka:
    Adam Bucholz
    @Bucholz_Adam
    ·
    19 sty
    Tymczasem na Mistrzostwach Norwegii zaprezentował się 22-letni Alexander Yigermal Roeshol Johnson. Być może w przyszłości będzie pierwszym od dwóch dekad czarnoskórym skoczkiem w Pucharze Świata? Trzymamy kciuki!

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    Żyła dzisiaj urodziny więc chciał sobie zrobić wolną niedzielę ​​​​​​

A tak serio, to szkoda bo dzisiaj skakał najlepiej i w niedzielę byłby kandydatem do wygranej.

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

Stekala ma 26 lat wiec nie do końca taki młody.
    Podług reszty drużyny jednak młody.
    PS. Chciałbym być ponownie taki nie do końca młody

Zostaw komentarz:

• Runi
    odpowiedział(a)
    Tylko żeby młody się nie podłamał tym, że zawalił chłopakom pierwsze miejsce.
    Stekala ma 26 lat wiec nie do końca taki młody.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    No i Piotrek miałby zayebisty prezent urodzinowy. 30 prawie pkt przewagi było. Fajne czasy, że z 2 miejsca w drużynówce jest niedosyt. Żyła i Stoch najstarsi na skoczni dzisiaj.

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Tylko żeby młody się nie podłamał tym, że zawalił chłopakom pierwsze miejsce.

Zostaw komentarz:

• Bootleg
    odpowiedział(a)

To jest sport, takie są skoki.
    Wiadomo... strasznie tylko szkoda, bo w Zakopanym by super smakowało.

No i pech, że to na Stękałę trafiło. No nic, może jutro polskie podium na osłodę

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X