Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PŚ w skokach narciarskich

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• PŚ w skokach narciarskich

Już jutro rusza nowa edycja Małyszomanii w naszym kraju.
    Arczi się ucieszy

A tak seryjnie to ciekawa jestem, czy wreszcie doczekamy się kolejnego skoczka który regularnie będzie łapał się do finałowej 30 w konkursach.
    Narazie widoki marne (treningi i kwalifikacje trwające właśnie w Kuusamo)
    Only You

Chyba się zapędziłam w pesymistycznych wizjach bo zanosi się na czterech Polaków w konkursie. Odpadł tylko Długopolski.
    Zobaczymy jutro.
    Mateja super skok, tyle że pewnie jak zwykle nie powtórzy go w konkursie
    Only You

Komentarz

Ja licze na Kamila Stocha.... bo to Kuzyn moojego kolegi z MW ...

Komentarz

No właśnie - podpora MW91
        Ha! DŁugopolski najlepiej skakał w teningach, ale w kwalifikacjach kupa i chyba 57. lokata :/
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Małysz czwarty w kwalifikacjach. Na podobnej pozycji wylądował chyba podczas ostatniego treningu, więc tak jakby złapał stabilizację na tej skoczni.

Mateja 21, Stoch 37, Bachleda 41, Długopolski 54
          Only You

Komentarz

No brawo Polacy.... Adam Małysz
            a coś Stoch słabo

Komentarz

a ja tak się po cichutku zostanawiam po jakiego ***** organizują tam zawody skoro tam zawsze wieje, a jak nie wieje to pada i rok w rok sa problemy z przeprowadzeniem zawodów. co oni jak Lang z Karpaczem cyrograf podpisali z tym Kuusamo ?

olimpiada sie zbliża.... Amman dobrze skacze

Komentarz

no wlasnie tak sobie patrze na kombinacje norweska a tam tak gwizdzi ze nie wiadomo co i jak z dzisiejszymi zawodami.

w sumie brakowalo mi juz sportow zimowych->ciesze sie ale bardziej niz na wyczyny Malysza licze na to ze ktos z mlodych zacznie dobijac sie nie tylko do 30-stki ale rowniez do finalowej 15-stki
                "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

to się poekscytowaliśmy pierwszym konkursem :/ na dodatek jutro ma być podobnie

Komentarz

dzisiaj niestety ma byc podobnie, zreszta jesli dobrze pamietam, to w kazdym sezonie przy przeprowadzeniu tam konkursow sa problemy z pogoda.

Komentarz

ale oglądałem biegi rano i pogoda jest bardzo OK
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamiast tych nielotów typu Długopolski mogli by wziąć Klimka Murańkę
                        Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

Dobra mam poważne pytanie:

Czy Waszym zdaniem Robert Matej przełamie się w tym sezonie?

"Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

Zamieszczone przez RadO
                            Dobra mam poważne pytanie:

Czy Waszym zdaniem Robert Matej przełamie się w tym sezonie?

predzej sie połamie

Komentarz

Ale Kranjec stuknął

Nasi - jak zwykle Adam a potem dłuuuuuuuuugo nic. Ehhh

Komentarz

Pracuję...
                              X