Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PŚ w skokach narciarskich

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Dawid, mam nadzieję, że po drugim skoku zamkniesz mi mordę.
    Kot, Żyła i Wolny dzisiaj dramat.
    Oby choć jeden z dwójki Kot/Żyła zdołał złapać formę na IO. O ile Żyła od początku sezonu skacze przeciętnie, o tyle w przypadku Kota mam wrażenie, że jego forma stale spada.

Komentarz

• Ziobro "pomijany i poniżany" zawiesza karierę:
      http://www.rmf24.pl/sport/news-jan-z...ny,nId,2504843
      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Kobayashi odpalił skok, Kubacki musiałby 136 metrów skoczyć, żeby odrobić jeszcze te 3 punkty. Szkoda tego Insbrucku.

edit: Fannamel jeszcze wyżej belkę podniósł.
        Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].
        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Mamy to! Brawo Kamil! Coś niesamowitego, Mistrz.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
            Dawid, mam nadzieję, że po drugim skoku zamkniesz mi mordę.
            Kot, Żyła i Wolny dzisiaj dramat.
            No nie zamknął.
            Brawo Kamil.
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Brak słów.

Komentarz

• Fenomen!!!!!!! Brawo!!! Dziękuję!!!!
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Z całego serca życzę Kamilowi tytułu Mistrza Świata w lotach. BRAWO!

Komentarz

• Dla mnie to jest zupełnie nie do uwierzenia... Wydawało mi się, że gdy oglądałem Małysza w latach od 2000 to widziałem szczyt narciarstwa polskiego. No dobra, miałem wtedy jakieś 10 do 15 lat, ale po prostu nie wierzyłem, że może być jeszcze ktoś kto go pobije, pod względem zdobytych trofeów. Teraz Stoch jest głównym faworytem do złota na normalnej i średniej skoczni ma Olimpiadzie i jeśli tak się stanie... To będzie największym zimowym sportowcem w historii. Ktoś z was, spodziewał się, że ktoś pobije osiągnięcia Małysza, tak szybko?

E: A poza tym, w tamtym czasie, gdy Hannavald, wygrał wszystkie cztery konkury turnieju 4 skoczni, zewsząd słyszałem że NIKT już tego nigdy nie dokona. Dlatego, jeszcze większe gratulacje dla Kamila
                    Ostatnio edytowany przez Paw(L)ak; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• Zamieszczone przez Paw(L)ak Zobacz posta
                      Dla mnie to jest zupełnie nie do uwierzenia... Wydawało mi się, że gdy oglądałem Małysza w latach od 2000 to widziałem szczyt narciarstwa polskiego. No dobra, miałem wtedy jakieś 10 do 15 lat, ale po prostu nie wierzyłem, że może być jeszcze ktoś kto go pobije, pod względem zdobytych trofeów. Teraz Stoch jest głównym faworytem do złota na normalnej i średniej skoczni ma Olimpiadzie i jeśli tak się stanie... To będzie największym zimowym sportowcem w historii. Ktoś z was, spodziewał się, że ktoś pobije osiągnięcia Małysza, tak szybko?
                      Ja się nawet Małysza nie spodziewałem a co dopiero jakiegoś następcę bo skoki oglądam od kiedy skakał Fijas wtedy miałem jakieś 10lat, później sobie policzę dokładnie a teraz trzeba znaleźć jakiś sklep he

Komentarz

• Aż się z Narzeczoną popłakaliśmy.

Król jest tylko jeden, Prezydencie oczekuję ustanowienie 6 stycznia nowym świętem, Świętem Jednego Króla.
                        team LEGIA

Komentarz

• W Euforii warto zauważyć, że Stoch jako pierwszy w historii wygrał 5 konkursów z rzędu w TCS.

Komentarz

• Zamieszczone przez gryglipuff Zobacz posta
                            W Euforii warto zauważyć, że Stoch jako pierwszy w historii wygrał 5 konkursów z rzędu w TCS.
                            Nope, to samo zrobił Recknagel i Hannawald
                            A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Ale przecież WSZYSTKIE konkursy 4 skoczni wygrał tylko Hannawald i Stoch.
                              Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• W jednym roku można wygrać 3 a w następnym 2 i łącznie będzie 5

Komentarz

Pracuję...
                                X