Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiany w UEFA i El. do M.Ś. i M.E.

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zmiany w UEFA i El. do M.Ś. i M.E.

  Ja nie wiem, dlaczego to umknęło naszej uwadze...

  Zamieszczone przez Poll/Legia Live!
  Eliminacje MŚ i ME  Poza reformą Pucharu UEFA ustalono także nowe zasady eliminacji do MŚ i ME. Zmiany spowodują mniejsze znaczenie pozycji rankingowej danego państwa przy losowaniu grup. Liczba grup zostanie zmniejszona w porównaniu z ostatnimi eliminacjami.
  W eliminacjach do MŚ 2006 o 13 miejsc przysługujących UEFA (Niemcy grają jako gospodarze) rywalizować będzie 51 drużyn zrzeszonych w UEFA. Zostaną podzielone na 3 grupy po 7 drużyn w każdej i 5 grup po 6 w każdej.
  Najsilniejsze reprezentacje zostaną rozstawione w pięciu 6-cio drużynowych grupach. Bezpośredni awans wywalczą zwycięzcy w każdej z ośmiu grup i dwie drużyny z drugich miejsc, które uzyskają najlepszy bilans punktowy. Liczony wg zasady: liczba punktów zdobytych przeciwko pierwszej, trzeciej, czwartej itd...drużynie w grupie. Obsada pozostałych 3 miejsc zostanie wyłoniona w meczach barażowych pomiędzy pozostałą 6-tką z drugich miejsc w grupach.

  W eliminacjach do ME 50 drużyn zostanie podzielone na sześć grup po siedem drużyn w każdej i jedna grupa z ośmioma drużynami. Bezpośredni awans uzyskają 1 i 2 drużyny z każdej grupy. Do wyłonionej 14 dołączą Austria i Szwajcaria - gospodarze turnieju.  Wielkie zmiany w UEFA!!!  Dobra wiadomość dla polskich kibiców! Komitet Wykonawczy UEFA przyjął bez poważniejszych zmian projekt reformy wypracowany na ubiegłorocznych warsztatach UEFA. Ponadto przyjęto nowe zasady eliminacji do MŚ i ME. Oto główne założenia reformy.
  Liga Mistrzów pozostaje bez zmian. Przesądzona została likwidacja drugiej fazy grupowej. Eliminacje i pierwsza faza grupowa odbędą się na dotychczasowych zasadach. Po zakończeniu fazy grupowej najlepsza 16 dokończy rywalizację systemem play-off, a trzecie drużyny w grupach przejdą do Pucharu UEFA.
  Rewolucyjne zmiany nastąpią w Pucharze UEFA, zostanie do niego dołączona faza grupowa. Prawodopodobnie zlikwidowany zostanie Puchar Intertoto. Nowy Puchar UEFA będzie wyglądał następująco.
  Dwie rundy kwalifikacyjne rozegrane metodą mecz i rewanż.
  - 1 runda kwalifikacyjna 56 drużyn z najsłabszych lig europejskich.
  - 2 runda kwalifikacyjna 64 drużyny: 28 zwycięzców z pierwszej rundy + 36 rozstawionych drużyn z lig średniaków - na tym etapie rozpoczną rywalizację drużyny z Polski.

  1 Runda - mecz i rewanż.
  80 drużyn: 32 zwycięzców II-ej rundy kwalifikacyjnej, 32 rozstawione drużyny z najlepszych lig, 16 drużyn wyeliminowanych w III-ej rundzie eliminacji LM.

  2 Runda - grupowa
  40 drużyn - 8 grup po 5 drużyn w każdej. W każdej grupie zagra każdy z każdym, ale tylko jeden mecz. Każda drużyna zagra więc dwa mecze u siebie i dwa na wyjeździe.
  Do dalszych rozgrywej awansują najlepsze trójki z każdej grupy.

  Play off - mecz i rewanż. Początek na wiosnę.
  3 Runda - 32 drużyny: 24 z fazy grupowej + 8 drużyn z III-cich miejsc zajętych w grupach Ligi Mistrzów.
  4 Runda - 16 drużyn
  Ćwierćfinał
  Półfinał
  Finał - jeden mecz


 • #2
  8-
  O P.UEFA teamcik jest...
  http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=953
  "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

  Komentarz


  • #3
   MaxyM poprostu nie zauważył ho:

   Komentarz

   Pracuję...
   X