Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polacy za granicą

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co ten Milik? Okienko we Włoszech zamknięte. Roma zła, Lipsk zły, Fiorentina zła. Trybuny w Neapolu mu pasują? Chyba mu Brzęczek obiecał, że co by nie było i tak go powoła.

Komentarz

• Nie musiał mu nic obiecywać. Dostał powołanie na ostatnie zgrupowanie, dostał teraz , dostanie i później.

Milik zapewne czeka na styczeń i podpisze kontrakt z kim chce na swoich warunkach.
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Tylko ciekawe, czy po takim wegetowaniu na trybunach będzie miał jakąś kartę przetargową by dyktować swoje warunki. Wg mnie przelicytował, a szkoda, bo ceniłem go znacznie wyżej niż Piątka. No chyba, że go ktoś spoza Włoch jeszcze uratuje. Może Ancelotti?

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
          Tylko ciekawe, czy po takim wegetowaniu na trybunach będzie miał jakąś kartę przetargową by dyktować swoje warunki. Wg mnie przelicytował, a szkoda, bo ceniłem go znacznie wyżej niż Piątka. No chyba, że go ktoś spoza Włoch jeszcze uratuje. Może Ancelotti?
          Pewne kulisy zdradził Borek
          https://www.youtube.com/watch?v=l74BtB6jobA
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Ciekawe, że w krainie modern footbalu są w stanie wysłać gościa do Klubu Kokosa na pół roku bo powiedział że chce odejść z klubu, a u nas dalej gra typ co kopał naszą koszulkę po podłodze.

Komentarz

• Zieliński właśnie Drągowskiemu na 4:0:
              https://twitter.com/i/status/1350782558515163136

Napoli - Fiorentina. Mecz trwa.

Ooo już 5:0.

e2:
              6:0.
              Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zielkowi coś przeskoczyło po spłodzeniu potomka. Fajnie sobie ostatnio pyka, na takim luzie. Czas na kadrę

Komentarz

Pracuję...
                X