Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polacy za granicą

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Polak w bramce PSG

Komentarz

• Lewy w Drużynie Roku UEFA:

Wymieniłbym CR9 na Mbappe i z chęcią by spróbował na konsoli.

Komentarz

• Wybierana przez kibiców.
        https://www.uefa.com/insideuefa/news...d=2637789.html

Komentarz

• Zamieszczone przez Numer Zobacz posta
          O widzisz Tego mi na TT nie dopisali

Komentarz

• Maciej Wilusz w Uralu Jekaterynburg. Zagra z Michałem Kucharczykiem i Rafałem Augustyniakiem
            Jacek Czaplewski 16 stycznia

Ural Jekaterynburg posiada już trzeciego Polaka. Do Michała Kucharczyka (wcześniej Legia Warszawa) i Rafała Augstyniaka (wcześniej Miedź Legnica) dołączył dzisiaj Maciej Wilusz. Były obrońca Rostowa i Lecha Poznań związał się kontraktem do końca bieżącego sezonu. Zagra z numerem 5.

W środę 31-latek zakończył przygodę w FK Rostów. Swój kontrakt (obowiązujący do końca czerwca) rozwiązał za porozumieniem stron. Dzisiaj na kilka miesięcy związał się z dziewiątą drużyną rosyjskiej tabeli.

Wilusz ma sporo czasu na aklimatyzację i zbudowanie formy. Liga rosyjska wznowi bowiem grę dopiero w ostatni weekend lutego. Ural pierwszy tegoroczny mecz o punkty stoczy w Moskwie, z CSKA (29 lutego).

Jesienią Wilusz nie zaliczył ani jednego meczu w barwach Rostowa. Oprócz niego i rodaków z Uralu w lidze rosyjskiej reprezentują Polskę jeszcze Grzegorz Krychowiak, Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa, piąte miejsce), Sebastian Szymański (Dinamo Moskwa, ósme miejsce) oraz Konrad Michalak (Achmat Grozny, dwunaste miejsce). Na wypożyczenie do greckiego AEK-u Ateny odszedł natomiast Damian Szymański (Achmat).
            gol24.pl

Komentarz

• Bröndby Kopenhaga zostanie bez swojego najlepszego zawodnika ostatnich lat. Duński klub poinformował o odejściu Kamila Wilczka do Göztepe Izmir(8 pozycja po 18 kolejkach).
              e:
              Piotr Koźmiński
              @UEFAComPiotrK
              ·
              4 min
              Co do transferu Kamila Wilczka. Popytałem: w Goztepe dostanie około TRZY razy więcej niż mogły mu zaoferować polskie kluby. Turcy zapłacą Broendby ponad milion euro. To odpowiedź na pytanie czy mógł wrócić do Ekstraklasy. A filmik o Izmirze warto zobaczyć:
              Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Grosicki podobno w West Brom. Tym razem się udało przed końcem okienka

No to jest szansa, że któryś z Polaków awansuje do PL, bo z Leeds po ostatnim sezonie to nic nie wiadomo

Komentarz

• "Kuriozalna" bramka Waldemara Soboty, FC St.Pauli - VfL Osnabrück(1.03. 3:1).
                  Musicie to zobaczyć:
                  https://twitter.com/i/status/1235863037325668352

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                    "Kuriozalna" bramka Waldemara Soboty, FC St.Pauli - VfL Osnabrück(1.03. 3:1).
                    Musicie to zobaczyć:
                    https://twitter.com/i/status/1235863037325668352
                    Słabo, bez telemarku.
                    Bazinga!
                    Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Nabijacie się. Niech to powtórzą Ronaldo z Messim.
                      "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                      "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                      Up the Anchor!

Komentarz

• Glik chce ponoć wracać do ekstraklasy, piszą że w kontekście... Arki

Chyba idziemy do przodu, jak kluby z ekstraklasy będą brały podstawowych zawodników Ligue 1

https://sport.interia.pl/pilka-nozna...i-,nId,4543079

Wysłane z mojego H4413 przy użyciu Tapatalka

Kibicuję Legii z trzech powodów: była, jest i będzie wielka.

Komentarz

Pracuję...
                        X