Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polacy za granicą

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Polacy za granicą

Rasiak zadebiutował dziś w barwach Tottenham Hotspur w meczu przeciwko Liverpoolowi. Mecz zakończył się rezultatem bezbramkowym (Rasiak strzelił nieuznanego gola). W 82 minucie zmienił go Robbie Keane. Żurawski strzelił gola Falkirk (13 minuta) i był to jego piewszy gol dla Celticu na wlasnym obiekcie. Vitoria Guimares Saganowskiego przegrała kolejny mecz - tym razem u siebie z Bragą 0:2
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Tottenham - Liverpool oglądał mój dziadek i Rasiak podobno rewelacyjnie.
    Strzelił bramę po rogu (nieuznana bo niby piłka przy dośrodkowaniu wyszła na chwilę poza boisko) i potem sieknął z głowy w poprzekę.
    Only You

Komentarz

Najpierw sieknął w poprzeczkę a potem mu nie uznali Rewelacyjnie to moim zdaniem duza przesada. Zagrał nieźle, chociaz większą część meczu był niewidoczny. Szkoda, ze nie strzelił bramki bo mu się należala.

Komentarz

Gdyby zdobył bramke w debiucie i jeszcze dzięki temu ,, Koguty" zainkasowały 3 punkty zostałby bohaterem fanów z White Hart Lane , bardzo się zdzwiłem faktem gry Rasiaka w podstawowym składzie widocznie trener Tottenhamu nie boi się ryzyka w meczu z Liverpoolem zagrało aż trzech debiutantów kolejny mecz grają z Aston Villa ciekaw jestem czy Rasiak znów dostanie szanse od pierwszej minuty .
        A Żurawski widocznie się już zaaklimatyzował bardzo dobrze bo zawsze wolałem Celtik niż Rangersów
        Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
        to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Komentarz

"Grzegorz grał dwa mecze w ciągu czterech dni w reprezentacji Polski. Zapytałem go więc, czy będzie w stanie zagrać z Liverpoolem. Odpowiedział mi, że czuje się dobrze i może grać. To potwierdza jego profesjonalizm. W spotkaniu z Liverpoolem w dwóch sytuacjach pokazał to, czego od niego oczekuję" - powiedział Martin Jol, menedżer Tottenhamu.

"Jeśli będziemy mieli dużo podań crossowych, wówczas będzie on strzelał gole. Widzieliśmy zresztą, jak po jednym z rzutów rożnych uderzył piłkę głową, a ta trafiła w poprzeczkę. Myślę, że ma bardzo duże szanse na zadomowienie się w podstawowym składzie" - dodał.

Wprawdzie to tylko jeden mecz ale dośc pochlebne recenzje zbiera Grześ w Anglii i wypada się cieszyć ,że tak mocna drużyna jak Tottenham ma w swoim składzie Polaka

Komentarz

Mięciel strzelił dla PAOKu, ale i tak zremisowali 2:2 na 1:0 strzelił w 25 min.
            „Odzyskuje wiarę w miasto krwawych historii,
            wielkiej piłki i najlepszego rapu z Polski”

Komentarz

Drugoligowe Elche nie chce już zajmować biernej postawy w sprawie Frankowskiego. Zażalenie złożone przez Levante w organach Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej (RFEF) z pewnością poczyni pewne komplikacje Frankowskiemu i jego klubowi.
              Przypomnijmy, że Levante domaga się odszkodowania od Frankowskiego za rzekome zerwanie ważnego kontraktu.

Jednym z problemów jest to, patrząc już chociażby ze sportowego punktu widzenia, że reprezentacyjny napastnik nie będzie mógł uczestniczyć w jutrzejszych treningach. Będzie się musiał natomiast stawić się w siedzibie federacji w Madrycie, by ustosunkować się w sprawie zarzutów ze strony Levante i przedstawić swoje dowody.

"Ta sytuacja sprawia nam spore problemy," mówi dyrektor Jose Manuel Ruiz Lopez. "Niepotrzebne wydatki i wyjazdy. Mam nadzieję, że sprawa szybko się zakończy i nikt nie będzie wątpił w to, że racja jest po naszej stronie."

Źródło: pilka.pl

Szkoda by było gdyby Franek miał kłopoty przez ten transer bo w końcu to kluczowy zawodnik dla naszej reprezentacji , można go nie lubić ale należy docenić jego wkład w obecną pozycje naszej reprezentacji w grupie ;D w prespektywie MŚ które są już tak blisko i tak niedługo ważne aby miał okazje do gry

Komentarz

nie wiem od kiedy fax może robic za umowę
                "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Latem Wisła Kraków w ostatniej chwili odrzuciła ofertę Celtiku Glasgow dla Tomasza Kłosa. Do transferu najprawdopodobniej dojdzie jednak zimą. Obrońca reprezentacji Polski był wściekły, gdy dowiedział się, że w ostatnich dniach sierpnia Wisła nie zgodziła się go sprzedać do wicemistrzów Szkocji – pisze Przegląd Sportowy.

O ile dla Macieja Żurawskiego wyjazd do Celticu stanowił dużą szansę na rozpoczęcie międzynarodowej kariery, o tyle dla Kłosa była to prawdopodobnie ostatnia okazja na kontrakt w naprawdę renomowanym klubie. Działacze "The Bhoys" zaproponowali 300 tysięcy euro, czyli sumę atrakcyjną jak na zawodnika, który przyszedł do Wisły za darmo i ma już przecież 32. lata.

Więcej w Przeglądzie Sportowym

Prosze prosze Celtik rozkochał się w piłkarzach z nad Bałtyku . Nasi obecni reprezentanci w tej lidze wystawili dobrą wizytówke polskiej piłce , i wydaje mi się , że to wcale nie koniec transferów naszych rodaków na Wyspy .

Komentarz

Wczoraj Ebi zdobył swoją 5 bramkę w Bundeslidze , i jest w tej chwili 4 strzelecem tej ligi dla mnie to duże zaskoczenie oczywiście na plus .Nie sądziłem , że on potrafi być tak skuteczny

Komentarz

Żurawski trafił w Pucharze Szkocji z Falkirk.
                      Celtic wygrał 2:1 po dog.
                      Boruk cały mecz.
                      jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

Reprezentant Polski trafi do półfinalisty LM?

Niezwykle ciekawe wieści docierają z Holandii; jak ujawnia portal Voetbalzone, Guus Hiddink zamierza zimą poważnie wzmocnić ekipę PSV Eindhoven, a na liście potencjalnych piłkarzy do sprowadzenia znajduje się reprezentant Polski Arkadiusz Radomski.

Były pomocnik SC Heerenveen występuje obecnie w Austrii Wiedeń.

Radomski cieszy się w Eredivisie dużym szacunkiem. Przez wiele lat występował w SC Heerenveen, gdzie był nawet kapitanem drużyny i jego transfer wydaje się być dość prawdopodobny.

Klub Philipsa musiałby za niego zapłacić około miliona euro.

Przypomnijmy, że PSV to półfinalista ostatniej edycji Ligi Mistrzów.

Źródło: Eredivisie.pl

Komentarz

Vitoria Guimaraes [1 - 0] Maritimo
                          16' Saganowski

Komentarz

Holandia: Bardzo dobry mecz Niedzielana

W 7. kolejce ligi holenderskiej zespół Andrzeja Niedzielana NEC Nijmegen przegrał na wyjeździe z AZ Alkmaar 2:3 (1:1).

Polak wyszedł na boisko w pierwszej „jedenastce”, a w 54. minucie wpisał się na listę strzelców. Reprezentant Polski zaliczył także asystę przy golu Grota, który padł w 25. minucie.

Bramki dla gospodarzy strzelili: Perez, Sektioui i Arweładze.

W tabeli ligi holenderskiej drużyna Niedzielana zajmuje przedostatnie, 17. miejsce.

Komentarz

Hiszpania: Świetny mecz Frankowskiego

Tomasz Frankowski coraz lepiej radzi sobie na hiszpańskich boiskach. W 6. kolejce jego zespół Elche pokonał u siebie Lleidę 3:2 (0:1), a reprezentant Polski strzelił dwa gole.

Najpierw pokonał bramkarza w 53. minucie, a drugi raz uczynił to 10 minut później. Trzeciego gola dla gospodarzy strzelił w 67. minucie Raul Ivars. Bramki dla gości strzelili Bilic (16 min.) i Rodríguez (90 min.).

Komentarz

Pracuję...
                              X