Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NBA

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

a pamiętacie rodmana w detroid na pozycji PG z numerem 10 w naturalnych włosach i bez dziar ?

Komentarz

Zamieszczone przez Lakers
      a pamiętacie rodmana w detroid na pozycji PG z numerem 10 w naturalnych włosach i bez dziar ?
      Jeszcze go wtedy nie kojarzyłem 8-

Komentarz

hehe to moze kojazysz to: po detroid grał w San Antonio chyba tez z 10 tam grał ... już w rożowych włosach i 2 dziarami (takie kostki czerwone i coś tam jeszcze)

wzią tez udzał w filnie "EDDIE" wtedy

Komentarz

hehe to moze kojazysz to: po detroid grał w San Antonio chyba tez z 10 tam grał ... już w rożowych włosach i 2 dziarami (takie kostki czerwone i coś tam jeszcze)

wzią tez udzał w filnie "EDDIE" wtedy
          A San Antonio dał się już zauważyć 8-

Komentarz

no to mamy już coś ! hehe wSan antonio podczas meczu z Chicago Bulls gdy jeszcze nie grał z nimi doszło do sprzeczki miedzy nim a Pippenem , Pippen robił wsad (aley up od Jordana) jak dobrze pamieram Rodman go brutalnie zfaulował po czym powiedział mu ze " masz krzywą mordę" pipeen nie zareagował na to tylko podszedł do MJ , sedziowie dali mu technicznego a ten teks i mniej wiecej 2 dni po tym meczu Chicago zaczęło sie interesować rodmanem ... oczywiste było ze tych deuch grazy bedze musiało sie pogodzic jak mają grać razem i tez tak się stało rodman po przejscieu załozył koszulke z numerem 91 ( 9+1 =10) zawsze chciał grać z 10 numerem ale ten juz był zajęty wiec zaczęło się dodawanie.... ale nei o tym teraz
            rodman w siłowni przeprosił pippena podajac mu reke pippen nei spojazł mu sie wtedy w twaz ale przyją przeprosiny , wtedy tez pozwolono wejscc mediom do siłowni by porobiły fotki za co zreszte dostali kupe kasy ...
            o tego memmetu MJ zacza patrzec na Rodmana jako osobe "kolorowa" aler rozwazna i dzeki temu moze wielka trojka NBA była tak skuteczna bo sie zaprzyjaznili wszycy ....

hehe moge pisa i pisac ide na szluga jak wroce opowie o tym jak "rodman" by winowajcą 45 kolizji samochodów w jedym miesiącu ...

Komentarz

fajna opcja była też jak na jednym z budynków a raczej 2 takich wysokich były takie a duze reklamy (jak u nas przy rotundze) jedna przedstawiała sylwetkę Jordana druga Pippena . gdy pipen doznał kontuzji na miejscu pippena pojawił sie rodman budynki stały kolo jezdni , gdzie był zakret od tego czasu gdy rodman widnaił na bilbordze zaczeby sie stluczki kierowcow wypadki ipt, wszyscy zagapywali sie na rodmana i ulegali wypadkom , MJ i Pippen wisileli tam 2 lata rodman tylko miesaic przez 2 lata było około 3 wypadkow na rok , rodman po miesiascu widninia spowodował 45 wypadków ... co moze zrobic reklama zawodnikia .... szkoda ze juz era byków minęła ... zawsze coś sie dzało jak niena parkieci to po za nim

Komentarz

Zamieszczone przez bruce BAS lee ;p
                Zamieszczone przez Q_(L)
                Zamieszczone przez andrzejzb
                Zamieszczone przez crolick
                chicago!!

forever
                Proszę odnotować, że mnie liga NBA wali I że mam ją w dupie
                Odnotowane... ale całą.. 8-

p.s. Jeżeli chodzi o mnie to emocjonowałem się NBA jeszcze kilka lat temu, teraz w sumie nie mam pojęcia co się w niej dzieje :/
                Gdybym ponownie się zaiteresował, to ze szczególnym uwzględnieniem Chicago Bulls...

Myślę takc samo jak szanowny pan moderator :P
                tyle że zamiast bulls kibicowałbym pacers , celtic , kincks

ja tez tak mysle---jednak Jordan to byla sila napedowa NBA...a teraz??? podniecaja sie wszyscy jakims le bronem
                Warszawa

Komentarz

kto sie podnieca gdyby nie Jordan to koszykówka nie była by tak popularna nie było by takich y0 butów do koszykówki i mało co by sie syszało o nba , gdyby nei Jordan to etap nba zakończył by sie na Jonsonie i nic by nie było NBA po powrocie jordana zarobiło 2 razy wiecej kasy niz jak miał przerwe ostatnia bo wszyscy sie ciesza z tego ze worcił ze wrocił krol najlepszy koszykaz na swiecie moze juz nie ma tak wysokiej sroedniej to jego zagranie i zwody sa supew malo kto je powarza ... nie ma zastepcy Jordana , a przynajmien my tego nie dozyjemy , gdybys ogladał kazdy mecz Jordana to bys zrozumiał to ze nikt sie nie podnieca tylko szanuje go ! dla mnie Jprdan był jest i bedze najlepszym zawodnikiem koszykówki ....

Komentarz

Obecnie kibicuję Sacramento Kings.
                    Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                    Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                      Obecnie kibicuję Sacramento Kings.
                      A ja im kibicowałem, jak grali tam Jayson Williams i John Barry. Teraz jeszcze mam do nich sentyment ze względu na Divaca i Stojakovica.

Jordan był największy. Zastępcy na pewno nie będzie. Natomiast następce jest. Kobe Bryant. Następca zawsze jest. Jana III Sobieskiego się zastąpić nie udało, ale następca był.
                      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

kto sie podnieca gdyby nie Jordan to koszykówka nie była by tak popularna nie było by takich y0 butów do koszykówki i mało co by sie syszało o nba , gdyby nei Jordan to etap nba zakończył by sie na Jonsonie i nic by nie było NBA po powrocie jordana zarobiło 2 razy wiecej kasy niz jak miał przerwe ostatnia bo wszyscy sie ciesza z tego ze worcił ze wrocił krol najlepszy koszykaz na swiecie moze juz nie ma tak wysokiej sroedniej to jego zagranie i zwody sa supew malo kto je powarza ... nie ma zastepcy Jordana , a przynajmien my tego nie dozyjemy , gdybys ogladał kazdy mecz Jordana to bys zrozumiał to ze nikt sie nie podnieca tylko szanuje go ! dla mnie Jprdan był jest i bedze najlepszym zawodnikiem koszykówki ....
                        ale jak widac po naszych tv nie do wszystkich docierają takie argumenty.Nie wiem jak można na tym nie zarobić.Robic transmisje na żywo,potem dawać powtórki zamiast 15 takich samych seriali pd amerykańskich i 100 kreskówek, tylko żeby powtórka nie była z 4 kwarty tylko z całości z wyciętymi przerwami.

Komentarz

to bys zrozumiał to ze nikt sie nie podnieca tylko szanuje go ! dla mnie Jprdan był jest i bedze najlepszym zawodnikiem koszykówki ....
                          Lakers - ja nie mowie o podniecaniu sie Jordane tylko jakims Le Bronem,chlopakiem, ktory zostal wybrany no1 w tegorocznym drafice.... dla mnei Jordan na zawsze pozostanei Bogiem Koszykowki.....taka mala anegdota

w jednym z wiezowcow w Zielonej Gorze jest napis miedzy 10 a 11 pietrem - napis JORDAN :

a tak na marginesie - nasza ligowa koszykowka nei jest taka zla....ale tylko ligowa
                          Warszawa

Komentarz

jak juz mowa o Rodmanie to dodam ze moja postac miala okazje na zywo zaobserwowac tego koszykarza kiedy to rozgrywal pierwszy swoj mecz w barwach Lakersow. Jako ze z tej przyczyny mialam na wzor Rodmana filoletowo zolte wlosy (oczywiscie chwilowo) to udzielilam wywiadu dla kanalu 6 w telewizji amerykanskiej zrobilam chyba 4 klisze zdjec na tym meczu
                            Legia Warszawa
                            "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Komentarz

Zamieszczone przez eLadamo
                              to bys zrozumiał to ze nikt sie nie podnieca tylko szanuje go ! dla mnie Jprdan był jest i bedze najlepszym zawodnikiem koszykówki ....
                              Lakers - ja nie mowie o podniecaniu sie Jordane tylko jakims Le Bronem,chlopakiem, ktory zostal wybrany no1 w tegorocznym drafice.... dla mnei Jordan na zawsze pozostanei Bogiem Koszykowki.....taka mala anegdota

w jednym z wiezowcow w Zielonej Gorze jest napis miedzy 10 a 11 pietrem - napis JORDAN :

a tak na marginesie - nasza ligowa koszykowka nei jest taka zla....ale tylko ligowa
                              Jordan byl number one w koszykowce. Ale byl , dlatego media szukaja nowego idola a LeBron sie nadaje, a przynajmiej na razie na to wyglada.
                              Dzis wieczorem rozegra swoj pierwszy mecz w NBA, rozpoczyna sie Pepsi Pro Summer League , wszystkie 12000 biletow juz sprzedane i do tego akredytowalo sie ponad 170 dziennikarzy, a o to w tym calym biznesie chodzi.
                              Ps.Bylem osobiscie na jednym meczu z udzialem Jamesa kilka miesiecy temu.Spotkanie bylo rozgrywene w Trenton NJ i byl to jego pierwszy wystep po dyskwalifikacji,zdobyl 52 punkty,dobrze rzuca za 3 pkt,potrafi zablokowac rzut czyli niezle w obronie, jest oczywiscie bardzo szybki, wsady wiadomo bardzo widowiskowe i sporo tego,jedynie osobiste cos mu za bardzo nie wychodzily.Fajnie wygladalo po meczu jak sedziowie ktorzy prowadzili to spotkanie oraz inni officjele lazili za nim zeby zalapac sie do zdjecia.

Komentarz

Dziwne ze Krzpac nie wypowiedzial sie jeszcze w tym temacie 8-
                                WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                                RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X