Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co robią byli trenerzy?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co robią byli trenerzy?

Karuzela trenerska się kręci. Wydaje się, że wciąż są to te same nazwiska i co najciekawsze - przegrani znajdują nowe zatrudnienie, a zwycięzcy nie bardzo.
    Zastanwia mnie np. co robi duet, który zapewnił kiedyś ŁKSowi tytuł: Dziuba - Polak?
    Wdowczyk pałęta sie po drugiej, czy nawet trzeciej lidze.
    Gdzie będzie w przyszłym sezonie jeden z najlepszych trenerów: Bobo Kaczmarek?

A na drugim biegunie mamy wiecznie przegranego Broniszewskiego, który mało brakowało, a spuściłby Wisłę Płock (na szczęście dla Płocka został zastapiony Jabłońskim), który zapewne znów się gdzieś załapie, Smudę, który zawsze robi w klubach duże zamieszanie, Majewskiego.
    Oni zawsze się gdzieś zahaczą.

Najbardziej interesuje mnie pytanie: co robi Kaczmarek?
    koko koko Skorza spoko...

Mnie też ciekawi co robi Bobo, w końcu to jeden z lepszych polskich trenerów, mający dobrego nosa to piłkarzy. Natomiast "kaszanka" Broniszewski poza dobrymi układami z PZPN nic sobą nie reprezentuje. Nota bene mam nadzieję że nie spęłnią się jego (Broniszewskiego) 2 największe marzenia tj. trenowanie kadry oraz Legii 8- .

Komentarz

Może nie jest to wielki utytułowany trener ale oprócz Kaczmarka ''wielkim przegranym'' sezonu był chyba również J.Żurek który który z Gieksą osiągną sukces ponad oczekiwania - nie zdziwiłbym sie gdyby w nadchodzacym sezonie pracował w - Bełchatowie czy inny Olsztynie.
      Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

I to ma być ***** normalność?
        Wydawało się, że pewniakami do pucharów są Wisłą. Legia i Amica.
        A tu GKS i Groclin osiągają taki sukces (dla Groclinu największy w historii). I co? Trenerzy tych drużyn tracą pracę. A Broniszewski się pewnie znów gdzieś załapie
        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Zamieszczone przez Yevaud
          I to ma być *cenzura* normalność?
          Wydawało się, że pewniakami do pucharów są Wisłą. Legia i Amica.
          A tu GKS i Groclin osiągają taki sukces (dla Groclinu największy w historii). I co? Trenerzy tych drużyn tracą pracę. A Broniszewski się pewnie znów gdzieś załapie
          Tak sobie myślę, że zrezygnowanie z usług Kaczmarka i Żurka to będą największe porażki panów Drzymały i Dziurowicza. Już niedługo odbije im się to wieeelką czkawką.
          Only You

Komentarz

Pracuję...
          X