Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak zarabiają grajki ....

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• dyha
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MaxyM
    Pożyjemy zobaczymy, ja czekam na krach w futbolu - bo wtedy Ronaldo i Beckham będą szukać pensji nawet u nas .

a kto by ich chia w Legii za 15 lat

Zostaw komentarz:

• Sinuhe
    odpowiedział(a)
    W takich klubach jak MU, czy Real bardzo dobrze umieją liczyć pieniążki... Co prawda Real miał spory dług, ale ostatnio o nim cicho. Na Ronaldo już zarobili.
    Ale może skończmy tą prywatę. Jeszcze nas ktoś zbanuje...

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Pożyjemy zobaczymy, ja czekam na krach w futbolu - bo wtedy Ronaldo i Beckham będą szukać pensji nawet u nas .

Zostaw komentarz:

• Sinuhe
    odpowiedział(a)
    Zaczeli cierpieć na chorobę "piłkarską", otóż ich budzet przestał się mieścić w określonych limitach, i żeczywiście lkub miał trochę długu. Ale jak się zapoznasz z historią końca wielkigo Bulls, to zauważysz, że namieszał tam jeden pan ( manager ) i jego ambicje. I miało to mało wspólnego z sytuacją klubu.

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Z tego co się orientuje to drużyny żyją przedewszystkim z praw TV, Akcji i umów sponsorskich. Czy nie mają długów - to co zostało z Chicago Bulls jest najleszym przykładem, że mają.

Zostaw komentarz:

• Sinuhe
    odpowiedział(a)
    Pieniądze są jak najbardziej realne.
    W NBA kluby dysponują określoną pulą środków. Jest z tego co wiem przeprowadzany przez federację audyt. Są limity wynagrodzeń poszczególnych zawodników, jak i drużyny jako całości. Pełny profesjonalizm.

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Może tenis tak ale takie rozgrywki jak Futbol, NBA, NHL, NFL - w każdym momencie mogą paść na pysk - duża część drużyn i organizacji żyje i wydaje virtualne pieniądze.

Zostaw komentarz:

• Sinuhe
    odpowiedział(a)
    Akurat tego bym się nie bał. Właściwie ze znanych mi dyscyplin, tylko w piłce są takie układy, że kluby nie licząc się ze swoim budżetem wydają niebotyczne pieniądze na zarobki zawodników.
    W tenisie sytuacja jest bardzo stabilna. Wpływy z transmisji są dosyć niskie. Każda impreza ma jakiegoś swojego tytularnego sponsora, który wykłada całą kasę na pulę nagród. I tyle...

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Sinuhe
    Podnoszenie szmalu z boiska/kortu/maty stało się faktem już przed wspomnianym panem. Wiązało się to ze zwiększonym zainteresowaniem mas pewnymi dyscyplinami sportu, co dawało efekty w postaci możliwości zarobkowania poprzez uprawianie tej, lub innej dyscypliny...
    Dzisiaj, kiedy wszystko jest towarem sprzedawanym milionom odbiorców, gwiazdy muszą być odpowiednio opłacane, bo przynoszą pośrednikom ( chodzi mi o pośrednictwo w sensie np. transmisji ) krociowe zyski.

... ale to padnie - musi paść na pysk, bo pieniądze coraz częsciej stają się virtualnymi, jeden większy krach i cały sport leży, czy piłka, tenis czy coś innego.

Zostaw komentarz:

• Sinuhe
    odpowiedział(a)
    Podnoszenie szmalu z boiska/kortu/maty stało się faktem już przed wspomnianym panem. Wiązało się to ze zwiększonym zainteresowaniem mas pewnymi dyscyplinami sportu, co dawało efekty w postaci możliwości zarobkowania poprzez uprawianie tej, lub innej dyscypliny...
    Dzisiaj, kiedy wszystko jest towarem sprzedawanym milionom odbiorców, gwiazdy muszą być odpowiednio opłacane, bo przynoszą pośrednikom ( chodzi mi o pośrednictwo w sensie np. transmisji ) krociowe zyski.

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez c_zary
    Zamieszczone przez MaxyM
    Mi jak się urodzi pociecha, wysyłam do Anglii i niech się szczeniak uczy gry w piłę by tatuś mógł w końcu pić driny z parasolką na Caraibach.
    Tylko co bedzie jak urodzi sie corunia? Ciekawe jaka przyszlosc dla niej zaplanowales
    Tenis .

Zostaw komentarz:

• c_zary
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MaxyM
    Mi jak się urodzi pociecha, wysyłam do Anglii i niech się szczeniak uczy gry w piłę by tatuś mógł w końcu pić driny z parasolką na Caraibach.
    Tylko co bedzie jak urodzi sie corunia? Ciekawe jaka przyszlosc dla niej zaplanowales

Zostaw komentarz:

• c_zary
    odpowiedział(a)
    Ciekawe co po zapoznaniu sie z ta lista (a przeciez w innych dyscyplinach jest jeszcze wiekszy szmal) powiedzialby Pierre de Coubertin :>

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• c_zary
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez dyha
    Proponowałbym pisac teraz komu się należą takie pieniądze. Bo dla mnie to tylko dla Beckhama bo ten to gra !
    Jezeli pieniadze podniesione z boiska bylyby adekwatne do umiejetnosc to Beck powinien zostac ksiegowym Raula

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X