Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy rekord na 100m mężczyzn

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nowy rekord na 100m mężczyzn

Reprezentant Jamajki Asafa Powell ustanowił we wtorek w Atenach podczas mityngu Super Grand Prix IAAF rekord świata w biegu na 100 metrów wynikiem 9,77.

Do wtorku najlepszym rezultatem legitymował się Amerykanin Tim Montgomery, który przebiegł 100 metrów 14 września 2002 roku w Paryżu w czasie 9,78.
    WH PRAGA

Extra. 9,77/100 m . Też mi osiągnięcie.
    Wiercę w brzozach z azbestu.

Komentarz

Ciekawe czego się nażarł
      Only You

Komentarz

Zamieszczone przez baranek
        no popatrz,całkiem duże... jeszcze nigdy w historii nikt tak szybko nie pobiegł
        "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Zamieszczone przez el talibbo
          oficjalnie ....
          TYLKO WISŁA

Komentarz

Zamieszczone przez kowal
            Zamieszczone przez el talibbo
            oficjalnie ....
            bo nikt nie mierzył predkosci polonistów uciekająch przed kibicami z E(L)KĄ na piersi
            WH PRAGA

Komentarz

A jaka wielka różnica między tymi rezultatami

Komentarz

Zamieszczone przez eda
                A jaka wielka różnica między tymi rezultatami
                Jak widać spora skoro potrzebowano 3 lat na jej pokonanie

Komentarz

i tak mu to anuluja... pewnie sie nacpał

Komentarz

Myslałem, ze medycyna szybko sie rozwija, a tu az 3 lat potrzebowali zeby lepsze sterydy zrobic.
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez krzysiek(L)
                      bo nikt nie mierzył predkosci polonistów uciekająch przed kibicami z E(L)KĄ na piersi
                      krzysiu, nie napinaj się

Komentarz

Zamieszczone przez krzysiek(L)
                        2 pkt za marną napinkę
                        Dawaj dalej, po 5 jest bonus
                        Only You

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa
                          Myslałem, ze medycyna szybko sie rozwija, a tu az 3 lat potrzebowali zeby lepsze sterydy zrobic.
                          Medycyna to juz dawno dysponuje środkami dzieki którym rosnie ci silnik na plecach. Problem w tym że te juz potrafią wykryć. A zrobienie czegos co jest trudne do wykrycia przez pare lat troche zajmuje.

Ciekawe jak szybko potrafi biegać człowiek który w pełni korzystał z dobrodziejstw medycyny. Taki masymalnie naszprycowany z operacyjnie wzmocnionymi scięgnami

Moznaby w ogóle zrobić zawody dla ludzi upgrade'owanych. Tak jak kiedyś był sport amatorski i zawodowy, a ten zawodowy to był ten gorszy ale bardziej dochodowy.
                          Amatorskiego już nie ma, ostał sie tylko ten niby gorszy.
                          I teraz moze powstac alternatywa dla zawodowego, powiedzmy "Ultimate Sport".
                          Zyła złota i niezła siła napędowa dla przemysłu farmaceutycznego. Tak jak teraz w F1 pokazują na jakich kapciach jeździ dany bolid to w "Ultimate Sporcie" przy nazwiskach zawodników bedzie informacja które laboratoirum dostarcza wspomagacze, jaka firma dostarcza scięgna i sztuczne stawy.

Tylko ja i moja przestrzeń

Komentarz

to 0,01 s to przepaść, ale tu też znaczenie odgrywa wysokość na jakiej odbywają się zawody. im wyżej n p m tym jest rzadsze powietrze i można teoretycznie szybciej pobiegnąć (albo na odwrót, nie pamiętam dokładnie )

czytałem kiedyś o tym

Komentarz

Pracuję...
                            X