Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gudzowaty w Górniku Zabrze?!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Radio
    PS. MAxym ale ty masz dziś humor!?
    Wisielczy, siedziałem na deszczu 2h i jeszcze 1h wracałem do domu w korkach i tłumie z czarną gębą (to nie rasizm, a moja gęba).

A Era mnie chciała do sądu podać...

Zostaw komentarz:

• Radio
    odpowiedział(a)
    Próbowałem założyć nowy temat na ten temat ale mod mnie zhaltował. Więc tylko jedno zdanie: Ubić wszystkich u których znajdzie się legitymacja PZPN!
    To na tyle.
    PS. MAxym ale ty masz dziś humor!?

Zostaw komentarz:

• Beny
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez legart
    Zamieszczone przez beny_77
    Ta panowie kadrowicze chodźta se dziwki, panowie ligowcy sprzedawajta mecze, panowie prezesowie kapujcie swoich piłkarzyków, a redaktoki z PS niech rozdmuchują te postępki, to naszą ligę będzie w końcu sponsorował właściel sieci agencji towarzyskich a nie jakaś poważna firma :* :fu:
    No nie rozpaczaj tak, z seksbiznesu też mogą być pieniądze. A i odrobina przyjemności powinna się znaleźć 8 !
    Nie mam nic przeciwko seksbiznesowi, tylko dałem taki przykład że zamiast poważnej firmy szara strefa wciśnie się w polską piłkę.
    No może właśnie to jest sposób na jej odrodzenie (znaczy się polskiej piłki). Szara strefa, ciemne interesy, szwindle, aż w końcu ktoś przyjdzie, zagrzmi, zatupie, a następnie zburzy i zaorze, aby na wiosnę zasiać i zbudować coś nowego od podstaw, czystego, wręcz dziewiczego, bez kantów, przekretów i Szczakowianki Jaworzno... ho:

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Pieprzyć Ere!

p.s.

Ale dziś jestem wygadany i w ogóle...

Zostaw komentarz:

• legart
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez beny_77
    Ta panowie kadrowicze chodźta se dziwki, panowie ligowcy sprzedawajta mecze, panowie prezesowie kapujcie swoich piłkarzyków, a redaktoki z PS niech rozdmuchują te postępki, to naszą ligę będzie w końcu sponsorował właściel sieci agencji towarzyskich a nie jakaś poważna firma :* :fu:
    No nie rozpaczaj tak, z seksbiznesu też mogą być pieniądze. A i odrobina przyjemności powinna się znaleźć 8 !
    Nie mam nic przeciwko seksbiznesowi, tylko dałem taki przykład że zamiast poważnej firmy szara strefa wciśnie się w polską piłkę.

Zostaw komentarz:

• Beny
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• legart
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Jedni chcą przyjść, inni rezygnują:

Potężny sponsor uciekł od ekstraklasy

Operator sieci komórkowej Era GSM miał być strategicznym sponsorem polskiej ekstraklasy, płacąc na konta klubów 3 miliony dolarów rocznie! Do podpisania umowy jednak nie dojdzie.

Umowa z Era GSM miał być podpisana na trzy lata i w każdym kolejnym roku kwota miała rosnąć. Era finansowałaby ligę niezależnie od Canal+. Rozmowy trwały blisko trzy miesiące i były bardzo bliskie finalizacji. Jednak już po klęsce reprezentacji Pawła Janasa w Sztokholmie Era była skłonna zapłacić nie 3, a 2 miliony dolarów.

Po nagłośnieniu skandalu obyczajowego jaki miał miejsce na zgrupowaniu kadry i aferze związanej z meczem barażowym Świtu ze Szczakowianką, Era zdecydowała się wycofać z planowanego przedsięwzięcia.

„Dyrektor marketingowy Ery poinformował nas, że zarząd firmy podjął decyzję o rezygnacji z nawiązywania współpracy. Ta decyzja jest ostateczna” – powiedział prezes Piłkarskiej Ligi Polskiej, Zbigniew Koźmiński.

„Era to wielka i prężna firma. Chciała, by liga kojarzyła się z czymś zdrowym i normalnym. Miała dać ekstraklasie kasę, w zamian piłkarze graliby w koszulkach z logo firmy, a na stadionach byłyby reklamy. (...) W każdym razie dla wszystkich musi być to bardzo czytelny znak ostrzegawczy. Z jednej strony mniej i bardziej nagłaśniane afery, z drugiej brak jednoznacznych reakcji władz. Widząc to wszystko Era uznała, że lepiej będzie zainwestować pieniądze w koszykówkę” – dodał Koźmiński.
    Sport / onet

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Krzpac
    Zamieszczone przez C@mo
    oj nie dziwie sie po zeszlorocznych akcjach pt : ITI jeses ciety na tvn :>
    hehe, a wiesz ze w ogóle o tym nie pomyslałem

ja poprostu kilku dziennikarzy tej stacji nie trawie... a ostatnio mnie wkurwili wsprawie o Lampre... - sposób jaki go przedstawiali przed draftem i po drafie...
    Grzegorz Kalinowski - fuck him .

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    a tu juz nie chce w Jagielonie??

Zostaw komentarz:

• kamyk
    odpowiedział(a)
    no chyba nowa moda powstaje normalnie inwestowanie w kluby pilkarskie przez bogatych ludzi! moze i dobrze by to wyszlo na dobre polskiej pilce!

Zostaw komentarz:

• Krzpac
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez C@mo
    hehe, a wiesz ze w ogóle o tym nie pomyslałem

ja poprostu kilku dziennikarzy tej stacji nie trawie... a ostatnio mnie wkurwili wsprawie o Lampre... - sposób jaki go przedstawiali przed draftem i po drafie...

Zostaw komentarz:

• C@mo
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Krzpac
    pseudodzinnikarze z tvnu coś usłyszeli i juz podają do wiadomości ze Guzowaty chce do Górnika wejść... wcale nie zdziwiłbym się jak sam Guzowaty nic o tym nie wiedział...

jebac tvn...

Zostaw komentarz:

• Krzpac
    odpowiedział(a)
    pseudodzinnikarze z tvnu coś usłyszeli i juz podają do wiadomości ze Guzowaty chce do Górnika wejść... wcale nie zdziwiłbym się jak sam Guzowaty nic o tym nie wiedział...

jebac tvn...

Zostaw komentarz:

• C@mo
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MaxyM
    Zamieszczone przez crollek
    Co się dzieje że tyle chętnych na polską piłkę
    Kulczyk - Lech
    Jakubas - Legia
    Guzowaty - Górnik

Chyba chcą zrobić szybki biznesik a zarazem szybką kase
    Moda bogaczy...