Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gudzowaty w Górniku Zabrze?!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Jedni chcą przyjść, inni rezygnują:

Potężny sponsor uciekł od ekstraklasy

Operator sieci komórkowej Era GSM miał być strategicznym sponsorem polskiej ekstraklasy, płacąc na konta klubów 3 miliony dolarów rocznie! Do podpisania umowy jednak nie dojdzie.

Umowa z Era GSM miał być podpisana na trzy lata i w każdym kolejnym roku kwota miała rosnąć. Era finansowałaby ligę niezależnie od Canal+. Rozmowy trwały blisko trzy miesiące i były bardzo bliskie finalizacji. Jednak już po klęsce reprezentacji Pawła Janasa w Sztokholmie Era była skłonna zapłacić nie 3, a 2 miliony dolarów.

Po nagłośnieniu skandalu obyczajowego jaki miał miejsce na zgrupowaniu kadry i aferze związanej z meczem barażowym Świtu ze Szczakowianką, Era zdecydowała się wycofać z planowanego przedsięwzięcia.

„Dyrektor marketingowy Ery poinformował nas, że zarząd firmy podjął decyzję o rezygnacji z nawiązywania współpracy. Ta decyzja jest ostateczna” – powiedział prezes Piłkarskiej Ligi Polskiej, Zbigniew Koźmiński.

„Era to wielka i prężna firma. Chciała, by liga kojarzyła się z czymś zdrowym i normalnym. Miała dać ekstraklasie kasę, w zamian piłkarze graliby w koszulkach z logo firmy, a na stadionach byłyby reklamy. (...) W każdym razie dla wszystkich musi być to bardzo czytelny znak ostrzegawczy. Z jednej strony mniej i bardziej nagłaśniane afery, z drugiej brak jednoznacznych reakcji władz. Widząc to wszystko Era uznała, że lepiej będzie zainwestować pieniądze w koszykówkę” – dodał Koźmiński.
    Sport / onet
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Ta panowie kadrowicze chodźta se dziwki, panowie ligowcy sprzedawajta mecze, panowie prezesowie kapujcie swoich piłkarzyków, a redaktoki z PS niech rozdmuchują te postępki, to naszą ligę będzie w końcu sponsorował właściel sieci agencji towarzyskich a nie jakaś poważna firma :* :fu:

Komentarz

Zamieszczone przez legart
        Ta panowie kadrowicze chodźta se dziwki, panowie ligowcy sprzedawajta mecze, panowie prezesowie kapujcie swoich piłkarzyków, a redaktoki z PS niech rozdmuchują te postępki, to naszą ligę będzie w końcu sponsorował właściel sieci agencji towarzyskich a nie jakaś poważna firma :* :fu:
        No nie rozpaczaj tak, z seksbiznesu też mogą być pieniądze. A i odrobina przyjemności powinna się znaleźć 8 !

Komentarz

Zamieszczone przez beny_77
          No nie rozpaczaj tak, z seksbiznesu też mogą być pieniądze. A i odrobina przyjemności powinna się znaleźć 8 !
          Nie mam nic przeciwko seksbiznesowi, tylko dałem taki przykład że zamiast poważnej firmy szara strefa wciśnie się w polską piłkę.

Komentarz

Pieprzyć Ere!

p.s.

Ale dziś jestem wygadany i w ogóle...

Komentarz

Zamieszczone przez beny_77
              Nie mam nic przeciwko seksbiznesowi, tylko dałem taki przykład że zamiast poważnej firmy szara strefa wciśnie się w polską piłkę.
              No może właśnie to jest sposób na jej odrodzenie (znaczy się polskiej piłki). Szara strefa, ciemne interesy, szwindle, aż w końcu ktoś przyjdzie, zagrzmi, zatupie, a następnie zburzy i zaorze, aby na wiosnę zasiać i zbudować coś nowego od podstaw, czystego, wręcz dziewiczego, bez kantów, przekretów i Szczakowianki Jaworzno... ho:

Komentarz

Próbowałem założyć nowy temat na ten temat ale mod mnie zhaltował. Więc tylko jedno zdanie: Ubić wszystkich u których znajdzie się legitymacja PZPN!
                To na tyle.
                PS. MAxym ale ty masz dziś humor!?
                Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

Zamieszczone przez Radio
                  PS. MAxym ale ty masz dziś humor!?
                  Wisielczy, siedziałem na deszczu 2h i jeszcze 1h wracałem do domu w korkach i tłumie z czarną gębą (to nie rasizm, a moja gęba).

A Era mnie chciała do sądu podać...

Komentarz

Pracuję...
                  X