Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Roland Garros

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Roland Garros

Nadal czy Federer,a może Gasquet lub któryś z Argentyńczyków... Powróci Ferrero,czy zachwycą nas Roddick,Safin i Hewitt...

Henin,Clistejrs,Williams czy Davenport...

Przed nami wiele emocji... Kto wygra...
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Wczoraj za burtą znalazła się obrończyni tytułu A.Myskina,dziś poległ dziadek Andre,w niezbyt chlubnym stylu z Finem z kwalifikacji J.Nieminenem 5-7,6-4,7-6,1-6,0-6 :O
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Póki mu się kontuzja nie odnowiła to jego styl był jak najbardziej w porzadku, mimo przegranego 1 seta. Szkoda legendy i tyle. A Nieminem grał w kwalifikacjach tylko dlatego że przez ostatni rok walczył z urazami, wcześniej plasował się nawet w okolicach 30 miejsca na świecie.

Komentarz

No ale przyznasz że 2 ostatnie sety przykro się oglądało... Zmagał się Andre z tą prawą nogą ale popełnił w 13 gemach ze 40 niewymuszonych a w całym meczu ze 100.

Nieminen?? Typowy wyrobnik tenisowy,przegra w II rundzie ew. w III...

Komentarz

Nie lubie agasiego, zepsuł mi kupon

Roddick wygra, ten jego serw :O

Komentarz

@talib

Przyznam Nieminem póki co wyrobnik, ale młody, z dobrym serwisem i coś czuje że jeszcze o nim usłyszymy, chociaż nie przesadzałbym z zachwytami tak jak to czynił Stopa Karol. W Paryżu to się różne rzeczy dzieją, taki Verkerk 2 lata temu był w finale a potem to nie dał już o sobie usłyszeć.

@Paluch

Cóż Roddick może i świetnie serwuje, ale na cegle ma to mniejsze znaczenie, chociaż ma dobrą drabinkę, w jego ćwiartce same leszcze (poza Canasem), dopiero w półfinale Safin/Ferrero/Coria. Tylko czy tam dojdzie?

jutro Domachowska gra 2 mecze

Court 17 11:00 Start

..........

3.Women's Singles - 2nd Rnd.
            Flavia Pennetta (ITA)[32]
            vs. Marta Domachowska (POL)

......

5.Women's Doubles - 1st Rnd.
            Marta Domachowska (POL)/
            Silvija Talaja (CRO)
            vs. Sandrine Testud (FRA)/
            Roberta Vinci (ITA)

Komentarz

Roddick może mieć kłopoty.Tu jest cegła i tu są wymiany z głębi kortu i tymi wymianami-kto cierpliwszy wygrywa się RG (patrz:Gaston Gaudio,wybiegał to mistrzostwo w 2004).Roddick do cierpliwych nie należy.Mój faworyt->Rafi Nadal a w IIIr mecz nastolatków Nadal-Gasqet będzie na co patrzeć

Marta do boju,weź rewanż za 1/2 prokomu 2004

Komentarz

Nieminen wyrobnik ? To My oglądaliśmy inny mecz... Jarkko zagrał znakomity mecz, świetna gra w defensywie-brakowało mu trochę pewności gdy przechodził do ataku. Pokazał kilka znakomitych zagrań po których nie tylko Agassi, ale i inni czołowi gracze mieliby kłopoty z odegraniem. Akurat ma tak ułożoną drabinkę, że po dzisiejszym występie ma szansę zajść do 4r. , gdzie będzie czekać najprawdopodobniej Canas...
                e-Lech '02
                LPU

Komentarz

Dla Martusi singlowy turniej najprawdopodobniej sie zakończy na Flavii P.
                  Kurs wysoki - Italiaaaaaaaa
                  Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

No stary nie mów że rzuciłeś na Penettę?? Taki z Ciebie patriota??

Oświadczam(chodź to nie ten temat) że Marta wygra dziś i kropka

Komentarz

a przekonamy się o tym na stronie: www.rolandgarros.com NOW!!
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Nie tak NOW bo przed meczem Marty jeszcze dwa deble

Jej mecz jest 3 na korcie nr 17 a więc ok 14-15.

Komentarz

Kiedys sie ten tennis oglądało, teraz czasu nie ma.
                          Podchodząc bardziej profesionalnie to tematu, w STS skresliłem nastepujące typy:
                          Nr Rywale Typ Mnożnik
                          463 Razzano V. - Fernandez C. 1 1.45
                          469 Schnyder P. - Kloesel S. 1 1.05
                          484 Pasc./Suarez - Hopkins/Washing. 1 1.08
                          485 Douch./Stryc.- Andrieux/Parmen. 1 1.08
                          488 Bartoli/Groenef.-Haring/Pichet 1 1.05
                          528 Arthurs/Hanley-Ascione/Lisnard 1 1.12
                          530 Knowles/Nestor - Acasuso/Horna 1 1.12
                          622 Petrova N. - Beltrame S. 1 1.10
                          624 Golovin T. - S.Zanetti Ant. 1 1.10
                          625 Bovina E. - Garbin T. 1 1.12
                          629 Mauresmo A. - Cornet A. 1 1.02
                          630 Kuznetsova S. - Arvidsson S. 1 1.05
                          633 Henin J. - R.Pascual V. 1 1.05
                          637 Sharapova M. - Rezai A. 1 1.03
                          662 Coria G. - Djokovic N. 1 1.10
                          666 Robredo T. - Norman D. 1 1.15
                          668 Ferrero J.C. - Hernych J. 1 1.10
                          669 Safin M. - Dlouhy L. 1 1.10
                          677 Roddick A. - Acasuso J. 1 1.35
                          Mam nadzieje ze to wejdzie

Z zasady nie skreslam eventów w których jestem emocjonalnie zaangazowany, dlatego meczów Marty nie obstawiam, ale życze jej samych wygranych.

Komentarz

nie za mało typów? I czy oby nie przesadziłeś z kursami?
                            To jest miejsce na Twoją reklamę!

Komentarz

Do tego dołozyłem pare "pewniaków" piłkarskich i wyszedł kurs 359
                              Za dwa złote można puscic. Szanse wieksze niz w totku

Komentarz

Pracuję...
                              X