Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Włochy - transfery i nie tylko

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Włochy - transfery i nie tylko

"Sezon ogórkowy" to spekulacje, plotki i wiadomości wyssane z palca...
    Ale czasem kryją ziarnko prawdy i można o tym podyskutować...
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

STAM DO ARSENALU ALBO MILANU.
    Obrońca Lazio Rzym Jaap Stam otrzymał ofertę podpisania kontraktu z Arsenalem Londyn. Holenderski piłkarz miałby przejść do zespołu wicemistrzów Anglii za 10 milionów euro. Według grającego w Milanie holenderskiego pomocnika Clarence'a Seedorfa Stam chciałby jednak zostać we Włoszech i występować właśnie w AC Milan.
    Tak czy siak będzie sporym wzmocnieniem linii defensywnych.

Komentarz

Lucio bliski Romy

Piłkarz reprezentacji Brazylii i Bayeru Leverkusen Lucio odejdzie do Romy, jeśli Włosi zapłacą więcej niż oferowane 15 milionów euro - prezes niemieckiego klubu w rozmowie z "La Gazzetta dello Sport".

Rzymianie przebudowują drużynę po zakończonym totalną klapą minionym sezonie, w którym nie przeszli przez drugą rundę Champions League i zajęli ósme miejsce w lidze. W Pucharze UEFA wystąpią tylko dlatego, że w finale Pucharu Włoch przegrali z Milanem, który będzie bronił tytułu w Lidze Mistrzów. Obrońca Leverkusen bardzo chce zmienić klub. - To będzie smutne, ale potrzebuję nowego wyzwania, a to, że trener Fabio Capello mnie ceni, bardzo mi pochlebia - powiedział Brazylijczyk.

Komentarz

Zamieszczone przez Piłka Nożna
        AC Milan jest bliski osiągnięcia porozumienia z Parmą w sprawie kupna Hidetoshi Nakaty.
        Szefowie mediolańskiego klubu poszukują zastępcy dla Manuela Rui Costy w środku pola.
        Według doniesień we Włoszech Rossoneri proponują sporą sumę pieniędzy za Japończyka plus duńskiego napastnika Tomassona.

Komentarz

Zamieszczone przez Q_(L)
          Lucio bliski Romy

Piłkarz reprezentacji Brazylii i Bayeru Leverkusen Lucio odejdzie do Romy, jeśli Włosi zapłacą więcej niż oferowane 15 milionów euro - prezes niemieckiego klubu w rozmowie z "La Gazzetta dello Sport".

Rzymianie przebudowują drużynę po zakończonym totalną klapą minionym sezonie, w którym nie przeszli przez drugą rundę Champions League i zajęli ósme miejsce w lidze. W Pucharze UEFA wystąpią tylko dlatego, że w finale Pucharu Włoch przegrali z Milanem, który będzie bronił tytułu w Lidze Mistrzów. Obrońca Leverkusen bardzo chce zmienić klub. - To będzie smutne, ale potrzebuję nowego wyzwania, a to, że trener Fabio Capello mnie ceni, bardzo mi pochlebia - powiedział Brazylijczyk.
          Lucio jednak sie rozmyślił. I postanowił zostać jeszcze przez rok w Leverkusen.
          Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Juventus złożył ofertę Bayerowi Leverkusen, na mocy której Brazylijczyk Lucio miałby dołączyć do drużyny z Turynu przed sezonem 2004/05. W zamian Juventus w ciągu dwóch lat przelałby na konto "Aptekarzy" łącznie 14 mln euro.
            - Juventus zgłosił się bezpośrednio do nas, wysyłając pisemną ofertę. Nie mogę jednak ujawnić jej szczegółów - przyznał finansowy dyrektor Bayeru, Wolfgang Holzhauzer.
            Juventus liczy na pomoc firmy Nike, która ubiera zarówno drużynę Bianconerich, jak i reprezentację Brazylii.

Komentarz

Portugalski pomocnik Manuel Rui Costa powiedział, że schlebiają mu spekulacje łączącego go z Barceloną, ale podkreśla również, że jest szczęśliwy w Milanie.
              "To jest wielka przyjemność, ale ja chcę pozostać w Milanie. Gram w najlepszym klubie w Europie, który wygrał Ligę Mistrzów i chcę tutaj pozostać. Nigdy nie myślałem o odejściu." - powiedział zawodnik

Komentarz

Zamieszczone przez crollek
                Portugalski pomocnik Manuel Rui Costa powiedział, że schlebiają mu spekulacje łączącego go z Barceloną, ale podkreśla również, że jest szczęśliwy w Milanie.
                "To jest wielka przyjemność, ale ja chcę pozostać w Milanie. Gram w najlepszym klubie w Europie, który wygrał Ligę Mistrzów i chcę tutaj pozostać. Nigdy nie myślałem o odejściu." - powiedział zawodnik.
                Uff... 8- Rui Costa jest zajebistym piłkarzem i jakoś tak bardzo pasuje mi do tego zajebistego klubu jakim jest Milan, a brakuje mi w nim Figo

Komentarz

Zamieszczone przez crollek
                  "To jest wielka przyjemność, ale ja chcę pozostać w Milanie. Gram w najlepszym klubie w Europie, który wygrał Ligę Mistrzów i chcę tutaj pozostać. Nigdy nie myślałem o odejściu." - powiedział zawodnik.
                  I bardzo dobrze, chyba bym nie zniesł jakby Milan oddał tak zajebistego pomocnika do tej podrzędnej i przereklamowanej Barcy......
                  Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Syn Kadafiego będzie grał w Perugii

Saadi Kadafi, syn libijskiego przywódcy Muammara Kadafiego, podpisał roczny kontrakt z pierwszoligowym włoskim klubem Perugia i został oficjalnie przedstawiony w niedzielę przez szefa swego nowego klubu Luciano Gaucci w należącym doń zamku Torre Alfina.

Uroczystość zgromadziła kilkudziesięciu starannie dobranych przedstawicieli świata piłkarskiego i dziennikarzy sportowych.

„Moje zadanie nie będzie łatwe, ale muszę przejść przez to doświadczenie. Długo się zastanawiałem, ponieważ chcę żyć inaczej. Będę więc grał w Perugii, gdzie grali już i odnosili sukcesy ważni zawodnicy”, oświadczył syn pułkownika Kadafiego, unikając odpowiedzi na wszelkie pytania nie związane z futbolem.

Saadi ma 30 lat i grał dotąd jako pomocnik w pierwszoligowym klubie libijskim Al-Ittihad oraz w reprezentacji narodowej. Ma także udziały w klubach włoskich, posiadając 7,5% akcji Juventusu Turyn.

Prezes Perugii Luciano Gaucci wyjawił, że ma już zgodę pułkownika Kadafiego na podpisanie z jego synem ostatecznego kontraktu.
                    8- 8- 8-
                    Only You

Komentarz

Lucio nie do Romy, lecz do Juve

W wywiadzie dla włoskiej gazety "Tuttosport", Ilja Kaenzig, "prawa ręką" dyrektora generalnego Bayeru Leverkusen, Reinera Calmuda, stwierdził że obrońca Lucio ma większe szanse na transfer do Juventusu niż do Romy.

- Lucio trafi do Juventusu - mówi Kaenzig. - Umowa z Romą była zaledwie wstępna, na pierwszym miejscu jest obecnie Juventus.

Komentarz

Rumuński piłkarz Cristian Chivu przejdzie z Ajaksu Amsterdam do AS Roma. Obydwa kluby zawarły już wstępne porozumienie.

"Ajax i Roma zawarły porozumienie w sprawie transferu Chivu. Ajax czeka jeszcze na bankowe gwarancje ze strony Romy" - poinformował holenderski klub na stronie internetowej.

Według prasy 22-letni rumuński obrońca ma kosztować 18 milionów euro. Jeśli ta kwota się potwierdzi, będzie to najwyższy transfer w historii Ajaxu.
                        uff, dobry zakup, bo troche obrona im sie posypała
                        Only You

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
                          Syn Kadafiego będzie grał w Perugii

Saadi Kadafi, syn libijskiego przywódcy Muammara Kadafiego, podpisał roczny kontrakt z pierwszoligowym włoskim klubem Perugia i został oficjalnie przedstawiony w niedzielę przez szefa swego nowego klubu Luciano Gaucci w należącym doń zamku Torre Alfina.

Uroczystość zgromadziła kilkudziesięciu starannie dobranych przedstawicieli świata piłkarskiego i dziennikarzy sportowych.

„Moje zadanie nie będzie łatwe, ale muszę przejść przez to doświadczenie. Długo się zastanawiałem, ponieważ chcę żyć inaczej. Będę więc grał w Perugii, gdzie grali już i odnosili sukcesy ważni zawodnicy”, oświadczył syn pułkownika Kadafiego, unikając odpowiedzi na wszelkie pytania nie związane z futbolem.

Saadi ma 30 lat i grał dotąd jako pomocnik w pierwszoligowym klubie libijskim Al-Ittihad oraz w reprezentacji narodowej. Ma także udziały w klubach włoskich, posiadając 7,5% akcji Juventusu Turyn.

Prezes Perugii Luciano Gaucci wyjawił, że ma już zgodę pułkownika Kadafiego na podpisanie z jego synem ostatecznego kontraktu.
                          8- 8- 8-
                          Jak poinformowała jedna z agencji, Al-Saadi Kadafi strzelił dwie bramki dla Perugi, która w towarzyskim spotkaniu pokonała 12:0 amatorski klub Virtus Bassano.

Syn libijskiego przywódcy Muammara al-Kadafiego przebywał na boisku przez 36 minut.
                          No proszę, sciągneli sobie starucha, którego jedynym atutem jest tatuś i wszedzie o nich trąbią. A może tak do Legii jakiegoś syna Castro, Arafata........ 8-
                          Only You

Komentarz

Chivu bliski przejścia do Romy

Cristian Chivu jest bliski przeprowadzki z Ajaksu Amsterdam do AS Roma.

Kluby doszły już do porozumienia w sprawie kwoty transferu. Roma przeleje na konto holenderskiego klubu 18 milionów euro. Będzie to rekordowa suma transferowa w historii Ajaksu.
                            Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Arsenal zaintersowany Didą
                              Włoski agent brazylijskiego bramkarza Milanu Didy, Oscar Damiani potwierdził, że jego klientem interesuje się Arsenal. Przedstawiciele "Kanonierów" mają długą listę bramkarzy, którzy mogliby zastąpić w zespole Davida Seamana. Ostatnio najgłośniej mówiło się o Rustu Recberze (podpisał kontrakt z Barceloną), Flavie Romie i Oscarze Cordobie.

"Arsenal jest zainteresowany Didą. Ale nie myślę, aby Milan planował jego sprzedaż. Kiedy zawodnik wróci do Włoch, z pewnością będziemy dyskutować nad jego sytuacją." - powiedział Damiani.
                              DIDA musi zostać w MILANie do h :* ja

Komentarz

Pracuję...
                              X