Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Włochy - transfery i nie tylko

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • #16
  Zamieszczone przez Piłka Nożna
  Nakata nie przejdzie do Milanu

  Wiceprezydent Milanu, Adriano Galliani, przyznał że jego klub zamierzał pozyskać japońskiego rozgrywającego Hidetoshi Nakatę z Parmy, ale negocjacje zostały zerwane.

  - Próbowaliśmy podpisać kontrakt z Nakatą, oferując Parmie innego zawodnika na wymianę, ale nie doszło do transakcji. Uważam, że pomocnik ten nie trafi do Milanu - powiedział Galliani.
  Nie wiadomo jakiego zawodnika ofertował Milan Parmie.
  Zamieszczone przez Piłka Nożna
  Moratti chce Scudetto!!!

  Trener Interu Hector Raul Cuper musi zdobyć mistrzostwo Włoch w tym sezonie, jeżeli chce zachować posadę. Tak przynajmniej wynika ze słów szefa mediolańskiego klubu - Massimo Morattiego.

  - Cuper ma moje pełne zaufanie. Nadal będę go darzył poparciem i wierzył mu oraz jego współpracownikom. Chcę jednak wygrać Scudetto, gdyż budujemy tę drużynę według wszystkich zaleceń trenera - powiedział Moratti.

  W ostatnich dwóch sezonach Inter zajmował drugie i trzecie miejsce w Serie A.

  Komentarz


  • #17
   Zamieszczone przez Piłka Nożna
   Numery piłkarzy Milanu na sezon 2003/04

   Milan podał listę numerów, z którym będą grać piłkarze tej drużyny w nadchodzącym sezonie. Brazylijczyk Cafu, który do Milanu trafił z Romy, otrzymał ulubioną "dwójkę" - w poprzednim sezonie z tym numerem grał Thomas Helveg, obecnie zawodnik Interu.

   Oto pełna lista zawodników wraz z ich numerami:

   Bramkarze: 77 Christian Abbiati, 12 Nelson De Jesus Dida, 1 Valerio Fiori.

   Obrońcy: 2 Marcos Cafu, 19 Alessandro Costacurta, 4 Kakhaber Kaladze, 24 Martin Laursen, 3 Paolo Maldini, 13 Alessandro Nesta, 16 Giuseppe Pancaro, 25 Jose Vitor Roque Junior, 14 Dario Simic.

   Pomocnicy: 23 Massimo Ambrosini, 32 Christian Brocchi, 8 Ivan Gennaro Gattuso, 21 Andrea Pirlo, 5 Fernando Redondo, 11 Vitor Borba Ferreira Rivaldo, 10 Manuel Rui Costa, 20 Clarence Seedorf, 27 Claudio Santos Serginho.

   Napastnicy: 18 Marco Borriello, 9 Filippo Inzaghi, 7 Andriy Shevchenko, 15 Jon Dahl Tomasson
   Prezydent Perugii chce mieć w składzie... kobiety

   Na niecodzienny pomysł wpadł prezes włoskiej Perugii Luciano Gaucci. Kontrowersyjny działacz poinformował, że chciałby aby w jego drużynie grały kobiety i już rozpoczął poszukiwania kandydatek.

   - W ciągu sześciu miesięcy będziemy mieli w kadrze Perugii kobietę - oświadczył Gaucci. - Jestem przekonany, że Perugia może stać się pierwszym klubem na świecie, w którym kobiety razem z mężczyznami będą grać w pierwszej lidze.

   Prezes uważa, że kobiety powinny mieć takie same prawa jak mężczyźni w każdej dziedzinie życia. Jak chce dokonać tego, by w jego drużynie grały kobiety? Jak twierdzi, nie będzie z tym żadnego problemu. - W przepisach nie ma wzmianki o tym, że kobiety nie mogą grać w męskich drużynach. Zabrania się tylko gry mężczyzn w drużynach kobiecych - stwierdził.

   Czy kontrowersyjnemu prezesowi uda się wprowadzić ten dziwaczny pomysł w życie?
   ho: Spoko prezes

   Komentarz

   Pracuję...
   X