Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

15 kolejka ekstraklasy/

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 15 kolejka ekstraklasy/

Legia Warszawa - Amica Wronki 19 marca, 18:15
    Cracovia - Górnik Łęczna 18 marca, 19:00
    Zagłębie Lubin - Odra Wodzisław Śląski 19 marca, 18:00
    Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 19 marca, 15:30
    Wisła Płock - Lech Poznań 19 marca, 15:30
    GKS Katowice - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 19 marca, 15:30
    Polonia Warszawa - Wisła Kraków 20 marca, 15:00

II liga:
    Kolejka 19 - 19-20 marca

Ruch Chorzów - Szczakowianka Jaworzno 19 marca, 15:30
    Łódzki KS - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 19 marca, 18:00
    Radomiak Radom - Górnik Polkowice 20 marca, 14:00
    GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 20 marca, 15:30
    Korona Kielce - Widzew Łódź 20 marca, 14:35
    Kujawiak Włocławek - Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 marca, 14:00
    ------------------
    Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 25 marca, 15:00
    Arka Gdynia - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 25 marca, 18:00
    MKS Mława - RKS Radomsko 26 marca, 14:00

Kilka meczów jest jeszcze zagrożonych, kilka (w 2. lidze ) już przełożono.

Kibice nie zobaczą II ligi w telewizji
    Do dziś Telewizja Polska nie podpisała umowy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej na transmisję spotkań II ligi. I nie podpisze.

TVP3 miała od tego roku transmitować wybrane mecze II ligi piłkarskiej. Prawa do transmisji udostępniono za darmo. Choć runda rewanżowa ma rozpocząć się w najbliższy weekend, do dziś nie podpisano jednak umowy w tej sprawie.

- Nie wiem, dlaczego TVP ociąga się z podpisaniem umowy. Ze strony PZPN wszystko jest przygotowane - niepokoi się Marcin Stefański, szef departamentu rozgrywek PZPN. Jak dowiedziało się Życie Warszawy, decyzja była odwlekana przez jednego z wiceprezesów TVP. Wczoraj ostatecznie okazało się, że transmisji nie będzie.

Dlaczego? To tajemnica, ale na Woronicza aż huczy od plotek. Jak jednak mają się do tego deklaracje władz TVP o chęci pokazywania i promowania sportu na antenie telewizji publicznej? - Widocznie takie są potrzeby programowe - lapidarnie skomentował rzecznik TVP Jarosław Szczepański.

W niedzielę widzowie mieli obejrzeć transmisję spotkania Korony Kielce z Widzewem Łódź. Nie obejrzą. - Na prośbę telewizji przesunęliśmy termin tego meczu. Zależy nam na promocji w ogólnodostępnej telewizji II ligi, dlatego przekazaliśmy prawa na rundę wiosenną za darmo. Wierzymy, że wszystko zakończy się pozytywnie - dodaje Stefański. Oba kluby, które walczą o awans do ekstraklasy, poczyniły już przygotowania do spotkania pod kątem transmisji telewizyjnej. Znalazły sponsorów, przygotowały banery reklamowe. Dzięki relacji z meczu kluby mogłyby zarobić dodatkowe pieniądze. Telewizja musi jedynie ponieść koszty związane z transmisją - około 50 tys. zł.

źródło: Życie Warszawy
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Mama nadzieję że Polonia stawi większy opór na swoim kartoflisku Wiśle niż w środę w Krakowie

Komentarz

Zamieszczone przez legart
      Mama nadzieję że Polonia stawi większy opór na swoim kartoflisku Wiśle niż w środę w Krakowie
      a ja myślałem że wszyscy trzymają kciuki żeby Polonia wyprzedziłą Giekse - oczywiscie w kierunku "down"
      MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Komentarz

....ale nad remisem by niewielu zapłakało

Mecz Ruchu Chorzów ze Szczakowianką odwołany
        Departament Rozgrywek i Licencji PZPN zdecydował o odwołaniu zaplanowanego na sobotę meczu II ligi piłkarskiej Ruch Chorzów - Szczakowianka Jaworzno.

Powodem zmiany terminu meczu jest zły stan murawy chorzowskiego stadionu. Mecz zostanie rozegrany 12 kwietnia o godzinie 18:00.

źródło: PAP
        podpis cyfrowy <--------
        ================

Komentarz

http://sport.gazeta.pl/pilka/1,35351,2609273.html

Gieksę to juz wszyscy równo mieszają z błotem .... :/

Murzyn zrobił swoje murzyn może odejść - przygotowali boisko to teraz wyp.....
          MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Komentarz

Craxa-Łęczna do przerwy 0:0 grają biedę aż piszczy Cabaj ratownik
            "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Mnie się tam mecz podobał jak na te warunki. Łęczna bardzo się wzmocniła, niejednemu urwą punkty, choćby za tydzień Polonii. Kubica bardzo im sie przydał
              :/ :/
              GKS - Dyskobolia bez kibiców
              Zarząd Górniczego Klubu Sportowego Katowice Sportowa Spółka Akcyjna z siedzibą w Katowicach, przy ul. Bukowej 1 informuje, iż ze względu na brak zgody na organizację imprez masowych, mecz w dniu 19.03.2005 r. o godzinie 15:30 pomiędzy GKS-em Katowice a Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski odbędzie się bez udziału publiczności.

Powyższa sytuacja wynikła ze względu na odmowę wydania decyzji zezwalającej na organizację imprez masowych przez Prezydenta Miasta Chorzowa. Uzasadnieniem powyższej decyzji Prezydenta Miasta Chorzowa było nie wydanie opinii dotyczącej warunków i zasad zabezpieczania zawodów piłkarskich o mistrzostwo I ligi przez Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie. Pomimo dochowania procedur przez klub oraz zażalenia na bezczynność Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie do dnia dzisiejszego powyższej opinii klub nie uzyskał. Klub podkreśla, iż przez ostatnie osiem lat występował do wyżej wymienionego organu o wydanie opinii i zawsze takową otrzymywał. Warto dodać, że zgodnie z Ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych identyczne, wymagane opinie Klub uzyskał od Straży Pożarnej w Chorzowie, Inspektora Sanitarnego w Chorzowie i Pogotowia Ratunkowego w Chorzowie. Jest dla nas niezrozumiałe stanowisko Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach stwierdzające właściwość Komendy Miejskiej Policji w Katowicach do wydania wyżej wymienionej opinii nie akceptowanej przez Prezydenta Miasta Chorzowa.

Spółka nasza uważa, że jest to decyzja niezgodna z prawem i stanem faktycznym. Klub podejmie wszelkie kroki prawne w celu określenia odpowiedzialności organów odpowiadających za zaistniały stan rzeczy. Ponadto wystąpi na drogę cywilną celem uzyskania odszkodowania.

W związku z powyższym klub przeprasza wszystkich kibiców, że nie będą mogli obejrzeć meczu na żywo, pomimo tego, że głównie dzięki ich ciężkiej pracy przy odśnieżaniu murawy boisko zostało przygotowane do rozegrania meczu. Powyższa sytuacja nie wynikła z winy klubu
              .
              podpis cyfrowy <--------
              ================

Komentarz

Hehe, ciekawe czy prezydent Katowic wydal zgode
                A tak swoja droga GieKSiarze maja przerabane...
                Wjedziesz do Warszawy Piękną i Hożą, wyjedziesz Próżną i Niecałą.

Komentarz

...
                  jeden wielki chooj...z kazdej strony, na kazdy mozliwy sposob...szkoda slow...

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                    Mnie się tam mecz podobał jak na te warunki. Łęczna bardzo się wzmocniła, niejednemu urwą punkty, choćby za tydzień Polonii. Kubica bardzo im sie przydał
                    Mecz był zaskakująco dobry, nie licząc oczywiście braku skuteczności !

A co do Kubicy, to grał dobrze, choc tych bramek mogł kilka ustrzelić...

Komentarz

ja mam nadzieje ze Polonia urwie Wiślakom jutro chociaz te 2 punkty... niestety musimy się oglądać także na gre Wisły...

Komentarz

Jest dla nas niezrozumiałe stanowisko Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach stwierdzające właściwość Komendy Miejskiej Policji w Katowicach do wydania wyżej wymienionej opinii nie akceptowanej przez Prezydenta Miasta Chorzowa.

Co to kurffa za cyrk?

Co do wczorajszego meczu, to bardzo dobrze zaprezentował się Kubica.
                        Jak wyleczy się Kucharski, to stara gwardia, może ładnie mieszać.

Kibice Cracovii "ładnie" się zaprezentowali
                        Coś podobnie, do przyjaciółki z Warszawy
                        Only You

Komentarz

W związku z powyższym klub przeprasza wszystkich kibiców, że nie będą mogli obejrzeć meczu na żywo, pomimo tego, że głównie dzięki ich ciężkiej pracy przy odśnieżaniu murawy boisko zostało przygotowane do rozegrania meczu
                          nie zazdroszcze chlopakom z Katowic... Jak dla mnie GKS jest na jednym z ostatnich miejsc na liscie klubow do spadku, szkoda ze dzieje sie jak sie dzieje...

Predzej tego, ze Wisla zgubi w tej kolejce punkty, spodziwalbym sie ze pewien klub bedzie mial bilans 3 meczow 0-15...

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
                            Kibice Cracovii "ładnie" się zaprezentowali
                            Coś podobnie, do przyjaciółki z Warszawy
                            Byłem na meczu i powiem ci, ze jak na takie warunki pogodowe doping były naprawdę dobry ( liczba 6 tys. jak na takie warunki nie jest osiągnięciem też złym wg. mnie).
                            Ps.Najlepiej oceniać doping na żywo, a o tym się przekonacie mam nadzieję za 3 tygodnie, kiedy przyjedziecie do nas. Mam nadzieje, ze nasi działacze nie postąpią z wami jak wasz przes z Pasiakami.
                            CRACOVIA ZAWSZE PANY!

Komentarz

heh ja się cieszę ,bo Łks wygrał 2-0 i miejmy nadzieję razem z Widzewem,Bełchatowem i chciałbym powiedzieć Kujawiakiem (tylko dlatego bo byśmy mieli z Brodnicy wyjazd roku na Legię,całe 60 km .heh)ogólnie brakuje mi wyjazdów do Łodzi ,tam są klimaty w czasie takich meczów,trzeba być mistrzem uników żeby niczym z góry nie zostać trafionym,ale dla samej atmosferki czekam na powrót tych zespołów
                              Co do ekstraklasy naszej to Pogoń mnie dziś zawiodła,jednak ci brazylijczycy są stanowczo przereklamowani.Płock wygrał z Lechem,przełamując serię 3 meczów u siebie bez zwycięstwa z Poznaniakami,widzów na meczu tylko 2 tys. !!!jak tak dalej pójdzie to powalczą w Płocku o miano zespołu z najniższą frekwencją,do Groclinu i Amici już niewiele brakuje.

Komentarz

Pracuję...
                              X