Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Copa Libertadores

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Copa Libertadores

Własnie na Eurosporcie leci pierwsze finałowe spotkanie Boca Juniors - Santos. Co prawda ktoś z forum mial mnie wkręcić w Boca, ale ja jestem pod wrażeniem dwóch dzieciaków z Santosu - Diego i Robinho i pod tym wrażeniem typuję, że triumfatorem rozgrywek bedzie Santos.
    Diego w 8 minut faulowany był 3 razy 8-
    0
    Santos
    0%
    0
    Boca Juniors
    0%
    0
    Only You

No własnie jest 1-0 dla Boca . Ja stawiam na Boca Juniors - Diego, Robinho są zajebiści ale myślę że rutyna Schelotto, Delgado, Battaglii, Ibarry i innych weźmie górę. Po za tym atmosfera na La Bombonerze robi zajebiste wrażenie. 8- Tam to są qrwa wariaty, ale jadą z dopingiem......
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

83 minuta i goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

Komentarz

No tak, Z przodu Santos jest niekiepski, ale obronę to mają strasznie drewnianą :/ Ale meczyk zajebisty, tylko troche za bardzo się cieli. Atmosfera kozak :+:
        Only You

Komentarz

Po tym co wczoraj widzialem chyba raczej Boca. A ze sie cieli? Oni tak zawsze, zbyt dobra technika i inaczej nie da sie odebrac pilki. Inna sprawa, ze w takim meczu w Europie oba zespoly konczyly mecz w 9 lub nawet 8.
          I te trybuny......kozak
          Zobaczymy co pokaza kibice w Brazylii.
          stefan ma chora wizje i slyszy glosy

Komentarz

Mi tez sie zajebiscie podobal meczyk. Pytanie, tam zawsze sie tak walczy? Delgado i Tevez sa zajebisci a z Santosu to Diego i ten bramkarz...
            Legia To MY

Komentarz

Niestety meczu nie oglądałem ( ), więc mam pytanie do tych co oglądali.Jak zaprezentował się Robinho, napastnik Santosu.Ostatnio tyle się o nim mówi.Widziałem go parę razy w akcji i na prawdę byłem pod wrażeniem jego gry.Ciekaw jestem jak grał przeciwko Boca Juniors.

Komentarz

W półfinałach Tewez zamiatał wszystkimi , on jest przejebany a ma dopiero 19 lat.
                Na finał czekałem ponad tydzień i jak na złość transmisja wypadła w moje imieniny-i co miałem powiedzieć że nie pije
                Teraz zły jestem bo podobno meczyk 1 klasa.
                Spróbuje jeszcze jakąś powtórke trafić.

Głos oczywiście na Boca

czytam że swaby z bajernu chcą Teweza
                Zamieszczone przez Jaco
                Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

Mecz naprawde super, kawalek dobraej pilki i to w zupelnie innym stylu niz w europie. A puchar nazlezy do BOCA

(L) Czarna eLka w kółeczku się mieni... (L)

Komentarz

Zamieszczone przez luqas
                    Niestety meczu nie oglądałem ( ), więc mam pytanie do tych co oglądali.Jak zaprezentował się Robinho, napastnik Santosu.Ostatnio tyle się o nim mówi.Widziałem go parę razy w akcji i na prawdę byłem pod wrażeniem jego gry.Ciekaw jestem jak grał przeciwko Boca Juniors.
                    W sumie to chyba nie był jego najlepszy wystep. Miał kilka przebłysków, ale Boca grało tak agresywnie, z takim zacięciem, że nie miał za dużo miejsca. Kurde jak widziałam jakie faule puszczał ten sędzia to sie wkurzałam na maksa. On sędziował mecz Polski z Koreą i w tamtym meczu był drobiazgowy aż do przesady, a tu faule na czerwone i nic 8-
                    Co do Teveza to koles jest naprawde zajebisty. Bardzo szybki i wprost niemozliwe jest odebranie mu pilki bez faulu. Ciekawe jak będzie prezentował się w Europie.
                    Only You

Komentarz

Puchar Libertadores dla Boca Juniors

Piłkarze Boca Juniors Buenos Aires zdobyli Puchar Libertadores, czyli południowoamerykański odpowiednik Pucharu Europy. W drugim meczu finałowym pokonali w Sao Paulo brazylijski Santos 3:1.

Tydzień temu również triumfowali Argentyńczycy (2:0(), dzięki czemu wywalczyli trofeum po raz trzeci w ostatnich czterech latach.

SANTOS - BOCA JUNIORS 1:3 (0:1): Alex (75.) - Tevez (21.), Delgado (84.), Schiavi (90.). Widzów 73 103.

SANTOS: Fabio Costa - Wellington (30., Nene), Luiz, Alex, Leo - Almeida, Renato, Diego, Fabiano - Robinho,

Ricardo Oliveira (68., Douglas). BOCA JUNIORS: Abbondancieri - Ibarra, Schiavi, Burdisso, Rodriguez - Villareal (89., Jerez), Cagna (88., Caneo), Battaglia, Cascini - Tevez (90., Cangele), Delgado.

GW
                      "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Dziś drugi finał . Nigdzie nie wychodze i oglądam. Znam już wynik :/ .
                        Powiem tyle że ....
                        nic
                        mecz podobno zajebisty.
                        Tevez dał popis
                        Zamieszczone przez Jaco

RAAK

Komentarz

Właśnie oglądam na Eurosporcie. Ogólnie dużo dużo walki i trochę sytuacji, ale to co zrobli Tevez z Battaglią przy bramie na 1:0 8- 8- 8- - przez ***** kozaki. I jeden i drugi jak tak dalej się będą rozwijać to zrobią wielką karierę w Europie. A zabrać piłę Tevezowi graniczy z cudem - ****** taki mały a jak się trzyma na tych nogach 8- - wymiata równo.......
                          Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

sluchajcie- gdzie mozna znalesc zdjecia kibicow z ameryki Poludniowej ???
                            Warszawa

Komentarz

Dobry meczyk
                              Dobry wynik
                              Dobry Tevez

no koleś wymiata wszystkimi , będzie wielki :+: , eeeee większy
                              Zamieszczone przez Jaco

RAAK

Komentarz

Pracuję...
                              X