Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwki, Chlanie i Śpiewanie, a następnie granie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dziwki, Chlanie i Śpiewanie, a następnie granie

Listkiewicz ujawnia, że na zgrupowaniu kadry były prostytutki

Wiele było nieścisłości jeśli chodzi o zwolnienie kucharzy i masażystów reprezentacji Polski. Teraz zmowę milczenia przerwał Michał Listkiewicz, prezes PZPN, który przyznał, że na zgrupowaniu kadry w Świerklańcu obecne były prostytutki - pisze "Sport".

Panie lekkich obyczajów odwiedziły Pałac Kawalerów w Świerklańcu, gdzie skoszarowana była piłkarska reprezentacja Polski, przed meczem z Węgrami.

Prezes PZPN za zaistniałą sytuację obarczył winą Roberta Sowę, reprezentacyjnego kucharza i dwóch masażystów: Krzysztofa Leszczyńskiego i Artura Frączka.

To pierwszy w historii polskiej piłki przypadek ujawnienia rodzimej afery "rozporkowej".
    To isę już w głowie nie mieśći - Janas podaj się do dymisji, zachowaj się honorowo...

Nie kumam posunięcia Listkiewicza... do tej pory takie numery zawsze starał się ukrywać, co z uporem maniaka wykorzystuwał Tomaszewski w każdej swojej wierszówce/felietonie, czy wywiadzie...

Listek nie jest głupi... wie co robi. A robi wszystko, żeby utrzymać się na stołku... takie nowości z jego ust 8- może chodzi o odwrócenie uwagi od swojej osoby... vide niedawny artykuł w Rzeczpospolitej...
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Listkiewicz obudził się. Przecież o tym już dawno pisano, zaraz po zgrupowaniu.
      Jestem, a tak jakby mnie nie było...
      Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
        Może prenumerata prasy mu się "zawiesiła"...

Komentarz

MaxyM zapodał temat :

kurde myślałem , że Maciek jakiś zlot organizuje... a tu znowu o skórokopach :/

Komentarz

Zamieszczone przez jarcyś
            MaxyM zapodał temat :

kurde myślałem , że Maciek jakiś zlot organizuje... a tu znowu o skórokopach :/
            :buhaha:
            Ja w sumie pomyślałem podobnie... 8-
            Ale On to tak pewnie specjalnie... '8

W sumie to jest Forum Sportowe...

Komentarz

Zamieszczone przez Q_(L)
              Zamieszczone przez Unico
              Może prenumerata prasy mu się "zawiesiła"...
              Albo czyta inne szmatławce i brukowce

Zamieszczone przez jarcyś
              kurde myślałem , że Maciek jakiś zlot organizuje... a tu znowu o skórokopach
              Też tak myślałem. Może zorganizuje... co mamy być gorsi od naszych reprezentantów. Wtedy można przenieść temat do HP :>
              Jestem, a tak jakby mnie nie było...
              Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Wlasnie w tvn24 powiedzieli ze Listek powiedział że on nic nie powiedział.

I komu tu wierzyc ???

Moze Maksiu rzeczywiscie zlota zrobi teraz bo nie ma wyjscia po przpisywaniu takich plotek
                Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Pracuję...
                X