Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kulczykowie w Lechu: klub w prezencie od taty

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kulczykowie w Lechu: klub w prezencie od taty

Czy Lech Poznań stanie się wkrótce najbogatszym klubem w Polsce? Jest to możliwe, o ile w "Kolejorza" zainwestuje Jan Kulczyk, najbogatszy człowiek w Polsce.

Lech współpracuje z Kulczykiem już od roku, jednak teraz współpraca ta może przybrać znacznie większe rozmiary. W poniedziałek ma dojść do spotkania prezesów pięciu spółek wchodzących w skład Kulczyk Holding z prezydentem Poznania Ryszardem Grobelnym.

- Inwestycja ta jest właściwie przesądzona. Dyskusyjna jest tylko skala tej współpracy - mówi prezes Lecha Radosław Majchrzak. Mogą to być ogromne pieniądze.

- Przez ostatnie trzy lata przygotowaliśmy grunt pod wejście do klubu potężnego inwestora - mówi Radosław Sołtys, wiceprezes Lecha. - Budowaliśmy jakość i znaczenie marki tego klubu w Poznaniu i Polsce, tworzyliśmy bezpieczne i pełne trybuny oraz regulowaliśmy sprawy zadłużenia. Teraz wydaje się, że jesteśmy już na ostatniej prostej do celu.

Prezes Majchrzak zastrzega, że nawet jeśli Lech uzyska gigantyczne wsparcie finansowe, nie będzie na złamanie karku ściągał gwiazd ani starał się za wszelką cenę od razu zdobyć mistrzostwa kraju. - Będziemy kontynuować naszą dotychczasową politykę porządkowania klubu. Chcemy być w czołowej czwórce najlepiej poukładanych klubów polskich pod względem organizacyjnym. A to musi przynieść w końcu wyniki sportowe - przekonuje.

Sam Kulczyk twierdzi, iż chce, aby Lech przekonał go, że poza największymi w Polsce sukcesami organizacyjnymi potrafi też odnieść sukcesy sportowe. - Jeżeli miałbym się zaangażować w Lecha, to chciałbym mieć przeświadczenie o tym, że będzie to na następne 10 czy 20 lat, a nie na dwa sezony - powiedział na portalu wp.pl.

Wszystko rozstrzygnie się w poniedziałek. Jeżeli Kulczyk znajdzie się w Lechu, zarząd klubu prawdopodobnie zostanie uzupełniony o szefa marketingu w Kulczyk Tradex Jerzego Krężlewskiego lub syna Jana Kulczyka Sebastiana.

Postać Sebastiana Kulczyka jest niezwykle ważna w całej sprawie. Ten młody człowiek jest bowiem kibicem Lecha i od dawna namawiał ojca, by zainteresował się jego ulubionym klubem. - Od dawna grywa z nami w piłkę, bywa na Bułgarskiej. Wie, jak działa ten klub i kim jesteśmy. Na pewno ułatwił nam komunikację - mówi wiceprezes Lecha Radosław Sołtys.

Majątek najbogatszych Polaków wg tegorocznego rankingu "Wprost":

1. Jan Kulczyk (Lech Poznań?) - 12,5 mld zł

...

7. Bogusław Cupiał (Wisła Kraków) - 1,3 mld zł

...

31. Zbigniew Drzymała (Groclin Grodzisk Wlkp.) - 420 mln zł

...

55. Zbigniew Jakubas (Legia Warszawa?) - 210 mln zł

chroń nas Boże
    I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Nie najlepiej to wygląda ciekawe na którym miejscu jest Zarajczyk '8
    http://free4web.pl/3/0,85693,default...E5079368F79CD8 -->zapraszam

Komentarz

Zamieszczone przez R@dek (L)
      Nie najlepiej to wygląda ciekawe na którym miejscu jest Zarajczyk '8
      na 1

w kategori najwiekszy bankrut udający bogacza

Komentarz

Re: Kulczykowie w Lechu: klub w prezencie od taty

Zamieszczone przez Dam1916
        Majątek najbogatszych Polaków wg tegorocznego rankingu "Wprost":

1. Jan Kulczyk (Lech Poznań?) - 12,5 mld zł

...

7. Bogusław Cupiał (Wisła Kraków) - 1,3 mld zł

...

31. Zbigniew Drzymała (Groclin Grodzisk Wlkp.) - 420 mln zł

...

55. Zbigniew Jakubas (Legia Warszawa?) - 210 mln zł

chroń nas Boże
        a jest tam gdzies pawelec a moze knur ?

Komentarz

To jest bardzo zła wiadomość dla Legii, ale bardzo dobra dla polskiej piłki. Coraz więcej klubów ma dobrego, stałego sponsora. To powinno cieszyć. Szkoda tylko, że Legia nie ma kasy i nie ma zbyt dużych nadziei na jej znalezienie.
          Wiadomo - nas najbardziej obchodzi Legia i jak ktoś dostanie sponsora, to wówczas jest to nasz potencjalny rywal. Należy na to spojrzeć inaczej - teraz Kulczyk do Lecha, w przyszłości ktoś inny do Legii. W końcu to my jestesmy najbardziej medialnym klubem i najbardziej rozpoznawalną polską klubową marką w Europie. Myślę, że ktoś to w końcu zauważy.

Komentarz

Szkoda, że mój stary nie ma zasobów finansowych niczym Bill Gates, byśmy mieli w Legii skład Realu Madrid.
            Co do Lecha, to dobrze jakby się to stało faktem, nawet z perspektywy kibica Legii Warszawa, która przeżywa kryzys finansowy. Jeżeli Kulczyk, najbogatszy człowiek w Polsce zainwestuje w klub i zacznie mu to się opłacać, może inni ludzie jego pokroju w końcu zrozumieją, że piłka nożna to nie burdy i śmierć ale sport. Może Kulczyk zmieni nastawienie co wszystkim polskim klubom wyjdzie na zdrowie, także i nam. Nigdy nic nie wiadomo, może się okazać, że dzięki Kulczykowi zmieni się nastawienie do futbolu w Polsce, w końcu sytuacja stanie się zdrowa i wyjdziemy z marazmu organizacyjnego, z kurników zrobią się stadiony, a LM będzie stała otworem – rozmarzyłem się za bardzo, ale oby to nie były marzenia.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
              Szkoda, że mój stary nie ma zasobów finansowych niczym Bill Gates, byśmy mieli w Legii skład Realu Madrid.
              Co do Lecha, to dobrze jakby się to stało faktem, nawet z perspektywy kibica Legii Warszawa, która przeżywa kryzys finansowy. Jeżeli Kulczyk, najbogatszy człowiek w Polsce zainwestuje w klub i zacznie mu to się opłacać, może inni ludzie jego pokroju w końcu zrozumieją, że piłka nożna to nie burdy i śmierć ale sport. Może Kulczyk zmieni nastawienie co wszystkim polskim klubom wyjdzie na zdrowie, także i nam. Nigdy nic nie wiadomo, może się okazać, że dzięki Kulczykowi zmieni się nastawienie do futbolu w Polsce, w końcu sytuacja stanie się zdrowa i wyjdziemy z marazmu organizacyjnego, z kurników zrobią się stadiony, a LM będzie stała otworem – rozmarzyłem się za bardzo, ale oby to nie były marzenia.
              kiedyś będzie na pewno lepiej (bo gorzej już być nie może )

a na razie "Bo tutaj jest jak jest ..." 8o
              "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
              żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
              w środek meczu, nasze twarze mokną,
              nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

Zamieszczone przez Marko
                To jest bardzo zła wiadomość dla Legii, ale bardzo dobra dla polskiej piłki.
                nic dodać , nic ująć

może komuś podpadnę , ale ... chcę Kulczyka w Lechu ! bo wolę Lecha od gts !

nie lubię poznaniaków za zwierzęcą nienawiść do Legii , ale kibicowsko przerastają wiślactwo o całą klasę - i w tym ich siła

poza tym wolę skorumpowanego cwaniaczka , ale z tytułem doktorskim (Kulczyk) , od złodzieja o manierach afrykańskiego kacyka (cupiał)

i mam nadzieję , że przyjdzie czas na Legię ...

PS dobrze , że mój ojciec nie ma tylu pieniędzy , co Kulczyk - bo znów nastałaby era Górnika Zabrze
                bana mu , temu pestu

Komentarz

Zamieszczone przez Pesto
                  [...]może komuś podpadnę , ale ... chcę Kulczyka w Lechu ! bo wolę Lecha od gts !
                  [...]
                  Pesto to jakiś uraz z tym ciągłym wspominaniem Wisły? 8-
                  Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                  Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

bo smutna prawda jest taka , że gts zdobył pierwszy dublet

ktokolwiek pozbawi ich MP i PP , sprawi mi radość - nawet jeśli będzie to Lech pod wodzą cwaniaczka Kulczyka

ale Kulczyk junior musi uważać , żeby go ktoś nie molestował , bo ten Poznań to jakieś dziwne miasto najpierw arcybiskup , teraz śpiewak apcio też musi dawać pozor na Bułgarskiej , czy jakiś milutki ochroniarz nie chce go "przeszukać"
                    bana mu , temu pestu

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                      Zamieszczone przez Pesto
                      [...]może komuś podpadnę , ale ... chcę Kulczyka w Lechu ! bo wolę Lecha od gts !
                      [...]

MaxyM - serdeczne zaproszenie na zlot - stop - Swietna zabawa i picie cala noc - stop - Wez Pesto, daj nam troche radosci - stop -
                      mam teledysk z britnej

Komentarz

Zamieszczone przez takiowaki
                        Zamieszczone przez Unico
                        Zamieszczone przez Pesto
                        [...]

MaxyM - serdeczne zaproszenie na zlot - stop - Swietna zabawa i picie cala noc - stop - Wez Pesto, daj nam troche radosci - stop -
                        Wtedy byście musieli i mnie zakopać pod Giewontem... Bo bym nie stał bezczynnie, patrząc na waszą radość...

Komentarz

W Sporcie po Wiadomościach podali że to już prawie pewne, że Kulczyk zainwestuje w Lecha. Swoją drogą ciekawe ile tam teraz ludzi będzie wchodziło na stadion, skoro czwartą trybunę budują :/

Komentarz

czyżby rodziła się nowa potęga piłkarska w polsce

mam nadzieje ze Kulczyk pociągnei za sobą innych polskich krezusów do inwestowania w futbol

Komentarz

Ja mimo wszystko podziwiam dzialaczy Lecha, maja obecnie chyba najlepiej zorganizowany klub w Polsce. No i tworza dobry wizerunek klubu wspolpracujac m.in. z kibicami. U nas przez takiego Trylnika bedzie tylko gorzej (oby nie)...
                              Legia To MY

Komentarz

Pracuję...
                              X