Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa siła 4. ligi :-)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

A ja w Słubicach bawiłem na dwóch obozach sportowych, ale w podstawówce... ło-matko, ile to lat temu

Jednak pamiętam, że zarobiłem jako gnojek po ryju... chcieli ze mnie ściągnąć jakąś koszulkę...
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Zamieszczone przez emde
      Ja pamietam ze Słubic takiego chyba Jarka, straaaaasznie smieszny typek. Mowil ze jezdzi na Lecha...

A co wiesz o Śledziu?
      W sumei to nei wiele...tyle ile mi koledzy ze slubic powiedzieli, a sami o nim duzo ne iwiedza...strasznei tajemniczy typ.

No widac, ze koles ma wiedze, zna sie na rzeczy. Na meczach zawsze garniturek, pelna kulturka. Pomnoc byl trenerem wojewodzkiej kadry Mazowieckiego, mialbyc drugim trenerem Koleportera Kilece, pomagac Wdowczykowi . Chce zamieszkac w Slubicach. No i ma bardzo ladna zone ))

W Slubicach wlasnei duzo jest kibicow Lecha, a przynajmniej zawsze sie pokazuja, chodza w szalach, czpeczkach i chwala sie komu to oni kibicuja.

Jak przyjedzie Zaglebie to bedzie dziwnie. Bo mlyn jest pro-Legijny i chcemy zrobic z Zaglebiem mecz bardzo przyjzany, ale jak leszki wyskocza to moze byc nie ciekawie - bynajmiej dla nich.
      Warszawa

Komentarz

Zamieszczone przez eLadamo
        Chce zamieszkac w Slubicach. No i ma bardzo ladna zone ))
        Ladna zone? Ciesz sie ze jej nie widziales, u nas dostala pseudo malpa i chodza ploty ze wzial ją z katowickiej...
        Legia To MY

Komentarz

Zamieszczone przez emde
          Zamieszczone przez eLadamo
          Chce zamieszkac w Slubicach. No i ma bardzo ladna zone ))
          Ladna zone? Ciesz sie ze jej nie widziales, u nas dostala pseudo malpa i chodza ploty ze wzial ją z katowickiej...
          to koledzy widzieli go chyba z inna....mowili ze taka pupcia zeszok !!! a nie byli pijani
          Warszawa

Komentarz

Pracuję...
          X