Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Beckham w madrycie.....

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Beckham w madrycie.....

za faktami...co panowie na to...jak dla mnie to po ostatnim wyczynie obrony realu w turynie to zła formacje wzmacniaja w madrycie...ale LOL dla pomocy Realu... :+:
    tylko czy om sie bedzie chcialo jeszcze biagać po boisku...??
    "...i na dobre i na złe"

Re: Beckham w madrycie.....

Zamieszczone przez pijak
    za faktami...co panowie na to...jak dla mnie to po ostatnim wyczynie obrony realu w turynie to zła formacje wzmacniaja w madrycie...ale LOL dla pomocy Realu... :+:
    tylko czy om sie bedzie chcialo jeszcze biagać po boisku...??
    Nie bedzie im się chciało. Na dodatek będzie wojna z Figo i wszystko się posypie, zresztą obrony już teraz nie mają. I bardzo dobrze, Beckham trafił tam gdzie jego miejsce. Pepsi Becks + Pepsi Real = icnic:
    A i jeszcze jedno, ciekawe czy Raul odda mu nr. 7 '8
    Only You

Komentarz

uff... na szczescie... bałem się ze ten gwiazdorek trafi do boskiej Barcelony...

Komentarz

Real Madryt twierdzi, że kapitan piłkarskiej reprezentacji Anglii David Beckham zgodził się na czteroletni kontrakt o wartości 21 milionów funtów (29,5-35,4 mln euro), donoszą hiszpańskie media (Radio Marca, Radio Cadena Sur).

Manchester United odmawia komentarzy w tej sprawie, ale agent Beckhama mówi, że umowa jest 'nieuchronna, choć nie sfinalizowana'.

Podobno Beckham ma być oficjalnie ogłoszony piłkarzem Realu (tj. podpisze kontrakt w blasku fleszy) 2 lipca, po podróży do Japonii

no i sie pedał przyplątał do Madrytu .

Guti albo Figo na ławę. Bezsens.

Komentarz

***** ***** i jeszcze raz *****. nienawidze goscia z calej sily a on mi jeszcze to MOJEGO Realu przylazi... co za *****... kto to w ogole wymyslil/??? do barcy mial isc, to czemu tam nie polazl idiota?? nie no to sie nie miesci w glowie zeby cos takiego sie na rynku pilkarskim dzialo. zajebiscie... po cholere on nam jest potrzebny....

pozostaje miec nadzieje ze odejdzie tak szybko jak sie pojawil.... watpie zeby wzbudzil sympatie u kibicow Krolewskich...
          Legia Warszawa
          "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Komentarz

chyba ze noge zlamie do 2 lipca zanim ten kontrakt podpisze nikomu zle nie zycze ale koles jest wyjatkiem poprostu...
            Legia Warszawa
            "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Komentarz

Beckham przestał być piłkarzem, stał się zjawiskiem pop-kultury. W takiego typa zmieniła go żona, niejaka Victoria ex piosenkarka wspaniałego zespołu jakim był Spice Girls. Nie napisze, że raszpla, bo uroda to jej jedyny argument, a że mieszka w Anglii i jest Angielką to już w ogóle atrybut, którego zazdrości Victorii 98% innych Wyspiarek, chyba wszyscy wiecie jak kurewsko wielki deficyt mają chłopaki w Anglii pod względem kobiet.
              Dobra ale wrócę do tego co chciałem napisać o Beckhamie, więc w bestie medialną, gwiazdę show biznesu, która przyćmiewa prawdziwe gwiazdy tej branży, Davida zmieniła jego obecna żona o której pisze na początku. Chłop póki nie poznał tej nad ambitnej pożal się Boże piosenkarki, był normalnym piłkarzem, który skupiał się tylko i wyłącznie na graniu w piłkę, zresztą co wychodziło i wychodzi mu nadal najlepiej. Victoria z domu Adams, wyprała chłopaczynie mózg doszczętnie i biedny David się zagubił, no nie wiem czy się zagubił, ale chyba mu się kompletnie popierdoliło i zamiast uważać się za cholernie dobrego piłkarza, myśli, że jest aktorem, piosenkarzem, modelem i tylko brakuje mu do CV występu w programie Sextet. Prawdopodobnie uważa, że piłka to tylko hobby. Baba, znaczy jego żona do tego stopnia zaczęła nim sterować, że kiedy dostał w ryja adidasem, model predator, w ryja od guru Fergusona, ta mu kazała ujawnić to w mediach i zbić szmal na pozowaniu z rysą na pięknej buźce do zdjęć brukowców, typu samo życie i życie na gorąco. David oczywiście nie miał nic przeciwko, przecież ma z mózgu papkę, zafundowaną przez głupią acz piękną jak na pogodę angielską żonę. Prawda jest zapewne taka, że Victorii znudził się powiew zimnych wiatrów wyspiarskich po między nogi, kiedy idzie w mini spódniczce i zapragnęła czuć tam gdzie zazwyczaj czuje zimno, powiewu ciepłego wietrzyku rodem z Hiszpanii. Obliczyła sobie jeszcze, że wielkie zamieszanie ze zmianą klubu przyniesie korzyści finansowe w postaci wywiadów exklusive, zainteresowanie mediów większe niż zazwyczaj, zaprocentuje masą propozycji reklam. Dlatego dzieje się jak się dzieje, nie wińcie Beckhama, baba go przerobiła i nie ma dla niego ratunku, a wszystko przez to, że żonę wybrał sobie strasznie ambitną, która przez niego się realizuje, przecież sama nie może, bo jest beztalenciem.

Komentarz

Jeszcze jedno chciałem dodać.
                Nie ma to jak chamka, chce się do inteligencji dostać, a jak się już dostanie to myśli, że jest taka przebojowa, ahh i ohh, a tak naprawdę wszyscy wiedzą, że to chamka ale nie powie tego jej nikt wprost, po co, skoro można mieć niezły ubaw, a i tak była by to syzyfowa praca, bo chamka tego by nie zrozumiała, nie złapałaby aluzji. Widziałem z nią wywiad na BBC Prime parę razy, jak tego biedaka Davida zaciągnęła ze sobą na jakieś bankiety czy talk showy – straszne – on jak manekin, nic nigdy nie mówił, tylko trzymał się jej, a ona gadała ale jakie bzdury, ooo ludzie, jakie bzdury...
                Widzieliście film Woodiego Alena: „Drobne Cwaniaczki” – jak widzieliście, to wiecie o co mi chodzi.

Komentarz

Tak go wysteruje ze juz niedlugo bedzie kopal pilke w lidze japonskiej ale wtedy juz pieknej Viktirii nie bedzie u jego boku, to tylko kwestia czasu.
                  A jak mu konto w banku przewietrzy!

Komentarz

Zamieszczone przez jarcyś
                    Real Madryt twierdzi, że kapitan piłkarskiej reprezentacji Anglii David Beckham zgodził się na czteroletni kontrakt o wartości 21 milionów funtów (29,5-35,4 mln euro), donoszą hiszpańskie media (Radio Marca, Radio Cadena Sur).

Manchester United odmawia komentarzy w tej sprawie, ale agent Beckhama mówi, że umowa jest 'nieuchronna, choć nie sfinalizowana'.

Podobno Beckham ma być oficjalnie ogłoszony piłkarzem Realu (tj. podpisze kontrakt w blasku fleszy) 2 lipca, po podróży do Japonii

no i sie pedał przyplątał do Madrytu .

Guti albo Figo na ławę. Bezsens.
                    Będzie grał Figo, Beckham po kilku meczach sezonu sie obsra i pójdzie na ławe, tak jak to było z McManamanem. To nie jest ani zespół ani liga dla niego. ***** no nie moge po co ten gwiazdroek Realowi :fu: :fu: . Lepiej by jakiś dobrych obrońców kupili....
                    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

A ja się nawet cieszę, bo może Figo trafi wreszcie do Milanu...

************************************************** *
                      Tak czy siak ponawiam prośbę o dokładne przeglądanie forum
                      http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=591 :>

************************************************** *
                      I jeszcze jedno... ciekawe co na to nowy prezes Barcelony... :buhaha:
                      "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Cieszę się, że nie trafił do mojej Barcy.Jego przejście do Realu uważam za głupi pomysł patrząc na aspekt sportowy.Bo wszyscy wiemy, że Real ma Figo a jak dla mnie to Figo jest dużo lepszy niż Beckham, tyle że Beckham z pewnością przyniesie większe zyski.I tu pojawia się ten drugi aspekt, reklamowy, o którym wspomniał MaxyM.Koszulki Beckhama z pewnością będą się sprzedawały bardzo dobrze, a Madryt czeka najazd małych japończyków,chińczyków i koreańczyków z aparatami i hajsem

Komentarz

O tych Japończyków to sie mozna obawiac po zewszad słychac że sie żółte poobrażały ze z Pepsi United wielki David uciekl do Matadorów i moga sie równiez wypiac na swoją gwiazdke ..... co nie zmienia faktów ze wizerunek Beckhama jest chyba obecnie najbardziej wartosciowy ze wszystkich piłkarzy świata i realowi kasa sie zwróci szybciej niz za Ronaldo a to kto bedzie grał to juz schodzi na drugi plan.
                          Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

no to realu jush nikt nie zatrzyma

Komentarz

Nieeeee... Beckham się tam zmarnuje :/ I to jeszcze za marne ( jak na ostatnie hity transferowe ) pieniądze. Mam nadzieje że spadnie bomba na Madryt, i Beckham zostanie w ManUTD

Komentarz

Pracuję...
                              X