Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

W Widzewie znów zamieszanie...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W Widzewie znów zamieszanie...

Mirosław Czesny został w poniedziałek nowym prezesem Widzewa Łódź. Zastąpił Jacka Dzieniakowskiego, który złożył rezygnację.
    Zatrudnienie w Widzewie Czesnego praktycznie przesądza o pozostaniu w łódzkim klubie trenera Franciszka Smudy. Działacze Widzewa zamierzają podjąć rozmowy z Antonim Ptakiem, który miałby zostać sponsorem zespołu (podobno chce przekazywać 160 tys. zł miesięcznie).

Biedny ten Smuda... byle sobie w łeb nie strzelił z tego wszystkiego.

Smuda się tam pewnie cieszy, podobno bez Czesnego nie bardzo chciał zostać (?)
    Teraz nastąpi kontrakcja Grajewskiego, który powyciąga z Widzewa wszystkich swoich graczy....
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Szkoda Widzewa bo przez takie zagrywki zmierza ku 2 lidze. Niestety jak tak dalej pojdzie to my tez podążymy ta drogą.
      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa
        Szkoda Widzewa bo przez takie zagrywki zmierza ku 2 lidze. Niestety jak tak dalej pojdzie to my tez podążymy ta drogą.
        Kawa,Legia ma o wiele więcej szans na normalnośc,Warszawa daje o wiele wieksze mozliwosci finansowe niz Łodz.
        Co do zmiany w Widzewie.Mimo ze Czesnemu mozna wiele zarzucic,to ja z jego przejscia sie ciesze,jezeli Ptak spelnie obietnice to bedzie placił na Widzew 2 miliony rocznie,to jest juz kwota powazna...
        Boje sie tylko ze znów namiesza ten gruby knur grajewski... ...jak jak go nie lubie :fu:
        WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
        RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Heh Warszawa może im wieksze możliowśc finansowe, ale do tej pory nie kwapiła się z wkładaniem kasy w sport.
          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
            jezeli Ptak spelnie obietnice to bedzie placił na Widzew 2 miliony rocznie,to jest juz kwota powazna...
            Boje sie tylko ze znów namiesza ten gruby knur grajewski... ...jak jak go nie lubie :fu:

Myślisz , że Ptak to taki dobry wujek , który właduje bezinteresownie dwa melony w Widzew ?

Na waszym miejscu nie ufałbym temu typkowi .

ŁKS-iacy już się na nim przejechali

Komentarz

Zamieszczone przez jarcyś

Myślisz , że Ptak to taki dobry wujek , który właduje bezinteresownie dwa melony w Widzew ?

Na waszym miejscu nie ufałbym temu typkowi .

ŁKS-iacy już się na nim przejechali
              Zapewne Ptak bedzie chcial wyciagnąc jakiez kozysci,bedzie mogl promowac swoich pilkarzy.Widzew to tez dla niego przepustka na salony bo to na Widzewie zbiera sie Łodzka "elita" polityczna ,finansowa i "szemrana"...
              Co do Łks i Ptaka tomam ine zdanie.Dzieki Ptakowi wywalczyli majstra,Ptak wielokrotnie mówił ze sam nie pociagnie dłuzej tego wozka,ze go na to nie stac,chcial aby ktos mu pomogl....nikt sie kwapił to odszedł.Kiedy odchodzil zostawil klub bez długów...a teraz?
              Oczywiscie nie ufam Ptakowi w 100% ale jakie teraz Widzew ma wyjscie?
              WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!

Komentarz

A ja sie cieszę ,ze w Widzewie w dalszym ciągu zamieszanie i chaos panuje... absolutnie nie chce by Widzew spadł do 2 ligi , ale również nie chce by Widzew znowu wszedło do czołówki . Po co nam to ? :P
                you may try - (L) - but it won't die!
                ITI GO HOME!!!

Komentarz

Zamieszczone przez MAZI
                  A ja sie cieszę ,ze w Widzewie w dalszym ciągu zamieszanie i chaos panuje... absolutnie nie chce by Widzew spadł do 2 ligi , ale również nie chce by Widzew znowu wszedło do czołówki . Po co nam to ? :P
                  I pytanie w takim wypadku...wolicie aby kto zabierał wam majstra-Wisła czy Widzew?

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
                    Zamieszczone przez MAZI
                    I pytanie w takim wypadku...wolicie aby kto zabierał wam majstra-Wisła czy Widzew?
                    8- wolimy ???
                    Kiju - o czym Ty piszesz...
                    My wolimy zdobywać majstra...
                    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Zamieszczone przez Q_(L)
                      Zamieszczone przez Kiju
                      Zamieszczone przez MAZI
                      8- wolimy ???
                      Kiju - o czym Ty piszesz...
                      My wolimy zdobywać majstra...
                      hyhy... '8

Komentarz

Kiju ma racje, przegrany Majster z Widzewem boli strasznie i o to w penym stopniu chodzi, Wisła zdobyła Mistrza i jakoś tak bez emocji do tego podszedłem, może dlatego, że wiedziałem wcześniej iż nie mamy szans ale jest w tym coś więcej... cholera wie jak to wytłumaczyć. Ja osobiście chciałbym by Widzew z Legią się biły co sezon o Mistrza, strasznie nie lubie Widzewa jak i jego kibiców (jako ogólu od kamieni i innych wynalazków) ale mówie to jest taka nienawiść jak Pawlaka z Kargulem (jak to ładnie ktoś kiedyś opisał). Widzew wywołuje u mnie emocje, i nie tylko sportowe, po wygranej nad nim mam satysfakcje od aspektu sporotwego po kibicowski, aż mnie nosi, ciesze się z każdego drobnego szczegółu i jest to jedyny w Polsce klub, gdzie targają mną takie przeżycia podczas gry Legii z tym przeciwnikiem (coś mi się składnia zdania spierdoliła w tym momencie), to samo porażki bolą jak cholera ale po nich jest szacunek dla przeciwnika, jakby nie było... a Wisła, ma hajs, wygramy to mamy satysfakcje i idziemy dalej, mecze z Widzewem powodują wypieki na ryju niezależnie od wyniku przez cały miesiąc po spotkaniu.

Komentarz

Chodzilo mi o przegrane z nami w ostatniej chwili dwa mistrzostwa i wicemistrzostwo(dośc istotne).Ciekaw byłem z kim wolicie przegrac...bo wiadomo ze są przegrane ktore nic nie znacza i sa przeciwnicy z ktorymi po przegranej niemilosiernie "gul skacze".
                          Mimo ze z Wisła tez przegrywaliscie majstra to chyba nijak ma sie to do porazek z Widzewem...
                          Co do słow Maxyma to wypada sie tylko z nimi zgodzic...

Komentarz

ja wolabym przegrywac z Pogonia Zaglebiem czy Olimpia :P to bym jeszcze troche zniosl :P

Komentarz

U mnie Widzew również wywołuje szczególne emocje.To drużyna z tradycjami, drużyna dzięki której rywalizacja Legia-Widzew była często bardzo ciekawa (nie zawsze korzystna )Chciałbym aby Widzew w końcu obudził się z kryzysu i wszedł do czołówki polskiej piłki.Zdecydowanie bardziej wolałbym rywalizacje o mistrza na lini Legia-Wisła-Widzew niż np. Legia-Wisła-Groclin.
                              Mam nadzieję, że w Widzewie zrobi się lepiej, bo na prawdę ja nie lubie tej drużyny ale nie życzę im źle.Nie chciałbym żeby spadli do II Ligi bo to już byłby upadek nie tylko Widzewa ale i Polskiej Ligi.

Komentarz

Pracuję...
                              X