Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tenis

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Wszystki wyją i stękają a naszą udupili i jeszcze ją przeprosiła-idioten
    Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

co? ***** ! co za suka!
      a Chińczyki sie strasznie panoszą i na olimpiadzie za murem będzie pogrom reszty świata (tylko nie wiem po co sie też zimowymi zajmują - wczoraj 5 miejsce w biathlonie w sztafecie :O )

niech sobie skołuje taśme z meczu Sabatini - Seles z przed ładnych paru lat.
      to dopiero były jęki

Komentarz

Zamieszczone przez gumas_72
        Wszystki wyją i stękają a naszą udupili i jeszcze ją przeprosiła-idioten
        Kiedys jak zmierzyli jeki Moniki Seles to wyszlo cos pomiedzy młotem pneumatycznym a pociągiem

A tu sie raptem naszej biednej Marty uczepili :/

Lookne czy aby jakis modyfikacji od nowego roku w przepisach odnosnie kar nie było...czysta glupota

Komentarz

a facety tyż stękają?-ja nie oglądam tenisa bo zasypiam
          Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

Też

Choć inaczej .... Guga Kuerten dla mnie najbardziej charakterystyczny
            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zamieszczone przez Kempes
              Też

I zdecydpowanie mniej niz kobiety....najbardziej mnie wkurza jak Venus Williams skrzeczy, jakby ja kto własnie w tylek podszczypywał

Komentarz

Ja tam zawsze chetnie poslucham jak Domachowska jeczy
                ...

Komentarz

Zamieszczone przez Nova
                  Zamieszczone przez Kempes
                  Też

I zdecydpowanie mniej niz kobiety....najbardziej mnie wkurza jak Venus Williams skrzeczy, jakby ja kto własnie w tylek podszczypywał
                  Aaa tam , ciekawiej jest z efektami dź.
                  Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Marta Domachowska, 72. tenisistka w rankingu WTA, spotka się z Chinką Ting Li w pierwszej rundzie wielkoszlemowego turnieju Australian Open, który w dniach 17-30 stycznia zostanie rozegrany na twardych kortach w Melbourne Park.

Ting Li, sklasyfikowana na 170. miejscu na świecie, awansowała do turnieju głównego z eliminacji.

W sierpniu ubiegłego roku Li, razem Tian-Tian Sun odniosły zaskakujący sukces, zdobywając złoty medal w deblu na igrzyskach olimpijskich w Atenach.

Jeśli Polka wygra, w drugiej rundzie zmierzy się ze zwyciężczynią meczu pomiędzy Niemką Julią Schruff a Włoszką Silvią Fariną-Elią, rozstawioną z numerem 15.
                    nie ma co, pojedzie ją Marta
                    Nigdy Sam

Komentarz

miejmy nadzieje
                      chińczycy robią furore we wszystkim i bardzo mnie nie zaskoczy (choć zasmuci nieco) porażka Domachowskiej

Komentarz

ufff
                        druga runda przed nami a tam Silvia Farina

Komentarz

Domachowska dotarla do finalu turnieju w Strasbourgu
                          W polfinale pokonala 6:3; 6:3 jakas Randriantefy z Madagaskaru.
                          Ewentualne zwycistwo byloby jej pierwsza wygrana turniejowa w WTA.
                          W finale zagra zapewne z Dechy, z ktora wartoby bylo wyrownac rachunki za niedawny J&S Cup
                          Nigdy Sam

Komentarz

No i to się nazywa dobra wiadomość!!! W kontekście startującego w poniedziałek turnieju na kortach Rolanda Garrosa możemy się cieszyć z formy Marty

Oby udało jej się wygrać z Dechy podbuduje ją to na 100%!!!

P.S Eurosport pokazuje ten turniej??
                            "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Hehe a wcale nie zagra z Dechy tylko z A. I. Medina Garrigues, która gładko pokonała francuzkę 6-4, 6-1. Ta hiszpanka jest na 42 miejscu na świecie, więc myślę że do pokonania.

Wielkie dla Marty, oby jutro pokazała klasę.

ps.w eurosporcie nie ma transmisji niestety

Komentarz

Zamieszczone przez cin
                                Domachowska dotarla do finalu turnieju w Strasbourgu
                                W polfinale pokonala 6:3; 6:3 jakas Randriantefy z Madagaskaru.
                                Ta "jakas" Randriantefy jest wyzej w rankingu niz Domachowska wiec wpadnie troche bonusów za wygraną. Nic tylko cieszyc sie z takiej zaprawy przed RG.
                                Niestety nie ma tego turnieju na Eurosporcie
                                Mozez do jutra jakas telewizja sie namyśli i wyemitują to spotkanie.

Komentarz

Pracuję...
                                X