Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tenis

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kapitalny mecz kolejny. Niewiarygodne co ona gra.
    teraz jakby jeszcze Vekic się udało...

A teraz pora spać bo rano do uberka.
    " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• No i pięknie, meczu na razie nie oglądałem, nadrobię W półfinale Sabalenka i cóż na tym etapie już chyba nie ma rzeczy niemożliwych, prawda
      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
        No i pięknie, meczu na razie nie oglądałem, nadrobię W półfinale Sabalenka i cóż na tym etapie już chyba nie ma rzeczy niemożliwych, prawda
        Na dwoje babka wróżyła.
        Magda może podejść do tego meczu całkowicie rozluźniona bo przecież już osiągnęła życiowy sukces albo przeciwnie, możliwość awansu do finału AO może ją dosłownie sparaliżować. Dla mnie murowanymi faworytkami są Sabalenka i Rybakina.
        Ostatnio edytowany przez r9robins; 49791.

Komentarz

• Co to Magda wyrabia Brawo!!!! Fajnie, że jutro mecz o normalnej porze, człowiek chętnie zobaczy jak poznanianka eliminuje Sabalenkę
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ten półfinał jest cenny z dwóch jeszcze powodów.

1. Zdobyła w zasadzie ponad 1/4 punktów potrzebnych aby zapewnić sobie finals...a jeszcze nie mamy lutego.

2. Tym awansem w WTA ranking zapewnia dla siebie rok spokojnego grania już bez eliminacji we wszystkich turniejach. Kwestia tylko czy wykorzysta to jak Krejcikova 2 lata temu czy jednak bardziej jak Raducanu czy Fernandez.
            30letnia w zasadzie łapie się w ostatni pociąg do bycia rzeź najbliższy rok a może trochę więcej do topu.

" Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• Wydaje mi się, że jakby Magda miała być podatna na paraliż, to byłoby to już widać w dotychczasowych meczach.
              Tymczasem w dzisiejszym meczu (poza serwisem przy bodajże piłce meczowej) żadnego specjalnego spięcia nie było widać i była po prostu lepsza od faworyzowanej Pliskovej. Wielkie brawa.

Mecz Sabalenki z Vekic wcale nie był taki jednostronny, jak na to może wskazywać wynik. Trwał prawie 2h i w większości gemów serwowanych przez Białorusinkę Vekic miała szansę na przełamanie (a tylko 2/14 zdobyła).

Dobrze serwująca i popełniająca mało błędów (czyli, tak jak dotychczas) Magda ma moim zdaniem niemałą szansę, by dostać się do finału.​

Komentarz

• Zieliński z Nysem(zawodnik z Monako) w finale debla.
                W 1/8 ograli czołowy debel świata Ram Salisbury.

Edit: edytowalem Michalskiego na Zielińskiego bo potem Flip nie dałby mi żyć.
                Ostatnio edytowany przez Kijek; 2370.
                " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• Zieliński
                  Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                    Zieliński
                    Racja. Tak to jest jak się wysyła maila do Michalskiego myśląc o Zielińskim
                    " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                      Zieliński z Nysem(zawodnik z Monako) w finale debla.
                      W 1/8 ograli czołowy debel świata Ram Salisbury.

Edit: edytowalem Michalskiego na Zielińskiego bo potem Flip nie dałby mi żyć.

No ale widzisz, uczysz się

Rybakina w finale, zaraz Magda - oby była walka i oby krzykliwa Sabalenka kompletnie jej nie zdominowała.
                      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• 5:1 w drugim, chyba pozamiatane… Na chwile wlaczylem, z fonia tego sie nie da ogladac, drze morde nawet jak zagrywa lekkie slice’y…

Komentarz

• Sabalenka w finale, niestety.
                          Szkoda, ale chyba jednak można było się tego spodziewać. Na pocieszenie pozostaje fakt, że przynajmniej w pierwszym secie Magda postraszyła Białorusinkę.

Komentarz

• Szkoda przede wszystkim pierwszego seta, fajny początek meczu, ale z gema na gem Azarenka łapała coraz więcej pewności siebie. Dobrze serwowała, dobrze returnowała i dawała coraz mniej darmowych punktów.

Świetny występ Magdy

Nie wiem czy będę oglądał finał, bo ciężko by mi było kibicować którejkolwiek zawodniczce.

Komentarz

• Niestety można było się tego spodziewać ale szkoda tego pierwszego seta. 2-1 serwis 40-0 i dała się przełamać. Szkoda.

Gigantyczny jej sukces. Oby go umiała wykorzystać na resztę sezonu bo życie przyniosło jej mega szansę w końcówce kariery.
                              No i rodzi się pytanie już takie całkowicie btw. Czy lepiej nie grać skrótów wcale (tak jak Iga przy Wiktorowskim) czy mimo wszystko próbować jak Linette (dzisiaj akurat z efektem średnim).

Mi osobiście tego mega brakuje u Igi ale umiem zrozumieć dlaczego tak jest.
                              " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                                Niestety można było się tego spodziewać ale szkoda tego pierwszego seta. 2-1 serwis 40-0 i dała się przełamać. Szkoda.

Gigantyczny jej sukces. Oby go umiała wykorzystać na resztę sezonu bo życie przyniosło jej mega szansę w końcówce kariery.
                                No i rodzi się pytanie już takie całkowicie btw. Czy lepiej nie grać skrótów wcale (tak jak Iga przy Wiktorowskim) czy mimo wszystko próbować jak Linette (dzisiaj akurat z efektem średnim).

Mi osobiście tego mega brakuje u Igi ale umiem zrozumieć dlaczego tak jest.
                                No nie tylko przestała grać skróty, ale dodatkowo nie gra slajsem - co akurat fajnie wychodzi Magdzie. Ale to tylko pokazuje jak dużo jeszcze może poprawić nr 1 na świecie.

Komentarz

Pracuję...
                                X