Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tenis

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W fajnych czasach żyjemy. Trójka polskich tenisistów w 4 rundzie wielkiego szlema

Brawo Magda !!!
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      W fajnych czasach żyjemy. Trójka polskich tenisistów w 4 rundzie wielkiego szlema

Brawo Magda !!!
      I zarówno Iga, jak i Hubert wyrzuceni do sesji dziennej
      Jaki jest sens dawać na sesję wieczorną Chinkę, gdzie jej rodacy spokojnie mogliby ją obejrzeć o każdej porze, bo mają podobny czas co Australia. Ktoś tam w ogóle myśli?

Komentarz

• Z Igą to jest taki problem, że nic jej nie można zarzucić Wygrała 3 szlemy, lideruje w rankingu. Widać było od pewnego czasu, że forma nie ta. Tak więc czekamy na Roland. Cała Legia zawsze razem Iga!
        Ostatnio edytowany przez Tomereek; 2652.
        Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• W Tobie Magdo nadzieja. Wiem, że to czytasz .

Komentarz

• Nawet mi się nie chce komentować za bardzo postawy naszych tenisistów, chce mi się za to spać. Iga zagrała dramatycznie, fatalne serwowanie, proste błędy i ogólna niemoc i brak cierpliwości. Muszą wyciągnąć wnioski bo inaczej ciężki sezon się szykuje.

A Hubert po swojemu... Nie wykorzystał fenomenalnej szansy nawet na półfinał. Ale nie zasłużył na niego.
            "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Szkoda, myślałem że Iga z meczu na mecz będzie grała coraz lepiej i najwyższą formę złapie w najważniejszej fazie turnieju. Niestety zamiast tego widać było wciąż ten sam słaby serwis i zbyt dużą ilość własnych błędów co przy świetnej dyspozycji Rybakiny nie mogło skończyć się inaczej jak tylko porażką. W sumie wynik w gemach dosyć honorowy i dobrze, że nie było powtórki z ostatniego meczu z Pegulą.

Widocznie AO i generalnie styczeń to nie są jeszcze klimaty Igi ale może kiedyś się to zmieni

Komentarz

• Dziś czułam, że nie mogę już więcej z siebie dać. Nie byłam w stanie walczyć jeszcze bardziej, zmusić się do jeszcze większego wysiłku. Myślę, że to kwestia nastawienia, podejścia do gry. Chyba zrobiłam w tym względzie krok w tył. Czułam presję, za bardzo chciałam. Muszę się trochę bardziej wyluzować. Tyle. Muszę się w najbliższych tygodniach skupić na tym, żeby znowu chcieć wygrywać, a nie tylko nie chcieć przegrać -powiedziała dziennikarzom. (https://tvn24.pl)
                Trochę to niepokojące biorąc pod uwagę że to początku sezonu i dużo punktów do obrony....

Nie mniej jednak ,głowa do góry Iga i tak jesteś najlepsza
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Warto w końcu się nauczyć: Wta/Atp ranking "punkty do obrony" to w zasadzie nie ma znaczenia. W oparciu o ten ranking przyznawane jest rozstawienie w turnieju. Nie obroni tych to zdobędzie inne.

Kluczowy jest ranking race.
                  " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• Magda Linette w ćwierćfinale AO

Komentarz

• Tak cos czulem, ze ta Garcie pyknie
                      Brawo Magda!

Komentarz

• Piękny sukces Linette. Zobaczymy czy jeszcze dzisiaj dołoży coś do tego.

Dwie lepsze niż Pliskova już ograła.
                        jeszcze gdyby tak w ćwierćfinale Sabalenka się przewróciła i sobie rozjebala ten głupi ryj...

Półfinał AO Linette - Vekic...widze to. )

" Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• Brawo, brawo Magda. Właśnie sobie obejrzałem mecz, ależ inteligentna, dojrzała gra i stawianie przeciwniczki w niekorzystnych sytuacjach, doprowadzanie jej do frustracji.

Z Pliskovą ma 2-7, ale ich ostatni mecz na Us Open, to był dreszczowiec kończony w super tie-breaku. Żadnego meczu Czeszki w Australii oczywiście nie widziałem, ale podobno jest w gazie. Oby był dobry mecz
                          Ostatnio edytowany przez Flip; 3382.
                          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Last Pole Standing.

Komentarz

• Brawo Pani Magdo !

Powtórzyć w drugim secie i czeszka do piachu!
                              " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• Linette
                                q[-_-]p

Komentarz

Pracuję...
                                X