Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tenis

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Już bodajże w sierpniu to zapowiadał.
    w zeszłym roku równolegle z turniejem w Warszawie była Praga na twardej i wszystkie które chciały grać w tym terminie wybrały grę tam co nie dziwi.
    Skoro turniej zostaje w tym terminie to jedyna słuszna decyzja do zmiana nawierzchni. Wtedy nawet poczuje jak to jest być Benkiem i bic brawo Mioduchowi.

W tym roku Praga (też 250) jest po Warszawie. Więc w tym roku przed wyjazdem do Kanady i Stanów mogą zaliczyć dwie "rozgrzewki" co daje szansę, że pojawi się ciekawsze towarzystwo niż rok temu.

Aż się obawiam ile droższe będą bilety niż w zeszłym roku bo już wtedy kudłaty delikatnie przeginał. A teraz wliczyć w to koszty zmiany nawierzchni i inne takie. Można się obawiać ile sobie kodziarz wymyśli.

Równolegle z Warszawa też 250 Lozanna i Hamburg. Obie na mączce.

" Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• Pierwszy set 6-0 w 23 minuty.
      Tak trzymaj Iga.

PS.
      Pozamiatane w niecałą godzinę. Kwalifikantce udało się wygrać jednego gema.
      Teraz Rybakina i powtórzenie wyniku z Hiszpanką może nie być takie proste
      Ostatnio edytowany przez r9robins; 49791.

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
        Pierwszy set 6-0 w 23 minuty.
        Tak trzymaj Iga.

PS.
        Pozamiatane w niecałą godzinę. Kwalifikantce udało się wygrać jednego gema.
        Teraz Rybakina i powtórzenie wyniku z Hiszpanką może nie być takie proste
        Na pewno nie będzie łatwe, bo wiele osób mówi nawet o przedwczesnym finale i o tym, że wygrana tego spotkania powinna się z tej połówki przedostać do ostatniego meczu. Rybakina nie dostała punktów za wygraną w Wimbledonie, co zakłamuje jej ranking, gdyby je doliczyć byłaby w okolicy 7-8 miejsca.

Ważny będzie dobry serwis i return, niby oczywiste, ale w tym wypadku kluczowe. Należy trzymać rywalkę jak najdalej za linią końcową i powinno być dobrze. Ale na pewno będzie to ciężki mecz, ciekawe czy ustawią go w ciągu dnia czy w sesji wieczornej.

Zaczął Hurkacz, spodziewam się że będzie krew, pot i łzy oraz 5 setów Oby dla nas!
        "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Natomiast z drugiej połówki najmocniejsze wydają się Bencic i Sabalenka, ale Białorusinki nie oglądałem, a Szwajcarkę tylko fragmentami. Jedna przegrała w tym sezonie tylko ze Świątek ( i ma kilka ciekawych skalpów), a druga póki co nawet nie przegrała seta

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
            Aż się obawiam ile droższe będą bilety niż w zeszłym roku bo już wtedy kudłaty delikatnie przeginał. A teraz wliczyć w to koszty zmiany nawierzchni i inne takie. Można się obawiać ile sobie kodziarz wymyśli.
            Legia nie jest organizatorem tej imprezy. Oni tylko dostają kasę za wynajem kortów i infrastruktury medialnej na stadionie. Może jedynie dostali jakiś procent od biletów VIP, bo tam udostępniali także parking i catering na stadionie.

Komentarz

• Tak jak mówiłem, będzie 5-setówka... Mecz błędów, zęby bolą. Gdyby nie to, że to jedyny Polak tak wysoko w rankingu to nigdy bym nie marnował czasu na oglądanie meczów Hurkacza.

Edit: No i wymęczył Wartościowe zwycięstwo, może go to jakoś podbuduje. W 1/8 wygrany z meczu Korda - Medvedev, na razie prowadzi Korda, ruska coś rączka boli to może się wywali.
              Ostatnio edytowany przez Flip; 3382.
              "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez mes Zobacz posta

Legia nie jest organizatorem tej imprezy. Oni tylko dostają kasę za wynajem kortów i infrastruktury medialnej na stadionie. Może jedynie dostali jakiś procent od biletów VIP, bo tam udostępniali także parking i catering na stadionie.
                Wow super. Dzięki że mi to mówisz. Zupełnie tego nie wiedziałem.
                " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
                  Tak jak mówiłem, będzie 5-setówka... Mecz błędów, zęby bolą. Gdyby nie to, że to jedyny Polak tak wysoko w rankingu to nigdy bym nie marnował czasu na oglądanie meczów Hurkacza.

Edit: No i wymęczył Wartościowe zwycięstwo, może go to jakoś podbuduje. W 1/8 wygrany z meczu Korda - Medvedev, na razie prowadzi Korda, ruska coś rączka boli to może się wywali.
                  Żeby nie było. Pomiędzy "maile, spotkania i zarząd" ...oglądałem
                  " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• Najwyraźniej Hubert upodobał sobie na tym turnieju mecze 5-setowe.
                    Najważniejsze, że jak na razie wyniki się zgadzają

Komentarz

• Ciekawie się układa drabinka w tej ćwiartce, bo o ile Medvedev nie zrobi jakiegoś imponującego zwrotu akcji na który się nie zanosi to do półfinału wejdzie jeden z czwórki Hurkacz/Korda vs Khachanov/Nishioka. Oceniając potencjał to powinien być Hubert, ale wiadomo jak jest.

Komentarz

• Zaryzykuję stwierdzenie (możesz się w tym przypadku przyczepić) ...autostrada do półfinału. Chociaż Hubbert może i to spierdolic.

Jeśli to zaraz będzie Korda (zostały mu trzy meczowe i ruski do wora).

Zostały dwie meczowe...

I cyk
                        " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• No myślę, że jednak Korda będzie faworytem. Świetna gra w Adelajdzie, gdzie po drodze do finału ograł zawodników, którzy nadal są w grze na AO. Do tego mega zacięty mecz z Djokoviciem i nawet miał piłkę meczową. Do tego tutaj ograny Miedwiediew

Komentarz

• Patrząc na grę obu dzisiaj, to HH overall prezentował się dużo gorzej od Kordy. Pytanie na ile odpuścił sobie sety 3 i 4 ale nawet dyspozycja z 1,2 i 5 może tym razem nie wystarczyć. Oby się obudził.

Komentarz

• Sakari out....
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                                Zaryzykuję stwierdzenie (możesz się w tym przypadku przyczepić) ...autostrada do półfinału.
                                Nie, co do tego to się nawet trochę zgadzam, bo skoro w ćwiartce było dwóch finalistów poprzedniej edycji i obaj odpadli przed 4r. to trudno nie uważać że otworzyła się spora szansa. Hubert pozostał w tej części drabinki najwyżej rozstawionym.

Niestety za dużo jego meczów widziałem, żeby się przedwcześnie jarać, będę podchodzi z dużą dozą dystansu.

W h2h z Kordą, jest 1-0, grali w trakcie pandemii jakiś mecz w finale w USA, coś tam z niego pamiętam, wtedy poszło dość gładko, teraz sądzę że znowu będzie 5 setów.

Komentarz

Pracuję...
                                X