Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tenis

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nadal, Ruud, Fritz, Zverev - niezły pogrom w tej 2 rundzie. A i Hubi daleko nie był od odpadnięcia.

Komentarz

• Pytanie tylko czy ewentualną porażka Hurkacza z Musettim to jakaś wielka niespodzianka ? Wiedząc co potrafi Hubi szczególnie w dużych turniejach to raczej nikogo by nie zdziwiło. #typowyHurkacz

A do tego dużo bardziej wyrównana i mocna para niż np dzisiaj porażka Zvereva czy np zaraz ewentualna porażka Bautisty.

Ale fakt szczególnie u facetów bardzo dużo niespodzianek.

Tylko Novak walec idzie po swoje.

​​​​​​
      ​​​​​
      " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
        Iga Igą, Hurkacz Hurkaczem ale to Magda mi dzisiaj zaimponowała, no brawo, brawo i jeszcze raz brawo .
        +1
        III runda z J. Aleksandrową (WTA 19).
        Wysoka półka, ale Magda jest w dobrej formie (życiowej?) i liczę na to, że wygra.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
          Pytanie tylko czy ewentualną porażka Hurkacza z Musettim to jakaś wielka niespodzianka ?

​​​​​​
          ​​​​​
          Zaraz się przyczepisz, że mam jakieś zastrzeżenia do Twoich postów, ale Hurkacz nie grał z Musettim Sonego jest jednak wiele niżej notowany, niż jego dużo młodszy i bardziej utalentowany włoski kolega.

Magda super, co prawda oglądałem tylko highlightsy, ale super wynik! Na pewno przeciwko Aleksandrovej nie stoi na przegranej pozycji.
          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Flip Zobacz posta

Zaraz się przyczepisz, że mam jakieś zastrzeżenia do Twoich postów, ale Hurkacz nie grał z Musettim Sonego jest jednak wiele niżej notowany, niż jego dużo młodszy i bardziej utalentowany włoski kolega.

.
            Super wielka różnica. Dla mnie czy Sonego czy Musetti to niewiele w poście zmienia.

Chcesz się czepiać to się czepiaj. Luz. Benek będzie dumny )

Edit: edytowalem żebyś się nie czepiał że napisałem Sinego zamiast Sonego.
            " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

Super wielka różnica. Dla mnie czy Sonego czy Musetti to niewiele w poście zmienia.

Jeden to 20-letni talent, klasyfikowany w okolicy 20 miejsca ATP, a drugi to 27-letni "wyrobnik" tenisowy klasyfikowany w 5-tej dziesiątce. Faktycznie żadna różnica.

Mi chodzi tylko o to, żebyśmy prowadzili tutaj jakąś rozmowę na poziomie i skoro Hurkacz grał z Sonego to nie piszmy że z Musettim, naprawdę tak trudno sprawdzić przed napisaniem posta? Bo jakbyś mecz oglądał, trwał prawie 4-godziny, to byś zapamiętał nazwisko przeciwnika.

A jakimiś ksywkami użytkowników forum w moją stronę nie rzucaj, nie interesuje mnie kto byłby dumny, kto nie i proszę mnie w jakieś Wasze wewnętrzne spory/dyskusje nie wciągać, ok?

"Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• 1. Mecz oglądałem.
                2. Wielka rzecz się stała. Możesz mieć satysfakcję, że się pomyliłem.

Miłego dnia
                " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

1. Mecz oglądałem.
                  2. Wielka rzecz się stała. Możesz mieć satysfakcję, że się pomyliłem.

Miłego dnia
                  1.No to tym bardziej dziwi mnie taka pomyłka. Nieważne każdy się może pomylić, ale przynajmniej nie idź w zaparte że nie ma różnicy między tymi zawodnikami, bo jedyne co ich łączy to narodowość.

2. Nie, nie mam satysfakcji, generalnie w życiu nie cieszę się z potknięć innych i tak samo tutaj na forum Jest to jeden z niewielu tematów w których się udzielam, mam sporo na co dzień do czynienia z tenisem i po prostu fajnie żeby tutaj był poziom i tyle. Przestań moje uwagi odbierać personalnie

Komentarz

• Jebauer....szok.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Murray właśnie walczy o III rundę i to jak

Komentarz

• Coś wspaniałego dzisiaj zagrał

Komentarz

• Co tam się działo :O Drugi najdłuższy mecz w historii AO. Murray jest nieprawdopodobny, po tylu kontuzjach, po batalii w poprzedniej rundzie on robi coś takiego

Naprawdę fenomenalnie 👏

​​​​​​Jutro Iga o 4:30, Hubert 9:00.

Komentarz

• taksiarz, hazardzista w formie

Komentarz

• Taka mała odskocznia od Australian Open, ale ojciec Igi wspomniał ostatnio w wywiadzie, że ma w najbliższych dniach spotkanie z prezesem Legia Tenis w sprawie zmiany nawierzchni kortów z mączki na beton. Prace miałyby ruszyć w marcu, tak żeby zdążyć przed turniejem WTA 250 na Kortach Legii.

Komentarz

• Na pewno zmiana na plus, bo nikomu nie jest na rękę grać w lipcu na ziemi

Komentarz

Pracuję...
                                X