Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tenis

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Jak wszystko dla Ciebie co ja piszę
    Nie oceniam postów po autorze a po ich treści. Pozwoliłem sobie nie zgodzić się z Twoją tezą i poparłem ją jakimiś argumentami z którymi możesz się zgadzać lub też nie.
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Mecz Igi z Kolumbijką Osorio (WTA 84), dzisiaj o pierwszej w nocy (o ile nie nastąpi jakieś opóźnienie).

Komentarz

• Polecam mecz Sakkari z jakąś gruba ruska, o której pierwszy raz usłyszałem 15 minut temu.

Sakkari fizycznie top i gra z wagą ciężka z UFC.
        ​​​​​
        " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• Nie oglądałem w nocy Sakkari, ale Shnaider już widziałem wiele razy i ma potencjał. Mimo wagi wybiegana i bardzo waleczna. Mam ją na liście do obserwowania w tym sezonie

Komentarz

Muguruza od roku to jest poza jakimkolwiek turniejem. Cornet zaistniała bo ograła Ige.
            Nadal poza turniejem, jest TOP czy też nie ?
            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• To szacun, że oglądasz ITF głównie 60-80 bo ona głównie tam do tej pory grała.

Get the latest Player Stats on Diana Shnaider including her videos, highlights, and more at the official Women's Tennis Association website.

​​​​​
              " Brawo Panie Jacku "

Komentarz

• Mecz Igi, jak to się mówi, do zapomnienia. Wciąż nie działa pierwsze podanie i momentami szwankuje forehand.
                Ale jest awans i w tej chwili to najważniejsze. Mam nadzieję na powtórkę z US Open a nie z Wimbledonu

Komentarz

• Co tam się stało z Nadalem ???
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Chyba Rafa musiał być całkowicie bez formy, skoro jego mecze były ustawiane o takiej porze, by broń Boże nikt ich nie był w stanie zobaczyć (środek nocy w Europie, środek dnia roboczego w Australii).

Komentarz

To szacun, że oglądasz ITF głównie 60-80 bo ona głównie tam do tej pory grała.

Get the latest Player Stats on Diana Shnaider including her videos, highlights, and more at the official Women's Tennis Association website.

​​​​​
                      Aż tak to nie
                      Obejrzałem większość jej meczów na challengerach w Ameryce Płd.

Komentarz

• Jeśli chodzi o Nadala, to bardziej przegrał z kontuzją niż z rywalem. Szkoda, mam nadzieję, że nie będzie na siłę przedłużał kariery, zagra na pożegnanie w Paryżu na swoich ukochanych kortach i do boksu, nie ma sensu się rozmieniać na drobne.

Iga spokojnie wchodzi w turniej, nie ma powodów do paniki, wciąż uważam, że w pierwszym tygodniu US Open wyglądała gorzej. Dziś dodatkowo grała przy zamkniętym dachu, co się już w tym turnieju raczej nie powtórzy, a każdy kto coś tam odbija nawet na poziomie amatorskim to sobie zdaje sprawę że są to diametralnie różne warunki do grania. Cieszy poprawa % pierwszego serwisu, dzisiaj to było aż 80%, natomiast jakość musi być lepsza, bo skoro Osorio ją 3-krotnie przełamała, to lepsze zawodniczki będą bezwzględnie atakować jej podanie.

W 3 rundzie niespodziewanie mecz z Cristiną Bucsą, 25-letnią Hiszpanką, ranking 100, dla mnie dość anonimowa, ale po 3-godzinnej walce wyeliminowała Andreescu. Powinniśmy być raczej spokojni, Iga z takimi zawodniczkami przegrywać nie ma w zwyczaju.
                        "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                          Murray co za kot !
                          Zachęcony obejrzałem z odtworzenia tie-break w ostatnim secie.
                          Warto było.

Komentarz

• Za to Hubercik jak zwykle na Wielkich Szlemach pokazuje swoją żelazną psychikę. Za chwilę będzie 0-2 w setach, w dość hmmmm, kiepskim stylu...

Edit: O może za wcześnie skreśliłem. Przełamał Sonego na 5-5 w drugim, udało mu się za 6-tym razem wygrać breaka i jeszcze jest w grze

Edit2: 1-1 w setach, w końcu trochę charakteru w decydujących piłkach, do tego Włoch wydatnie pomógł.

Edit3: w bólach się rodziło to zwycięstwo. Momentami Hubert grał na dobrym poziomie, przeplatał to fragmentami niemocy, ale uff na Sonego starczyło i bawimy się dalej. Teraz Shapovalov, potem ewentualnie Medvedev. Żarty się skończyły.
                            Ostatnio edytowany przez Flip; 3382.

Komentarz

• Iga Igą, Hurkacz Hurkaczem ale to Magda mi dzisiaj zaimponowała, no brawo, brawo i jeszcze raz brawo .

Komentarz

• W trzeciej rundzie AO, rywalką Igi będzie Hiszpanka Cristina Bucsa (WTA 100), która właśnie wyrzuciła z turnieju Biancę Andreescu (WTA 43). Tego meczu nie oglądałem więc nie wiem co to zwycięstwo faktycznie mówi o jej aktualnej dyspozycji. Mecz Igi z Hiszpanką zaplanowano na piątkową noc naszego czasu ale godzina nie jest dokładnie określona ponieważ to będzie dopiero trzeci mecz w tej sesji, gdzie najpierw swoje spotkania muszą rozegrać inni zawodnicy.

Komentarz

Pracuję...
                                X