Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tenis

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Niestety Hubert Hurkacz przegrywa finał w Montrealu ale i tak duże brawa za postawę w tym turnieju

Komentarz

• Przenosimy się z kobiecym tenisem do USA. Iga, w pierwszym meczu turnieju Western & Southern Open w Cincinnati, zagra z niejaką Sloane Stephens (aktualnie numer 57 w rankingu WTA). Na uwagę zasługuje fakt, że Amerykanka w 1/32 zdeklasowała (6:1, 6:0) Alize Cornet, która przeciez nie tak dawno wyeliminowała Igę z Wimbledonu. Dokładając do tego formę jaką Iga zaprezetowała w Toronto, zupełnie nie wiem czego się mamy spodziewać po tym meczu

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
        Przenosimy się z kobiecym tenisem do USA. Iga, w pierwszym meczu turnieju Western & Southern Open w Cincinnati, zagra z niejaką Sloane Stephens (aktualnie numer 57 w rankingu WTA). Na uwagę zasługuje fakt, że Amerykanka w 1/32 zdeklasowała (6:1, 6:0) Alize Cornet, która przeciez nie tak dawno wyeliminowała Igę z Wimbledonu. Dokładając do tego formę jaką Iga zaprezetowała w Toronto, zupełnie nie wiem czego się mamy spodziewać po tym meczu
        Jeszcze dodaj do tego, że Solane przegrała ostatnio z Tomijanovic, którą Iga łatwo ograła Myślę, że mimo wszystko spacerek dla Igi.
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Swój pogląd na obecną sytuację Igi przedstawił nestor polskiego tenisa, Wojciech Fibak.

Rozpoczęła się taka pewna niekorzystna spirala. Inne tenisistki się nakręcają na grę z Igą, motywują, wierzą, że mogą ją pokonać. Niestety, trochę się to rozpędziło niekorzystnie. Iga też straciła pewność i komfort gry. Szczególnie, że jej rywalki zaczęły stosować metodę na Igę, czyli atakowanie jej drugiego serwisu. One teraz wybijają z rytmu naszą tenisistkę. Iga się peszy i jej gra się rozpada.
          Tak właśnie wygrywały z Igą Danielle Collins, Jelena Ostapienko, czy Caroline Garcia. Teraz Brazylijka Haddad o syryjskich korzeniach uwierzyła, że taką właśnie metodą można z Igą wygrać. Na pewno są jakieś recepty, jak grać taktycznie i jak stosować inne metody serwowania, aby wybronić się przed atakami z returnu rywalek. Trzeba je zastosować. To jest pole do popisu zarówno dla samej Igi jak i jej trenera Tomasza Wiktorowskiego

Komentarz

• Mecz Igi dzisiaj, nie wcześniej niż o 21:00 naszego czasu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Jeszcze dodaj do tego, że Solane przegrała ostatnio z Tomijanovic, którą Iga łatwo ograła Myślę, że mimo wszystko spacerek dla Igi.
              Jest awans do kolejnej rundy ale spacerkiem bym tego meczu nie nazwał. Niewątpliwie, Iga wciąż nie wróciła do formy z pierwszego półrocza kiedy demolowała kolejne rywalki. Teraz Madison Keys i ponownie nie wiem czego się spodziewać. Ciekawostką jest fakt, że mecz Amerykanki z Ostapenko zakończył się identycznym rezultatem jak mecz Igi (6:4, 7:5).
              Ostatnio edytowany przez r9robins; 49791.

Komentarz

• Ja to odnoszę wrażenie, że Iga nie ma aktualnie frajdy z gry. Jakby była zmęczona tym wszystkim.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• Znowu porażka i szybkie pożegnanie z kolejnym turniejem. Znowu rozpacz nad własną niemocą i mental w ruinie. Zaczynam wątpić czy Iga da radę pozbierać się jeszcze w tym roku. Na US Open presja będzie przecież jeszcze większa. Coś pierdyknęło i oni sami chyba za bardzo nie wiedzą jak to naprawić.

Komentarz

• https://m.timesofindia.com/sports/te...w/93671962.cms
                    Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

Znowu porażka i szybkie pożegnanie z kolejnym turniejem. Znowu rozpacz nad własną niemocą i mental w ruinie. Zaczynam wątpić czy Iga da radę pozbierać się jeszcze w tym roku. Na US Open presja będzie przecież jeszcze większa. Coś pierdyknęło i oni sami chyba za bardzo nie wiedzą jak to naprawić.
                      Iga i jej ekipa obecnie pracują nad elementami gry, które mają zaowocować w przyszłości, dlatego teraz jej gra jest bardzo nierówna. Iga do Australian Open ma już praktycznie pewną pozycję nr 1 w rankingu, a cele na ten rok zostały wykonane z nadwyżką, więc warto trenować nowe zagrania i sposoby gry.

Dzisiaj w nocy Iga zagrała w deblu z Nadalem w meczu charytatywnym na kortach US Open i widać było, że miała z tego mnóstwo frajdy.

https://twitter.com/i/web/status/1562589112669876226

Komentarz

Znowu porażka i szybkie pożegnanie z kolejnym turniejem. Znowu rozpacz nad własną niemocą i mental w ruinie. Zaczynam wątpić czy Iga da radę pozbierać się jeszcze w tym roku. Na US Open presja będzie przecież jeszcze większa. Coś pierdyknęło i oni sami chyba za bardzo nie wiedzą jak to naprawić.
                        Kapitalny rok za Igą. Wpadł Szlem, Indian Wells, niesamowita seria zwycięstw, a dziewczyna ma dopiero 21 lat. Sezon juz prawdopodobnie zakończony, ale kolejne lata zapowiadają się kozacko. Jak nie zdarzy się jakaś passa kontuzji, problemy z depresją, itp, to myslę, że jest szansa na 10 szlemów. Wątpię czy jakikolwiek tenisista polski to powtórzy.
                        Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• W drugiej rundzie US open Ige czeka rewanż ze Stephens... będzie ciekawie
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

• Najpierw musi wygrać z tą Włoszką (aktulnie 57 miejsce w rankingu WTA). Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki Igi w konfontacjach z rywalkami spoza pierwszej dziesiątki, wygląda groźnie

Komentarz

• No dobra, startujemy z tym US Open. W tym roku pula nagród to ponad 60 milinów USD.
                              Iga zaczyna we wtorek meczem z Włoszką Jasmine Paolini mniej więcej o godzinie 17 naszego czasu. Tego samego dnia zagra także Hubert Hurkacz z Niemcem Oskarem Otte (ok. 21:30) oraz Magda Linette z Karoliną Pliskovą, prawdopodobnie w tym samym czasie co Iga.

Komentarz

• No to mamy pierwsza MEGA sensację. Daria Snigur eliminuje Simone Halep!!!
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X