Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tenis

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oczywiście Norwega nie Duńczyka... 🤔 Coś mi się pomyliło. Na szczęście moja pięciosetowa prognoza wciąż żywa - Hubert się ruszył w 3 secie i zaczęło to trochę lepiej wyglądać. Oby tak dalej bo ten mecz jest do wygrania jak najbardziej.

Edit: Co teraz odjebał Hubert... Miał 2-1 w 4 z przełamaniem, oddał 2 razy w dziwny sposób serwis i jest 2-4. Autostrada dla Ruuda. Ale ten Hubert ma słaby mental...
    Ostatnio edytowany przez Flip; 3382.
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
      Oczywiście Norwega nie Duńczyka... 🤔 Coś mi się pomyliło. Na szczęście moja pięciosetowa prognoza wciąż żywa - Hubert się ruszył w 3 secie i zaczęło to trochę lepiej wyglądać. Oby tak dalej bo ten mecz jest do wygrania jak najbardziej.

Edit: Co teraz odjebał Hubert... Miał 2-1 w 4 z przełamaniem, oddał 2 razy w dziwny sposób serwis i jest 2-4. Autostrada dla Ruuda. Ale ten Hubert ma słaby mental...
      No niestety nie ma Hubert głowy do tenisa na najwyższym poziomie i pewnego pułapu nie przeskoczy.
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

No niestety nie ma Hubert głowy do tenisa na najwyższym poziomie i pewnego pułapu nie przeskoczy.
        Jego tenis jest też mocno ograniczony. Zawsze jak go oglądam zastanawiam się czemu on gra tak zachowawczo często, mógłby chyba być agresywniejszy... Tego już raczej nie zmieni w wieku 25 lat. Szkoda, że nie widać żadnego innego Polaka pukającego do czołówki (Majchrzak to też nie ten rozmiar kapelusza).

Edit: No i po meczu. Tragedia w 4 secie, a ostatni gem przy serwisie Norwega to swoiste podsumowanie gry Huberta. Przy obecnym stanie, bardzo mocnym, męskiego tenisa, top 15 to maks Huberta. Za chwilę spadną punkty za 1/2 Wimbledonu i będzie chyba nawet poza top 15. Czekamy na Igę, oby ona nie zrobiła nieprzyjemnej niespodzianki. A młody Duńczyk Rune jedzie z Tsitsipasem, tam może być długi mecz więc nie sądzę aby Iga przed 17-17.30 wyszła na kort.
        Ostatnio edytowany przez Flip; 3382.
        "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

A młody Duńczyk Rune jedzie z Tsitsipasem, tam może być długi mecz więc nie sądzę aby Iga przed 17-17.30 wyszła na kort.
          Co za mecz na razie. Licze na długą 5 setówke i wygraną Duńczyka.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

Komentarz

• Niestety game over, Hubert już poza turniejem. Słaby mecz w jego wykonaniu, wyraźnie głowa nie dojechała. Być może przerosła go możliwość awansu do kolejnej rundy. Jemu wciąż brakuje ognia w pewnej części ciała więc może najwyższy czas, żeby wziął się za niego jakiś dobry psycholog.

No nic, oby Iga poprawiła nam humory.

Komentarz

• No z taką liczbą niewymuszonych błędów, ciężko myśleć było o czymś więcej... Szkoda
              Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Co za mecz na razie. Licze na długą 5 setówke i wygraną Duńczyka.
                Rune i Alcaraz to jedyni nastolatkowie którzy przystąpili do turnieju i obaj z szansami na 1/4 (Hiszpan już się tam oczywiście zameldował) A jeśli Rune pokona Tsitsipasa to ma szansę grać dalej, bo czeka go skandynawski ćwierćfinał. Przyznam, że przed RG nie widziałem go w akcji, ale gra imponująco, świetnie się rusza po korcie i jest bardzo taktycznie poukładany.

A jutrzejszy klasyk Nadal vs Djoković ustawiony na wieczorną sesję, także nie wcześniej niż 20:45, to świetna wiadomość od organizatorów.

Komentarz

Rune i Alcaraz to jedyni nastolatkowie którzy przystąpili do turnieju i obaj z szansami na 1/4 (Hiszpan już się tam oczywiście zameldował) A jeśli Rune pokona Tsitsipasa to ma szansę grać dalej, bo czeka go skandynawski ćwierćfinał. Przyznam, że przed RG nie widziałem go w akcji, ale gra imponująco, świetnie się rusza po korcie i jest bardzo taktycznie poukładany.

A jutrzejszy klasyk Nadal vs Djoković ustawiony na wieczorną sesję, także nie wcześniej niż 20:45, to świetna wiadomość od organizatorów.
                  I dla mnie Dzieciaki będą już spały.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• Ja pierdziele, ale Iga nam horror funduje.
                    Ale jak się nie domyka seta przy prowadzeniu 5:2...

Komentarz

• Niesamowita dziewczyna wzięła się do roboty!
                      6:0 w drugim secie, jakby ktoś jeszcze nie oglądał
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Chince dobrze przeciwbólowe wjechały w 3 secie. Żadnej kontuzji nie ma, po prostu paliwa w baku zabrakło. Iga gra dziś naprawdę źle... Oby to się nie skończyło w jakiś dziwny sposób, bo może ją to zbuduje na 3 ostatnie mecze.

Komentarz

• Procentuje bardzo dobre przygotowanie fizyczne Igi do sezonu. To był chyba dzisiaj klucz do zwycięstwa bo dopóki Zheng miała siłę, to jakościowo wcale nie odstawała i w pierwszym secie grała bardzo pewnie. Teraz Pegula. Po tym co Amerykanka pokazała w meczu z Rumunką Begu, teoretycznie powinno być łatwiej niż dzisiaj. Ufff...

Komentarz

• Golubić
                            Kastkina
                            Sabalenka
                            Sakkari
                            Kontaveit
                            Kalinina
                            Tauson
                            Kerber
                            Keys
                            Halep
                            Sakkari
                            Golubić
                            Brengle
                            Gauff
                            Kvitova
                            Pegula
                            Osaka
                            Buzarnescu-Billie Jean King Cup
                            Prisacariu-Billie Jean King Cup
                            Lys
                            Raducanu
                            Samsonowa
                            Sabalenka
                            Ruse
                            Azarenka
                            Andreescu
                            Sabalenka
                            Jabeur
                            Curenko
                            Riske
                            Kovinić
                            Zheng

Mamy już ten słabszy mecz w turnieju już za sobą.

Komentarz

• Brawo Iga, trudny mecz, ale w dużej mierze na własne życzenie, to co się udało z Kovinić, tez w drugim secie chyba było 4-1 i wygrana dopiero na finiszu 7-5. Z Zheng jeszcze bardziej komfortowa sytuacja 5-2, piłki setowe i nagle jakaś dziwna seria, potem druga okazja w tiebreku 5-2 i znowu jakaś dziwna seria. Myślę że gdyby wygrała I seta to mecz by był zamknięty w 1,5 h. Musi Iga zachować więcej koncentracji gdy ma wydaje się pewną sytuację, zresztą w 2 i 3 secie wyciągnęła wnioski i cisnęła do samego końca. Szkoda zdrowia zostawionego na korcie, ale być może t będzie dobra lekcja, żeby nie odpuszczać i zamykać wszystko jak się da najszybciej. Teraz Pegula, jeśli Iga wyciągnie winsoki z 4 rundy, to spodziewam się krótkiego meczu i 2-0. Przed 1/2 i ew. finałem, warto by było zagrać po dwóch trudniejszych meczach, szybki i łatwy mecz. Dajesz Iga !!!!!!!!!!!!

EDIT: Oczywiście Iga ma dopiero 21 lat i cały czas się uczy i ma prawo do błędów i wiele musi się uczyć. A w obecnej sytuacji, każda dziewczyna która wychodzi na kort chce wygrać za wszelka cenę i zapisać się w annałach jako ta która wygrała i przerwała niesamowita serię liderki, która od paru miesięcy wygrywa wszystko jak chce i zmiata zazwyczaj z kortów rywalki w tempie ekspresowym. Każdy mecz Igi to teraz wojna, bo każda rywalka wypruje sobie żyły i flaki.

EDIT2: STO LAT IGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              Ostatnio edytowany przez snorri; 130996.

Komentarz

• Sto lat Iga!
                                Bazinga!
                                Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

Pracuję...
                                X