Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tenis

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Reakcja po meczu pokazała ile to wszystko Igę kosztuje, chyba wygranie Roland Garros pozwoli jej pobić rekord kolejnych zwycięstw, jeśli dobrze liczę. Oczywiście każdy chyba chce aby Iga wygrała turniej w Paryżu, bo jak nie teraz to kiedy ? Ale będzie wisiała nad nią dodatkowa presja, więc wygrać w Paryżu to będzie gigantyczny wyczyn i gigantyczne obciążenie. Udźwignąć tą presję będzie wyczynem heroicznym. A póki co Iga jesteś wielka, teraz kilka dni relaksu i odpoczynku, tak by wyrzucić z głowy chociaż na chwilę to co ją czeka. już niedługo.
    Zdaje się ze już ma w dorobku tytuł RG, wiec nie do końca trafne to określenie „jak nie teraz to kiedy”.

Tymczasem po pierwszym blyskaiwcznym secie dla Djoko, drugi zapowiada trzysetowy pojedynek.

@edit
    A jednak nigdy nie można skreślać Novaka przedwcześnie.
    Ostatnio edytowany przez mieron; 57023.

Komentarz

• Dopiero teraz mogłem obejrzeć z odtworzenia. Poziom meczu kosmiczny, normalnie Space Jam.
      Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że Iga jest aktualnie najlepsza na świecie i nie chodzi mi o żadne rankingi. Czy taką formę da się utrzymać bez końca, nie wiem. Na razie rywalki pękają jedna za drugą ale nie będą się bez końca tylko przyglądać. Sądzę, że tam już od jakiegoś czasu praca wre, żeby znaleźć sposób na Igę.
      Teraz Paryż i pewnie rozstawienie z jedynką. Na szczęście będzie trochę czasu na odpoczynek a i sam turniej nie będzie tak intensywny jak w Rzymie (w Paryżu mecze przynajmniej co dwa dni).

Komentarz

• https://twitter.com/TheTennisLetter/...39604311986177

Komentarz

• W pierwszej rundzie RG Iga i Hubert zagrają z kimś z kwalifikacji, Magda Linette z Ons Jabeur, a Magdalena Fręch z Angelique Kerber. Srednie rozdanie dla dwóch dziewczyn.
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
            W pierwszej rundzie RG Iga i Hubert zagrają z kimś z kwalifikacji, Magda Linette z Ons Jabeur, a Magdalena Fręch z Angelique Kerber. Srednie rozdanie dla dwóch dziewczyn.
            To się nagrały
            Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Linette wczoraj przegrała 1:2(2:6 6:4 4:6) właśnie z Kerber w 1/4 w Strasbourgu.

Jeszcze Majrzchak zagra z jakimś Nakashimą(USA, 74 ATP). Wczoraj przegrał z francuskim weteranem Richardem Gasquet(75) 2:6 4:6 w 1/4 w Genewie.

Komentarz

• Djoko, Nadal i Iga.
                Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: Zrzut ekranu 2022-05-20 o 11.53.34.png
Wyświetleń: 385
Rozmiar: 5,77 MB
ID: 2625644

Komentarz

• Iga i Alcarez. Tak to widze.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Dzięki słabemu początkowi Djokovicia na ziemi udało się zrobić intensywnego greena na giełdzie

Komentarz

• Magda Linette eliminuje w 1 rundzie RG Ons Jabeur. Świetny mecz Magdy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
                        Magda Linette eliminuje w 1 rundzie RG Ons Jabeur. Świetny mecz Magdy.
                        Miła niespodzianka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta

To się nagrały

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Miła niespodzianka.
                            Miła i jednak dość spora. Profilaktycznie postawiłem parę złotych
                            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta

Miła i jednak dość spora. Profilaktycznie postawiłem parę złotych
                              Turniejowa 6 i 10 juz odpadła, szybko.

Komentarz

• Meczu nie widziałem ale sam wynik jest dla mnie lekkim szokiem.
                                Wygrać z Jabeur to zawsze jest wyczyn. Brawo Magda!

Komentarz

Pracuję...
                                X