Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tenis

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No to Sabalenka sobie pograła
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zapomniałem dzisiaj tego napisać przed tym meczem czy będzie 4 czy się przełamią hehe:

Komentarz

• No i 1000 punktów psu w dupę...

Komentarz

• Pliskova też długo nie pograła.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• W Hiszpanii nie ma Igi na korcie ale jest na okładce. Klasa.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: Zrzut ekranu 2022-04-30 o 10.52.21.png
Wyświetleń: 475
Rozmiar: 806,5 KB
ID: 2623898

Komentarz

• Badosa poszła śladem swojej białoruskiej przyjaciółki i obie stracą więcej punktów WTA niż Iga mimo jej nieobecności w turnieju. Jak to mówił Bruce Lee: sztuka walki, bez walki.

Komentarz

• O klasie nie świadczy ubranie w marynarke i zrobienie ładnego zdjęcia.
                Ona swoją klasą pokazuje w każdej sytuacji. Mega dziewczyna, mega człowiek

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                  Badosa poszła śladem swojej białoruskiej przyjaciółki i obie stracą więcej punktów WTA niż Iga mimo jej nieobecności w turnieju. Jak to mówił Bruce Lee: sztuka walki, bez walki.
                  Lepiej mądrze stać niż głupio biegać

Komentarz

• Iga straciła w rankingu 79 punktów do Krejcikovej, Badosa a zwłaszcza Sabalenka powiększyły straty do liderki. Odpuszczenie turnieju okazało się dobrym ruchem ale po głowie zaczynają krążyć myśli że Iga mogła mieć już prawie 8000 punktów. Ale spokojnie jeżeli wygra dwa najbliższe turnieje to będzie miała ponad 8500.

Komentarz

• Punkty to jedno, oczywiście też są ważne, bo zakończyć sezon na pierwszym miejscu jest mega prestiżowe.

Ale widać, że jest bardzo mądrze prowadzona. O ile odpuszczenie Charleston wydawało się oczywiste, po 3 z rzędu wygranych turniejach, o tyle ja osobiście nie spodziewałem się wycofania z Madrytu. A w sumie, to w tej formie Igi 6 meczów w Madrycie i 6 w Rzymie bardzo mozliwe, i faktycznie mógłby organizm się zbuntować po takiej intensywności w tym roku albo mogłoby braknąć pary na French Open, a przecież to jest impreza docelowa w tym roku.

Jeśli odpukac nie przytrafi się jakaś kontuzja, to nie widzę żadnych szans, żeby ktoś mógł Ige w tym roku wyprzedzić w rankingu. Jest w świetnej formie, nie ma wcale dużo punktów do bronienia (poza 1000 w Rzymie), a dziewczyny z czołówki mocno chimeryczne.

Podsumowując - sezon długi, tak młody organizm musi odpoczywać, na 1 miejscu sezon skończy, priorytetem są tytuły, a przede wszystkim te wielkoszlemowe Jeśli dolozy w tym roku drugiego szlema do kolekcji, to będzie super

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                        Punkty to jedno, oczywiście też są ważne, bo zakończyć sezon na pierwszym miejscu jest mega prestiżowe.
                        Jeżeli Rzym i Paryż padną jej łupem to nie sądzę aby któraś z rywalek dała radę wskoczyć na pierwsze miejsce w tym roku. Barty miała na koniec 2021 roku 7,582 punktów.

Komentarz

• Z pierwszej, rozstawionej dziesiątki zawodniczek w turnieju została już tylko Ons Jabeur. Ćwierćfinał z Halep wygrała dosyć wyraźnie a myślałem, że Rumunka bardziej się postawi. Ale to już chyba zachodząca gwiazda

Komentarz

• Siłą rzeczy, wątek został niemal całkowicie zdominowany przez Igę a warto przypomnieć, że i w męskim tenisie też nie mamy sie czego wstydzić. Hubert Hurkacz, wygrywając swój drugi mecz awansował do 1/16 turnieju w Madrcie. Pojedynek z Davidovichem Fokiną był bardzo zacięty i Hubert musiał się niamało natrudzić, żeby pokonać reprezentanta gospodarzy. Brawo

Komentarz

• Śledzę, śledzę Dodam tylko, że Hubert godzinę po tym ciężkim meczu wyszedł na debla i awansował w nim do 1/4.

edit:

A przed chwilą:
                              Flashscore.pl
                              @FlashScorePL

Hubert Hurkacz w ćwierćfinale turnieju w Madrycie. W meczu o półfinał zmierzy się z numerem 1 światowego rankingu Novakiem Djokoviciem.

4:03 PM · 5 maj 2022

Jutro o 10:00(tak podaje na ten moment drabinka Flashscore). Dodać należy, że Serb wypoczęty, dzisiaj bez gry(Andy Murray nie przystąpił do meczu).

e:
                              Mecz o 14:00 Polsat Sport.
                              Ostatnio edytowany przez Raczej; 12076.

Komentarz

• Sam jestem ciekaw jak ten mecz się potoczy. Teoretycznie Novak jest faworytem, czy zdecydowanym to nie wiem bo dawno nie widziałem go w akcji. Dawaj Hubert, nie masz nic do stracenia.

PS.
                                Niestety Hubert nie dał rady ale wstydu nie było.
                                Ostatnio edytowany przez r9robins; 49791.

Komentarz

Pracuję...
                                X