Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tenis

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To nie jest jej ostatni skalp. Zobaczycie. Pozamiata jeszcze nie jeden raz
    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Młodość jest piękna... co oświadcza 35letni zgred
      "kur***a jazda"

Komentarz

• Piękna sprawa

Tak jak fanem Radwańskiej nigdy nie byłem, tak styl Igi bardzo do mnie przemawia i cieszę się, że to właśnie ona jako pierwsza Polka w historii wygrała Wielkiego Szlema. Zrobiła to w kapitalnym stylu i zdobyła swoje pierwsze, wielkie trofeum naprawdę zasłużenie. Oczywiście można mówić, że tenis kobiet podupadł trochę przez ostatnie lata i ja się z tym osobiście zgadzam, ale nie mam nic przeciwko, żeby to właśnie Iga była zwiastunem lepszych czasów dla WTA i dokładała do kolekcji kolejne puchary. Kilka rzeczy ma jeszcze na pewno do poprawy, ale jeżeli w tym wieku jest w stanie grać tak agresywny i jednocześnie dojrzały tenis, to nie mam wątpliwości, ze rozwija nam się wspaniała zawodniczka

Chapeu bas Pani Igo

Komentarz

• Piękne, piękne chwile....historyczny moment dla polskiego sportu.

https://twitter.com/DjokerNole/statu...44361537441793
          tears of the dragon...

Komentarz

• Wielkim znawcą tenisa nie jestem, ale oglądając mecze Radwańskiej zawsze wydawało mi się, że brakuje jej siły. Fajnie się oglądało jej gry, ale na końcu zawsze była tenisistka z uderzeniem i Radwańska przegrywała.

Iga ma moc w uderzeniu i przy braku babochłopów Wiliamsów może wiele jeszcze wygrać.
            Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
            I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Dwójka do zera, trafiła Iga frajera.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                Gratulacje, jesteś wielka

Co Legionistka, to Legionistka
                Nieaktualne od jakiegoś czasu.
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Legionistą się jest, a nie bywa. Tobie przecież tego nie trzeba tłumaczyć.

A co gdzie Mioduskiemu to już inna sprawa.
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Pach pach, każdy mecz 2-0 i do domu

Jakże to prosto wszystko wyglądało

Iga
                    q[-_-]p

Komentarz

• Z tego, co obiło mi się o uszy to poprzedni przypadek, w którym zwyciężczyni RG wygrała wszystkie mecze bez straty seta i straciła mniej gemów, niż Iga to tryumf Steffi Graf w ... 1988 r. (tam był nawet ''rower'' w finale ze Zwieriewą). Tym bardziej imponuje skala zwycięstwa Igi. Brawa dla naszej tenisistki.
                      Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Przeżyjmy to jeszcze raz:
                        https://youtu.be/OwKaLdNEjlI
                        Geniuszka!
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Wczoraj rozstrzygnął się plebiscyt na sportowca roku. W 10 z razem Mistrzynią muszą być koniecznie Lewy, Zmarzlik, Błachowicz i Kubacki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                            Wczoraj rozstrzygnął się plebiscyt na sportowca roku. W 10 z razem Mistrzynią muszą być koniecznie Lewy, Zmarzlik, Błachowicz i Kubacki.
                            Trudny wybór, wszyscy wzbili się na wyżyny swoich umiejętności sportowych, aczkolwiek pewnie przeważy symbolika w postaci pierwszego takiego sukcesu w historii naszego kraju.

Komentarz

• Jak kibice żużla znowu się zmobilizują, jak w ub. roku to ponownie wygra Zmarzlik.
                              Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                                Wczoraj rozstrzygnął się plebiscyt na sportowca roku. W 10 z razem Mistrzynią muszą być koniecznie Lewy, Zmarzlik, Błachowicz i Kubacki.
                                Będę głosował na Ige jak najbardziej ale mimo wszystko to Lewy wygrał w tym roku wszytsko co mógł wygrac i jeśli nie zdobędzie tytułu będę bardzo zdziwiony.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X