Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tenis

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pięknie leje argentynke

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

"Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaszcz Zobacz posta
      Pięknie leje argentynke

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Jakim cudem ona sie dostała do tego półfinału to nie mam pojęcia. Słabiutka jest.
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Jakim cudem ona sie dostała do tego półfinału to nie mam pojęcia. Słabiutka jest.
        Gra się tak jak przeciwnik pozwala.Oglądałem jej mecz ćwierćfinałowy i tam tak nie dała Svitolinie szans.
        Ostatnio edytowany przez Ivan Drugi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jak to prosto wygląda

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Jak burza:

W deblu też jakiejś katorgi nie było:

Komentarz

• Rozwaliła system... Nie ma co podbijać ale czuje w powietrzu wygraną w finale
              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                Jak to prosto wygląda

Ale bym obejrzał mecz jak Iga przegania Serenę
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• https://legionisci.com/news/82122_Te...zki_Legii.html

Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Już nie mieszajmy do tego sukcesu Igi idiotycznej polityki Mioduskiego. Ale artykuł w samą porę bo sam się zastanawiałem czemu w legijnych mediach o Idze cisza.

Na sobotę już urlop w pracy wzięty, narzeczona wysłana do fryzjera Niech to będzie piękny dzień ( miejmy nadzieję że po równie dobrym piątkowym Super Pucharze)

Komentarz

• Pod postem ale nie chce mi się edytować.

Po półfinale Isi z Sabine Lisicki w Wimbledonie 2013 kiedy było 3-0 w gemach dla Polki w trzecim secie ( Aga wtedy przegrała),a w finale czekała Marion Bartoli (bilans dla Polki 6-0 z Francuzką) myślałem że długo poczekamy na szansę zwycięstwa w Szlemie. A to tylko 7 lat

Komentarz

• Już kończąc mój monolog. Słowa Dawida Celta, trenera tenisa a obecnie męża Agnieszki Radwańskiej, tak mi się fajnie skojarzyły.

Przypomina się Panu finał Wimbledonu 2012 Agnieszka Radwańska - Serena Williams?

- Tak, Agnieszka zawsze podkreślała, że finał to są wyjątkowe emocje. Trzeba to przeżyć, żeby wiedzieć, z czym to się je.

Trzeba to przeżyć, żeby to zrozumieć ​​​​​, żeby w to uwierzyć!

Komentarz

• Kurna, a pamiętam, jakby dopiero co to było jak chodziłem do jej mamy zęby naprawiać i latał taki kilkuletni bąk po podwórku. Ale ten czas zasuwa... Rodzice muszą być mega dumni i wcale im się nie dziwię.

Komentarz

• Znalezione w internecie:
                            Fajnie, jakby Iga Świątek wyszła za Krzysztofa Piątka. Wtedy mogłaby się nzawyać Iga Świątek - Piątek
                            A jakby potem obok niej na jakims balu sportowców stanął Andrzej Niedzielan i ktos by takie zdjęcie ustrzelił?
                            Świątek-Piątek i Niedziela(n)
                            Ostatnio edytowany przez Yevaud; [ARG:4 UNDEFINED].
                            koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• @krzysiek1916 Z rakietą czy wiosłem ojca?

Co do debla to dopiero wczoraj obczaiłem, że ta jej deblowa partnerka to typowa deblistka z sukcesami, która w singlu nic nie znaczy i dlatego była dla mnie nołnejmem a tu taka niespodzianka:
                              Nicole Melichar (cz. Nicole Melicharová; ur. 29 lipca 1993 w Brnie) – amerykańska tenisistka czeskiego pochodzenia, zwyciężczyni Wimbledonu 2018 w grze mieszanej.

Kariera tenisowa

W przeciągu kariery zwyciężyła w dwóch singlowych i siedmiu deblowych turniejach rangi ITF. 24 września 2012 roku zajmowała najwyższe miejsce w rankingu singlowym WTA Tour – 400. pozycję. W rankingu deblowym najwyżej była sklasyfikowana na 12. miejscu (18 lutego 2019). Wystąpiła podczas wielkoszlemowego US Open 2012 w rozgrywkach gry mieszanej, startując z Brianem Battistonem.

Łącznie wygrała w 9 turniejach w grze podwójnej (5 razy w parze z Květą Peschke oraz po razie w parach z Anną-Leną Grönefeld, Anną Smith, Xu Yifan i Demi Schuurs), a także 10 razy przegrywała w finałach.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Nicole_Melichar
                              Na Wimbledonie z Alexandrem Peyą pokonała parę Wiktoryja Azarenka/Jamie Murray(starszy brat Andy'ego).
                              Jamie Murray, właśc. James Robert Murray (ur. 13 lutego 1986 w Dunblane) – szkocki tenisista, reprezentant Wielkiej Brytanii w Pucharze Davisa, mistrz Wimbledonu 2007, 2017 oraz US Open 2017, 2018 i 2019 w grze mieszanej, mistrz Australian Open 2016 oraz US Open 2016 w grze podwójnej, lider rankingu ATP deblistów, olimpijczyk.
                              W grze podwójnej jest mistrzem 23 turniejów zaliczanych do cyklu ATP Tour oraz przegrał w 25 finałach.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jamie_Murray
                              Także tego.
                              Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Do przerwy 0:1.
                                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X