Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tenis

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Radwańska trochę ma szczęścia, 3 rundy to rywalki słabe, teraz Jaković wyraźnie zmęczona 3 meczami w których grała łącznie 6 godzin, dwa razy więcej niż Polka. Przypomina mi to póki co Wimbledon w którym zaszła do finału 3-4 mecze dość łatwe wszystkie po 2-0, schody zaczęły się od 1/4 ale dawała radę. Oby teraz tez tak było, czego trzeba jej i sobie życzyć. Fizycznie wygląda dobrze, zobaczymy jak zareaguje jutro, bo to I mecz dłuższy niż wcześniejsze. Póki co gratulacje dla Agi.

Komentarz

• Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
      Nadal twierdzę, że jej gra z meczu na mecz wygląda co raz lepiej
      Obyś miał rację. Niestety pora meczu mocno chvjowa, więc nie mam możliwości się odnieść, muszę Ci zaufać

e: a tymczasem Kubot w mixcie ciągle walczy z parą Kyrgios/Keys. Dobry znak dla Agnieszki, osobiście nie wyobrażam sobie, aby Amerykanka w dwa dni była w stanie grać 3 mecze na najwyższym poziomie.

e2: Djokovic pod ścianą, przegrany 1 set oraz przełamany w drugim. Ciekawie się robi.
      Ostatnio edytowany przez Majkisek; 14829.

Komentarz

• Aga wraca do formy, fizycznie wygląda kapitalnie, oczywiście jak zwykle siła jest najgorszą stroną ale patrząc na rozkład jazdy to do finału nie powinno to mieć znaczenia
        Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Komentarz

• O której jutro gra Agnieszka? Na stronie Wimbledonu nie mogę znaleźć godzin...

Komentarz

• O 14. Będzie transmisja na Polsacie Sport News, więc dobra informacja dla ludzi bez kablówek i innych talerzy.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
              O której jutro gra Agnieszka? Na stronie Wimbledonu nie mogę znaleźć godzin...
              Stare dobre livesports:
              http://www.livesports.pl/tenis/

Komentarz

• Czy Polsat Sport ma na stronie opcję transmisji live?

P.S. według tego livesports wychodzi, że oba półfinały facetów są o tej samej porze, tj. o 12.30. To przecież niemożliwe.

Komentarz

• Nie ma jeszcze order of Play na stronce Wimbledonu ale raczej powinna o 14 na korcie nr1 a Sharapova na centralnym ale może się tak zdarzyć że zagrają jedne po drugich i wtedy albo 14 albo po meczu czyli koło 16:30 ale to byłoby troche niesprawiedliwe ale pewnie telewizje będą miały decydujący głos.
                  Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta

Czy Polsat Sport ma na stronie opcję transmisji live?

P.S. według tego livesports wychodzi, że oba półfinały facetów są o tej samej porze, tj. o 12.30. To przecież niemożliwe.
                    Po prostu nie zostały ustalone godziny rozpoczęcia półfinałów mężczyzn. 12:30 robi za przykładową godzinę.

Komentarz

• Tak jak trzeci napisał, nie mają oficjalnie podanej gdziny poszczególnego meczu. Jak tylko podana będzie oficjalna informacja to i na stronie wrzucą. Tak samo jest jak jakieś spotkanie się przedluża to przy kolejnym na tym samym korcie godzina/minuta meczu jest przesuwana. Codzi mi tylko o to, że błędów nie robią. Od razu napiszę, że nie mam żadnego interesu w reklamowaniu czy coś podobnego tej stronki, żeby nie było, po prostu zawsze z niej korzystam bo jest pomocna, czytelna.

Komentarz

• Wyjasnilo sie Radwańska gra pierwsza na centralnym a po niej Sharapova więc emocje mamy o 14

Komentarz

• Półfinały mężczyzn będą na 100% wyglądały godzinowo jak dzisiejsze kobiet, czyli 14:00 i 16:00 przy czym pewnie dadzą o 14 Djokovica, a o 16 Murraya

Komentarz

• No co Ty gadasz, przecież oczekiwane czasy trwania pierwszego półfinału Pań oraz Panów to niebo a ziemia.

Komentarz

• Tak mi się jakoś skojarzyło

http://mistrzowie.org/642125/Radwanska-Jankovic
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zaraz ruszają jakby ktoś zapomniał albo chciał obejrzeć

Komentarz

Pracuję...
                                X