Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tenis

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• baciek - nie tak szybko. Piękny tenis grają obaj.
    Co do wczorajszej potyczki to słusznie zauważyłeś brak ataku drugiego serwisu. Na palcach jednej ręki można było policzyć takie akcje. Granie przesadnie trudnych piłek i wybieranie trudniejszych niż potrzeba rozwiązań to taka maniera w grze krakowianki.
    SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Niech grają jak najdłużej- świetny mecz tam się zrobił. Taktyka konsekwentnego grania na backhand Djokovica popłaca Argentyńczykowi. Musi tylko poprawić serwis, bo za bardzo męczy się przy swoich gemach.

Komentarz

• Tak przez cały mecz ma problem z trafianiem pierwszego serwisu, ale w wymianach w tej chwili jest górą.

Komentarz

• Zgadzam się z przedmówcami. Niech grają jak najdłużej. Argentyńczykowi należał się ten set, po tym jak ten grubas na stołku go oszukał w 10 gemie. Znakomicie się to ogląda, jeszcze się może przydarzyć, że Janowicz dziś swojego meczu nie skończy

Komentarz

• Zamieszczone przez Domino KG(L) Zobacz posta
            Co do wczorajszej potyczki to słusznie zauważyłeś brak ataku drugiego serwisu.
            tyle, że ja pisałem o słabym returnie Radwańskiej przy drugim serwisie niemki,bo że przy 2 serwisie Polki piłka "leci i płacze" to wiadomka

Komentarz

• Niesamowity forhand ma Del Potro, szeroko zamachowy, młotek, za to do Djoko szacunek za szpagaty i doślizgi... - na trawie ani to łatwe ani bezpieczne. Janowicz-Murray mogą kończyc koło północy przy 5 setach
              "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• baciek ja też i to miałem na myśli. Zrozumieliśmy się - to znaczy ja Ciebie.
                Odnoszę wrażenie , że Nole nie wytrzymuje ciśnienia...
                E: Filip na mecz Polaka idę do knajpy pooglądać, niech grają nawet ,do 2 w nocy
                Ostatnio edytowany przez Domino KG(L); [ARG:4 UNDEFINED].
                SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Niezły meczyk...
                  tak im bliżej meczu Janowicza, to dla mnie dalej jakieś kosmiczne myśli.... nasz Polak kurde w półfinale w Wielkim Szlemie z Murray'em - nawet sobie nie wyobrażałem takiej możliwości
                  "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                  hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Nigdy bym nie powiedział, że tenis może być ciekawy, a tu proszę

Komentarz

• Witam, ma ktoś może jakiś link,proszę o poratowanie.
                      Mimo wielu przeciwności,jestem wierny swej miłości!!
                      -------------LEGIA WARSZAWA-----------------

Komentarz

• No cały czas dhtv3, a potem Aliez.tv. Albo z polskim komentarzem kanał meczelive, ale w gorszej jakości. Wszystko na stronie meczyki.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez Danoo Zobacz posta
                          Nigdy bym nie powiedział, że tenis może być ciekawy, a tu proszę

Widzisz.... są inne ciekawe rzeczy na tym świecie, prócz picia piwa... np. reklama w przerwie między gemami tej porównywarki...
                          "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                          hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• My tu o sporcie, a Ty znowu z tymi swoimi desperadosikami wyjeżdżasz

Do boju Jerzyk!

Komentarz

• Tak jak pisałem, oznak zdenerwowania po Polaku nie widac, wręcz przeciwnie wydaje się, że kort centralny i presja go napędzają. Rewelacyjna gra w TB, zdominował Szkota bezbłędną grą i masywnymi forehandami... Grubo jest...
                              "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
                                Widzisz.... są inne ciekawe rzeczy na tym świecie, prócz picia piwa... np. reklama w przerwie między gemami tej porównywarki...
                                http://www.youtube.com/watch?v=bxI6EtziFVk
                                sorry za ot
                                Ostatnio edytowany przez odiesel; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X