Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

W Wiśle także ciekawie...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W Wiśle także ciekawie...

Lazio jedzie po Kosowskiego

Taki właśnie tytuł ukazał się we wczorajszym wydaniu rzymskiego dziennika "Corriere dello Sport" - czytamy w "Tempie".

Uche nie zagra już w Wiśle?

Jak poinformował Program 1 Polskiego Radia, powołując się na magazyn „Kick Off”, Kalu Uche nie zagra już w Wiśle Kraków.

Kuźba: Wyjeżdżam

Marcin Kużba nie ma ostatnio najlepszych dni. W środę bolesnej porażki ze Szwecją (0:3) doznała reprezentacja Polski, zaś piłkarz zasiadł na ławce rezerwowych. Na dodatek niepomyślnie przebiegają rozmowy z Wisłą Kraków - pisze "Gazeta Wyborcza".

Jakby sie nawet to sprawdziło to Wisłe w przeciwienstwie do Legii stac na zakup nowych zawodnikow (i pewnie wcale nie gorszych niz ta trójka).
    Niestety po dzisiejszej decyzji naszego zarzadu to wg mnie Wisła moze byc pewna mistrza przez najblizszy czas (az do zmian w Legii) bo nie wierze zeby Groclin powtórzył super sezon GKS tym bardziej a kto jeszcze moze sie liczyć ??? Juz chyba nikt.
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart
      Jakby sie nawet to sprawdziło to Wisłe w przeciwienstwie do Legii stac na zakup nowych zawodnikow (i pewnie wcale nie gorszych niz ta trójka).
      Niestety po dzisiejszej decyzji naszego zarzadu to wg mnie Wisła moze byc pewna mistrza przez najblizszy czas (az do zmian w Legii) bo nie wierze zeby Groclin powtórzył super sezon GKS tym bardziej a kto jeszcze moze sie liczyć ??? Juz chyba nikt.

Dokładnie tak!nie ma co sie tym podniecać bo kupią sobie równych albo i lepszych i tyle będziemy mieli z mistrza

Komentarz

od 1. Pojechali zobaczyc Kose w meczu ze szwedami, po którym raczej chetni na jego zakup nie beda...

ad 2. News o Kalu sprzed tygodnia. juz obalony. Kalu ma kontrakt jeszcze na pare latek :>

od 3. Kuzba wsciekły po meczu w szwecji pojechał na wakacje. Jak wroci to siada, porozmawiaja i zostanie.

Fuck. Mam nadzieje zo to nie tylko mije pobożne zyczenia..
        Kraków moim miastem, Wisła moim życiem!

Komentarz

W zeszłym roku Wisła też miała być majstrem i co? Nie patrzmy na Wisłę tylko na siebie, nie ma ekipy nie do pokonania.
          A Wisełce lepiej życzyć sukcesów w LM - bo dzięku ich dobrej postawie za rok może dwa będzie szansa na 2 polskie ekipy w LM.
          For those about to rock,
          I salut you!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Greebo
            od 1. Pojechali zobaczyc Kose w meczu ze szwedami, po którym raczej chetni na jego zakup nie beda...
            Lazio jedzie po Kosowskiego

Taki właśnie tytuł ukazał się we wczorajszym wydaniu rzymskiego dziennika "Corriere dello Sport" - czytamy w "Tempie".

Aby porozumieć się z Kosowskim, na spotkanie Szwecja - Polska udał się nawet Oreste Cinquini, dyrektor sportowy Lazio.

"Również Inter w kolejce oraz Lyon zabiegają o polski talent wyceniony na 5 milionów euroMancini, go chce" - pisze dalej rzymski dziennik.
            "Corriere dello Sport" nazywa Kosowskiego "prawdziwym fenomenem, który miesza w sobie ogromną siłę fizyczną i wspaniałe przyspieszenie, a wszystko wzbogaca wspaniałą techniką. Drybluje rywali, doskonale dośrodkowuje, posiada wizję geometrycznej gry, której się nauczył, gdy grał w przeszłości reżysera".
            Wszystko zatem wskazuje na to, że w najbliższych dniach możemy się spodziewać ożywienia wokół transferu Kamila Kosowkiego.

:buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Komentarz

Trochę w temacie:

Henryk Apostel, wiceprezes PZPN do spraw szkolenia, który przed laty pełnił funkcję selekcjonera, nie jest w stanie wytłumaczyć tego stało się na stadionie Rasunda w Sztokholmie - pisze "Sport".

"Nie ma wytłumaczenia. Jeżeli piłkarze nie biegają, nie walczą, źle się ustawiają, mają problemy z celnym dograniem piłki... Ja rozumiem, że może zabraknąć sił w 70. minucie, ale u nas zaczęło się to po 10 minutach" - powiedział Apostel.

"Tragiczna była motoryka i od tego zaczynały się wszystkie nieszczęścia. Przykro było patrzeć na Kosowskiego, który jest cieniem piłkarza sprzed kilku miesięcy. Generalnie gracze Wisły byli pod tym względem słabsi od całej reszty - też dalekiej od ideału. Zgadzam się, że mieli dłuższą rundę, ale jeżeli po zdobyciu mistrzostwa, a przed tak ważnym meczem, słyszę ich głosy, że teraz będziemy się bawić, to coś jest nie tak" - dodał.
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                [...]"Tragiczna była motoryka i od tego zaczynały się wszystkie nieszczęścia. Przykro było patrzeć na Kosowskiego, który jest cieniem piłkarza sprzed kilku miesięcy. Generalnie gracze Wisły byli pod tym względem słabsi od całej reszty - też dalekiej od ideału. Zgadzam się, że mieli dłuższą rundę, ale jeżeli po zdobyciu mistrzostwa, a przed tak ważnym meczem, słyszę ich głosy, że teraz będziemy się bawić, to coś jest nie tak" - dodał.
                Jest jeden komentarz do tego. Nie powoływać Wiślaków i niech trener szuka innych lepszych piłkarz.
                Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Myśle że każdą informacje trzeba interpretować z przymruzeniem oka.
                  Przeciez w ciagu ostatniego pół roku pismaki narobili tyle transferów w polsce że to aż sie staje nudne . Z Wisly juz dawno ''połowe składu sprzdali''

hmm a nawet jesli to prawda... jesli np Kosowskiego by odstąpili za nie mniej niz 3 mln to i tak za taką kase mogą miec kazdego z polskiej ligi ,a skład wbrew pozorom wzmocnią
                  Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Moim zdaniem to jedno wielkie pierdolenie....jeśli kosowski odejdzie do Włoch to będzie najleszy transfer Wisły w ostatnich latach bo za dobre pieniądze sprzedadzą wielkiego leszcza który ma zero techniki, potrafi tylko biec przed siebie i dośrodkowywać. Nawet piłki nie umie przyjąć..... :fu:
                    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                      Jest jeden komentarz do tego. Nie powoływać Wiślaków.....
                      Daj Boże!

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                        Zamieszczone przez Raffi
                        [...]"Tragiczna była motoryka i od tego zaczynały się wszystkie nieszczęścia. Przykro było patrzeć na Kosowskiego, który jest cieniem piłkarza sprzed kilku miesięcy. Generalnie gracze Wisły byli pod tym względem słabsi od całej reszty - też dalekiej od ideału. Zgadzam się, że mieli dłuższą rundę, ale jeżeli po zdobyciu mistrzostwa, a przed tak ważnym meczem, słyszę ich głosy, że teraz będziemy się bawić, to coś jest nie tak" - dodał.
                        Jest jeden komentarz do tego. Nie powoływać Wiślaków i niech trener szuka innych lepszych piłkarz.
                        "Zauważam" sarkazm w Twoich słowach... czymże spowodowany...???
                        "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Zamieszczone przez Marko
                          Zamieszczone przez Unico
                          Jest jeden komentarz do tego. Nie powoływać Wiślaków.....
                          Daj Boże!
                          To zgadzamy się. Źle grają, to nie powinni być powoływani do reprezentancji, niech trener wynajduje lepszych.

Q_(L)
                          Może to i sarkazm, ale tak uważam.
                          Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                          Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

w przypadku do ans wisle stac na zakupy pokroju kuzby i innych zawodnikow wypromowanych w tym sezonie wiec nie cieszyl bym sie zbytnio a jak narazie to sa tylko durne spekulacie gazet a do czynow jeszcze daleka droga!
                            Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Zamieszczone przez Q_(L)
                              Zamieszczone przez Unico
                              Zamieszczone przez Raffi
                              "Zauważam" sarkazm w Twoich słowach... czymże spowodowany...???
                              Myślę że interesem Wisły bo ja tez tak uważam i tyle... za dużo tych naszych Wiślaków w kadrze... rozpierdala nam Janas tym wszystkim zespół bo jak tu trenować i szkolić zawodników gdy przy choć odrobinie wolnego czasu nie ma połowy drużyny... no i trochę tych meczów nasz gwiazdy mają w sezonie licząc E. Puchary, Puchar Polski, Ligę i Reprezentacje... Co za dużo to nie zdrowo 2 piłkarzy to zrozumiem ale 7? :fu: Nie sprawdzili się w meczu z Szwedami to się Janas od nich odpierdol

Ps. Heh po dłuższej przerwie spowodowanej niemożnością znalezienia tego forum powracam na jego łamy myślę że Marko się cieszy (<----???) I złość mu już przeszła bo ostatnio jak go widziałem był na mnie chyba zły...

Komentarz

Pracuję...
                              X