Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bomby domowej roboty

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bomby domowej roboty

Wybuch bomby w siedzibie jednego z piłkarskich klubów

W siedzibie argentyńskiego klubu Huracan wybuchła bomba. Zdarzenie to miało miejsce na cztery dni przed derbowym spotkaniem z San Lorenzo - pisze jedna z agencji.

Według Marcelo Buenagu, prezydenta klubu, eksplozja uszkodziła drzwi, na szczęście nikt nie został ranny.

Policja stwierdził, że bomba, która wybuchła w siedzibie klubu była domowej roboty.
    Cóż......jak widać sprawy zaszły tam daleko....
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

To w Polsce nie jest tak źle narazie. Po ostatnich zajciach straszono, że bedzie u nas druga Argentuna, ale widać ze jesteśmy daleko z tyłu :/
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Ja może nieco nie na temat. Kilka lat temu w tv Porion często leciała piosenka o tym tytule, śpiewana przez jakąś młodą postpunkową kapelkę. Wiecie coś na ten temat?
      Sadybiańska żuliganka

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa
        To w Polsce nie jest tak źle narazie. Po ostatnich zajciach straszono, że bedzie u nas druga Argentuna, ale widać ze jesteśmy daleko z tyłu :/

a ja jednak bym się bał, bo moze bomby i pistolety to jeszcze daleka droga ale giną kibice i o to chodziło
        Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
        że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
        choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Zamieszczone przez Klusek
          Ja może nieco nie na temat. Kilka lat temu w tv Porion często leciała piosenka o tym tytule, śpiewana przez jakąś młodą postpunkową kapelkę. Wiecie coś na ten temat?
          Alians. Grają do tej pory, wydali sporo płyt.
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

ale u nich to "normalne"... przeciez tam juz byla jedna wojna prez jakis mecz zabijaja za gole samobojcze... itd :/

Komentarz

Pracuję...
            X