Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szwecja - Polska (komentarze LIVE!)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• bemowiak
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Żoliborek
    Zamieszczone przez Kiju
    Zamieszczone przez bemowiak
    A co do repry to z kim grają następny mecz i kiedy i gdzie?
    A czy to jeszcze istotne? :/
    Wiesz dla niektórych istotne bo czekaja z niecierpliwością kiedy wpadnie im znowu hajs do kieszonki na zakładach że polska dostanie znó w dupe
    Hehe to akurat nie ja a San Marino-Węgry 0-5

i tabelka

1. Szwecja 5 3 2 0 12-2 11
    2. Węgry 6 3 2 1 13-4 11
    3. Łotwa 5 3 1 1 6-3 10
    4. Polska 5 2 1 2 7-4 7

5. San Marino 7 0 0 7 0-25 0

Zostaw komentarz:

• Endrju
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kiju
    Wiesz dla niektórych istotne bo czekaja z niecierpliwością kiedy wpadnie im znowu hajs do kieszonki na zakładach że polska dostanie znó w dupe

Zostaw komentarz:

• bemowiak
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kiju
    Faktycznie nie.Ale bardziej mnie ciekawi czy grają za 3 dni czy miesiące

--Wycofuje pytanie wyczaiłem strone gdzie to wszystko jest--

Zostaw komentarz:

• Kiju
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• bemowiak
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez arczi
    -*- **- *-* *-- *- **** **- *--- ** -- *-- -** **- *--* * *--* ** * *-* -** --- *-** * *-* * *--* *-* * --** * -* - *- -*-* *--- * -- *- -- *--- **- --** -** --- *** -*-* - -*-- *-** -*- --- *-** * --* ** *-

I tutaj mamy dobry przykład cenzury! A co do repry to z kim grają następny mecz i kiedy i gdzie?

Zostaw komentarz:

• arczi
    odpowiedział(a)
    -*- **- *-* *-- *- **** **- *--- ** -- *-- -** **- *--* * *--* ** * *-* -** --- *-** * *-* * *--* *-* * --** * -* - *- -*-* *--- * -- *- -- *--- **- --** -** --- *** -*-* - -*-- *-** -*- --- *-** * --* ** *-

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Po pierwsze - moim zdaniem powinien był grać od początku Żewłakow na lewej obronie, a jako drugi napastnik Kuźba (za Kosowskiego, a Krzynówek na lewą pomoc). Jeden napastnik to było zdecydowanie za mało dzisiaj. Wichniarek musiał non stop wracać się do tyłu, a potem nie miał komu oddać zdobytej piłki...
    Dudek - jak zwykle w reprezentacji nie zachwycił.....3 gol bez komentarza
    Baszczyński - zero wpsarcia w ofensywie, a i w defensywie nie całkiem pewny.
    Bąk - w 1. połowie niezły, w drugiejkilka niepotrzebie ryzykownych podań
    Stolarczyk - komedia...cczęsto ogrywany, pchał się wprawdzie do przodu, ale jego zagrania kończyły się często katastrofą...
    Hajto - kilka błędów, ale duża determinacja i zdecydowanie; najlepszy
    Kosowski - tym razem zabrakło nawet jego słynnych rajdów, i chyba tylko jedno dosrodkowanie (bakllon zresztą), a że grał głownie do przodu, więc...
    SZymkowiak - przy pierwszym golu krył Svenssona na radar; 2 gol padł po jego stracie, wiele niecelnych podań....koszmar
    Dawidowski - dużo chęci, walka, ale a głowa w dół... :fu:
    Zdebel - w 1. połowie prawie niewidoczny, w drugiej sporo lepszy, parę ciekawych prostopadłych piłek, próby odbioru, walka, ale to też jeszcze nie całkiem to...
    Krzynówek - to nie jego pozycja i z góry było wiadomo, że będzie rgał tam słabo....Za dużo niecelnych dośrodkowań
    Wichniarek - sporo walki, ale czasem bezproduktywnej; w sumie chyba 3 strzały, ale tylko jeden w naprawdę groźnej sytuacji.
    Kłos - początek niezły, ale potem baardzo nierówn; ale i tak lepiej;
    Burkhardt- przyzwoicie,ale eż za krótko grał
    Zając - dużo biegał, nie wiele z tego wynikało

Piłkarzom Wisły ktoś moim zdaniem zrobił krzywdę wystawiając ich w spotkaniu w sytuacji, gdy mają prawo być bardziej zmęczeni sezonem - co było widać; byli po prostu bardzo "nieświeży" i niepewni...
    Janas zapewne liczył na ich dobre zgrranie, ale to jak widać nie na wiele się przydało
    Najgorsze było to, że widać było straszliwą różnicę w technice między nami a Szwedami...

2
    tys. polskich kibiców, którzy wcześniej wspaniale kibicowali, zaczęło śpiewać "jeszcze jeden", a potem "Adam Małysz, Adam Małysz". Rzeczywiście Małysza to Szwedzi mogą nam pozazdrościć. Wreszcie padły ostatnie słowa fanów: "Paweł Janas, do widzenia".

Zostaw komentarz:

• Unico
    odpowiedział(a)
    Całość rozpędzić, zaorać... jeszcze raz zaorać... i jeszcze raz!
    Wywalić cały sztab szkoleniowy. Rozdać koszulki reprezentcyjne juniorom - mniej wstydu będzie i może trochę ambicji pokażą. To żart oczywiście. :>

Prawdę powiedziawszy to nawet nie zdziwiłem się ani stylowi, ani rozmiarom porażki. Niestety mamy taką... hmmm... przewidywalną reprezentację

Zostaw komentarz:

• Radio
    odpowiedział(a)
    A żebyś wiedział że nie oglądałem od początku tylko od jakiejś 35 m (załapałem się na drugą bramkę . I chyba dobrze zrobiłem bo 90 minut takiej miernoty bym nie wytrzymał (jak ja wytrzymałem resztę spotkania????)

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Radio ale czy Ty nie widziales skladu ustawienia? przeciez to bylo samobojstwo!

bo watpie zeby od poczatku meczu byli ustawieni ofensywnie czyli Kosowski i Dawidowski jako cofnieci napastnicy. to byla ewidenta taktyka defensywna ze zle dobranymi zawodnikami...

Zostaw komentarz:

• Radio
    odpowiedział(a)
    A ja xhxę zmiany całej reprezentacji (Janas jest akurat najmniej winny - no może trochę więcej), a i dorzuciłbym cały PZPN. Marzenia ale kto by tak nie chciał...

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    pewnie rozbudowuje zeby byl jeszcze bardziej widoczny! albo buduje specjalna komore dzieki ktorej bedzie mogl mowic z wnetrza kominka :P

Zostaw komentarz:

• Kiju
    odpowiedział(a)
    nie chce mie sie rozpisywać.....napisze jedynie ze bardziej traumatycznym przezyciem niz patrzenie na dzisiejszy mecz ,moze byc tylko widok walących sie w dupe pedryli...

Ogólnie to mecz -sraka.....

Zostaw komentarz:

• Cypis
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez pijak
    hmmm ja qrwa nie wierzę, to musi być hologram Piechniczka...prawdziwy jest w Wiśle!!! nie dajcie sie nabrać!!!
    Ja nie uwierzylem! To na pewno nie nasz nadtrener Piechniczek.To hologram.Gdzie jego kochany kominek?? Nie zabral kominka? Piechniczek zawiodles mnie!!!

Zostaw komentarz:

• Swierzy
    odpowiedział(a)
    Zupelnie nie rozumiem Janasa. Jak w meczu praktycznie o wszystko mozna wyjsc 4-5-1?!? Juz mecz Wojcika pokazal ze ze Szwedami nie mozna grac na remis. Mysle ze liczenie w takim spotkaniu na gre z kontry bylo zlym posunieciem.
    Zbieranina dzisiaj pokazala dokladnie na co ja stac. Zero zgrania, charakteru, umiejetnosci i pomyslu na gre.

Dudek - wiadomo, 3. bramka jego. Co do 1. to nie jestem pewien bo szedl w drugi rog. Ale mimo wszystko mogl to jakos wyciagnac.
    Baszczynski - totalna nedza, oprocz scinania Szwedow i kilku beznadziejnych podan nic pilkarsko nie pokazal. Zaimponowal mi tylko pieknym kopnieciem w twarz stojac za plecami Szweda. Moze powinien zostac akrobata...
    Hajto - chyba najlepszy w calej tej zbieraninie. Oddal chyba najwiecej strzalow ( z czego jeden, dla statystyk, poza stadion) na bramke. W miare spokojnie w obronie - najmniej bledow.
    Bak - W miare dobry wystep, ale pare razy spoznil sie z interwencja.
    Stolarczyk - ehh... mniej wiecej to samo co Baszczynski tylko ze chyba bez kartki.
    Szymkowiak - wiekszosc podan to dno. Oddawal pilke Szwedom (2. bramka). Brak zrozumienia z pozostalymi pomocnikami.
    Zdebel, Krzynowek - grali na podobnym poziomie, wiele niedokladnych podan, zero zrozumienia z reszta "druzyny"
    Dawidowski-.... zaraz sie porzygam 8o
    Kosowski - "Superstar" jak zwykle pokazal ze grac potrafi tylko w Wisle. Zupelnie nic nie zaprezentowal. Dobrze ze zszedl. Przy drugiej bramce spacerkiem wracal sie za Allbaeckiem, ktory zreszta strzelil po tym bramke.
    Wichniarek - walczyl, ale byl sam. Czesto w polu karnym stal sam miedzy dwoma, trzema obroncami.
    Klos - wprowadzil troche ozywienia na prawej stronie ale bylo ta za malo, a ze "wspaniale" grajacym Dawidowskim nie bylo dzisiaj szans czegolwiek zdzialac.
    Zajac - wszedl, pobiegal sobie i tyle. W sumie ciezko mi cos o nim powiedziec. Ale mysle ze jakby gral od poczatku na prawej stronie to byloby tam moze nieco lepiej.
    Burkhardt gral za krotko.

No coz, podtrzymalismy tradycje. Kolejne Euro bez Polandii. 8o

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X