Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szwecja - Polska (komentarze LIVE!)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A ja xhxę zmiany całej reprezentacji (Janas jest akurat najmniej winny - no może trochę więcej), a i dorzuciłbym cały PZPN. Marzenia ale kto by tak nie chciał...
    Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

• Radio ale czy Ty nie widziales skladu ustawienia? przeciez to bylo samobojstwo!

bo watpie zeby od poczatku meczu byli ustawieni ofensywnie czyli Kosowski i Dawidowski jako cofnieci napastnicy. to byla ewidenta taktyka defensywna ze zle dobranymi zawodnikami...

Komentarz

• A żebyś wiedział że nie oglądałem od początku tylko od jakiejś 35 m (załapałem się na drugą bramkę . I chyba dobrze zrobiłem bo 90 minut takiej miernoty bym nie wytrzymał (jak ja wytrzymałem resztę spotkania????)
        Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

• Całość rozpędzić, zaorać... jeszcze raz zaorać... i jeszcze raz!
          Wywalić cały sztab szkoleniowy. Rozdać koszulki reprezentcyjne juniorom - mniej wstydu będzie i może trochę ambicji pokażą. To żart oczywiście. :>

Prawdę powiedziawszy to nawet nie zdziwiłem się ani stylowi, ani rozmiarom porażki. Niestety mamy taką... hmmm... przewidywalną reprezentację
          Jestem, a tak jakby mnie nie było...
          Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

• Po pierwsze - moim zdaniem powinien był grać od początku Żewłakow na lewej obronie, a jako drugi napastnik Kuźba (za Kosowskiego, a Krzynówek na lewą pomoc). Jeden napastnik to było zdecydowanie za mało dzisiaj. Wichniarek musiał non stop wracać się do tyłu, a potem nie miał komu oddać zdobytej piłki...
            Dudek - jak zwykle w reprezentacji nie zachwycił.....3 gol bez komentarza
            Baszczyński - zero wpsarcia w ofensywie, a i w defensywie nie całkiem pewny.
            Bąk - w 1. połowie niezły, w drugiejkilka niepotrzebie ryzykownych podań
            Stolarczyk - komedia...cczęsto ogrywany, pchał się wprawdzie do przodu, ale jego zagrania kończyły się często katastrofą...
            Hajto - kilka błędów, ale duża determinacja i zdecydowanie; najlepszy
            Kosowski - tym razem zabrakło nawet jego słynnych rajdów, i chyba tylko jedno dosrodkowanie (bakllon zresztą), a że grał głownie do przodu, więc...
            SZymkowiak - przy pierwszym golu krył Svenssona na radar; 2 gol padł po jego stracie, wiele niecelnych podań....koszmar
            Dawidowski - dużo chęci, walka, ale a głowa w dół... :fu:
            Zdebel - w 1. połowie prawie niewidoczny, w drugiej sporo lepszy, parę ciekawych prostopadłych piłek, próby odbioru, walka, ale to też jeszcze nie całkiem to...
            Krzynówek - to nie jego pozycja i z góry było wiadomo, że będzie rgał tam słabo....Za dużo niecelnych dośrodkowań
            Wichniarek - sporo walki, ale czasem bezproduktywnej; w sumie chyba 3 strzały, ale tylko jeden w naprawdę groźnej sytuacji.
            Kłos - początek niezły, ale potem baardzo nierówn; ale i tak lepiej;
            Burkhardt- przyzwoicie,ale eż za krótko grał
            Zając - dużo biegał, nie wiele z tego wynikało

Piłkarzom Wisły ktoś moim zdaniem zrobił krzywdę wystawiając ich w spotkaniu w sytuacji, gdy mają prawo być bardziej zmęczeni sezonem - co było widać; byli po prostu bardzo "nieświeży" i niepewni...
            Janas zapewne liczył na ich dobre zgrranie, ale to jak widać nie na wiele się przydało
            Najgorsze było to, że widać było straszliwą różnicę w technice między nami a Szwedami...

2
            tys. polskich kibiców, którzy wcześniej wspaniale kibicowali, zaczęło śpiewać "jeszcze jeden", a potem "Adam Małysz, Adam Małysz". Rzeczywiście Małysza to Szwedzi mogą nam pozazdrościć. Wreszcie padły ostatnie słowa fanów: "Paweł Janas, do widzenia".
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• -*- **- *-* *-- *- **** **- *--- ** -- *-- -** **- *--* * *--* ** * *-* -** --- *-** * *-* * *--* *-* * --** * -* - *- -*-* *--- * -- *- -- *--- **- --** -** --- *** -*-* - -*-- *-** -*- --- *-** * --* ** *-
              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
                -*- **- *-* *-- *- **** **- *--- ** -- *-- -** **- *--* * *--* ** * *-* -** --- *-** * *-* * *--* *-* * --** * -* - *- -*-* *--- * -- *- -- *--- **- --** -** --- *** -*-* - -*-- *-** -*- --- *-** * --* ** *-

I tutaj mamy dobry przykład cenzury! A co do repry to z kim grają następny mecz i kiedy i gdzie?

Komentarz

• Zamieszczone przez bemowiak
                  A co do repry to z kim grają następny mecz i kiedy i gdzie?
                  A czy to jeszcze istotne? :/
                  WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                  RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kiju
                    Zamieszczone przez bemowiak
                    Faktycznie nie.Ale bardziej mnie ciekawi czy grają za 3 dni czy miesiące

--Wycofuje pytanie wyczaiłem strone gdzie to wszystko jest--

Komentarz

• Zamieszczone przez Kiju
                      Wiesz dla niektórych istotne bo czekaja z niecierpliwością kiedy wpadnie im znowu hajs do kieszonki na zakładach że polska dostanie znó w dupe
                      "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                      żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                      w środek meczu, nasze twarze mokną,
                      nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• Zamieszczone przez Żoliborek
                        Zamieszczone przez Kiju
                        Wiesz dla niektórych istotne bo czekaja z niecierpliwością kiedy wpadnie im znowu hajs do kieszonki na zakładach że polska dostanie znó w dupe
                        Hehe to akurat nie ja a San Marino-Węgry 0-5

i tabelka

1. Szwecja 5 3 2 0 12-2 11
                        2. Węgry 6 3 2 1 13-4 11
                        3. Łotwa 5 3 1 1 6-3 10
                        4. Polska 5 2 1 2 7-4 7

5. San Marino 7 0 0 7 0-25 0

Komentarz

Pracuję...
                        X