Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy Cupiał wytnie numer...? Czy nie...?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czy Cupiał wytnie numer...? Czy nie...?

Cupiał wyprowadzi Wisłę z Krakowa?!

Jak poinformował "Super Express", Bogusław Cupiał, właściciel Tele-Foniki i Wisły Kraków SSA, zagroził władzom Krakowa, że wyprowadzi drużynę mistrza Polski z tego miasta.

Jest to odpowiedź kierownictwa Tele-Foniki na decyzję władz miejskich, które nie chcą oddać jej klubowych obiektów.

"Prowadzimy rozmowy z przedstawicielami Skarbu Państwa w sprawie zamiany Fabryki Kabli w Ożarowie na tereny w Małopolsce. Po podpisaniu umowy przekazania nieruchomości, zaczniemy tam budować nowoczesny stadion dla piłkarzy Wisły. Jeśli władze Krakowa nie chcą mieć w mieście Wisły, to jej mieć nie będą" - zagroził Jerzy Jurczyński, rzecznik prasowy Tele-Foniki.

:buhaha:

Ale by była jazda, zamiast: jazda, jazda... śpiewaliby, gdzie jest Biała Gwiazda?

heheh tego bym sie po nim nie spodziewał i jeszcze ciekawe gdzie by przeniósł Wisłe?

Komentarz

Zamieszczone przez bemowiak
      heheh tego bym sie po nim nie spodziewał i jeszcze ciekawe gdzie by przeniusł Wisłem?
      A) Do Jaworzna - Telefonica tam instaluje oswietlenie.
      B) Do Płocka - przynajmnie male zamieszanie by bylo.
      C) Do ogrodka - stać go.
      D) Sezon Ogórkowy... nie cierpie.

Komentarz

Do Myślenic
        A tak serio, to na pewno to nie nastąpi, a ta wypowiedź jest zapewne tylko formą nacisku na władze Krakowa. Interesy Cupiała i TS Wisła są prawie sprzeczne... jak u nas...
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
          Zamieszczone przez bemowiak
          heheh tego bym sie po nim nie spodziewał i jeszcze ciekawe gdzie by przeniusł Wisłem?
          D) Sezon Ogórkowy... nie cierpie.
          A ja i owszem, ale zależy co do ogórków podane...

Ad. tematu... wprawdzie stać go na przeniesienie całego CupiałoLandu gdziekolwiek, to jestem pewien, że tego nie zrobi...

Szybciej kupi sobie jakieś tereny i tam wybuduje stadion i całe zaplecze do spólki z kimś... może Kebabem '8
          "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

e wydaje mi sie ze Cupial niczego takiego nie zrobi. wnerwilby tym mnostwo kibicow wisly co raczej nie byloby mu na reke, chociaz kto wie....
            Legia Warszawa
            "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Komentarz

Re: Czy Cupiał wytnie numer...? Czy nie...?

Zamieszczone przez MaxyM
              zagroził władzom Krakowa, że wyprowadzi drużynę mistrza Polski z tego miasta.

I teraz widzimy prawdziwy stosunek do Wisly , jej kibiców , tradycji , historii ...
              Ot , tak sobie , przeprowadzi się ho:

i niech ktoś mi jeszcze powie ,ze taka pojedyncza władza / dyktatura w klubie jest dobra ?! A tacy ludzie jak Cupiial , Drzymala wybawicielami ...
              Przypomnijcie sobie tez takie nazwiska jak Tapie ,czy ten gostek z Atletico ... to nie jest dobre dla klubów , jeden glupi kaprys jednego człowieka i sie "przeprowadza"

Całe szczescie to nie nasz problem .
              you may try - (L) - but it won't die!
              ITI GO HOME!!!

Komentarz

eEEEEEEE to jakas podpucha............

Komentarz

Cupiał Pan i władca focha złapał, bo ktoś mu w końcu powiedział - nie! Jak mógł? A no mógł i Cupiał teraz jak małe dziecko będzie robił co w swojej mocy aby to zmienić. A jak już zabierze swoje zabawki, ciekaw jestem czy podstawi autokary dla pokemonów? No bo właśnie, co z Pokemonami? Pewno za miesiąc zapomną i będą chodzić na Cracovie. Zapewne tak by się stało. Pokolenie wyrośnięte na Cupiale, zrobi arwidezein.

Komentarz

Bym sie chyba popłakał ze śmiechu...

Komentarz

Zamieszczone przez MAZI
                      i niech ktoś mi jeszcze powie ,ze taka pojedyncza władza / dyktatura w klubie jest dobra ?! A tacy ludzie jak cupial , Drzymala wybawicielami ...
                      dlatego na nich mówię :niewolnicy cupiała

i niech mi kto powie , że nie mam racji
                      bana mu , temu pestu

Komentarz

Zamieszczone przez Pesto
                        Zamieszczone przez MAZI
                        i niech ktoś mi jeszcze powie ,ze taka pojedyncza władza / dyktatura w klubie jest dobra ?! A tacy ludzie jak cupial , Drzymala wybawicielami ...
                        dlatego na nich mówię :niewolnicy cupiała

i niech mi kto powie , że nie mam racji
                        Ja mówię: marionetki bądź pacynki (oczywiście uogólniam) .

Komentarz

Ej chłopaki: :co: :>

Komentarz

co do Tapiego i Jesusa (Atletico) to akurat oni sa lepsi od Cupiala. Bo po mimo tego ze cala trojka jest nie obliczalna to ten ostatni nie czuje przywiazania do klubu dla niego to jest tylko firma. A ze wlasnie jest nie obliczalny to stad takie pomysly. Chociaz sadze ze to bardziej jest blef niz szantaz. No ale zobaczymy co z tego wyniknie?

Komentarz

Fajny temat. Możecie sobie ulżyć... :buhaha:

Mimo wszystko z co poniektórych wypowiedzi tylko zazdrość bije :>
                              Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                              Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Pracuję...
                              X