Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Beckham w Barcelonie lub Realu!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Beckham w Barcelonie lub Realu!

Manchester United oficjalnie oświadczył, że godzi się na transfer Davida Beckhama do Barcelony!

Władze Manchesteru, po spotkaniu z Joanem Laportą, jednym z kandydatów na stanowisko prezydenta Barcelony, wydały specjalne oświadczenie, w którym poinformowano o zgodzie na transfer Beckhama do katalońskiego klubu.

"Manchester United potwierdza, że przedstawiciele klubu spotkali się z Joanem Laportą, czołowym kandydatem na prezesa Barcelony. Spotkanie to zaowocowało ofertą transferu Davida Beckhama do Barcelony. Oferta zawiera kilka warunków, a najważniejsze z nich to wybór pana Laporty na stanowiska prezesa Barcelony oraz wyrażenie przez Davida Beckhama zgody na zaproponowane przez Barcelonę warunki indywidualnego kontraktu. Manchester potwierdza, że w przypadku spełnienia tych warunków oferta będzie do zaakceptowania" - głosi oświadczenie Manchesteru.

Według angielskiej prasy będzie Beckham będzie kosztował Barcelonę co najmniej 30 mln funtów. Gwiazdor „Czerwonych Diabłów” zarabia 100 tys. funtów tygodniowo.

Wybory prezydenta Barcelony odbędą się w najbliższą niedzielę, a o tym, kto będzie kierował katalońskim klubem w najbliższych latach, zadecyduje 95 tysięcy socios „Barcy”.

Ale głupek...

No ładnie,to teraz może Barca będzie sie lepiej spisywać.

Komentarz

no kogo jak kogo ale beckhama sie nie spodziewalem!!!
      dlugi na 120mln euro maja i jeszcze go za 40mln kupuja
      zamiast jakiegos bramkarza i porzadnego rozgrywajacego kupic :fu:
      gr(L)chow
      Pedalskie osiedle przy skaryszaku- jak zobaczysz kogos grajacego w gale to wejdz i zagadaj.

03/04 puchar bedzie nasz no i FCB

Komentarz

Jakoś trudno mi wyobrazić sobie Beckhama w Barsie coś mi sie wydaje ze ten transfer(jak dojdzie do skutku) to będzie naj niewypał przyszłego sezonu

Komentarz

ufff ale mi ulzylo, dobrze ze nie trafi do Realu Madryt i nie zepsuje mi druzyny
          Legia Warszawa
          "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Komentarz

Zamieszczone przez Ewelina
            ufff ale mi ulzylo, dobrze ze nie trafi do Realu Madryt i nie zepsuje mi druzyny

podpisuję się pod tym zdaniem.

Niech sobie Becks robi za gwiazdę w Barcelonie .

W Realu mamy Figo

Komentarz

no to jestem w lekkim szoku... teraz to chyba jednak Laporta zostanie prezesem...
              bardzo lubie Barce a nie lubie Beckhama... :/ no ale coz jezeli ma to pomoc no to niech bedzie...

Komentarz

Nie! Nie! i jeszcze raz nie! :fu: Manchester bez niego juz nie bedzie taki sam... i nie wyobrazam sobie Bekchama w Barcelonie 8- chociaz... lepsze to niz Real... :/

Komentarz

Ja tam przeciwko Beckham'owi nie mam nic
                  Ale za bardzo nie podoba mi się ten transfer bo za barcą nie przepadam :> ale cóż widać że się wypalił w Manchesterze i musiał odejść
                  Ferguson zaraz kogoś dobrego ściągnie do MU może Ronaldinho

Komentarz

Panowie i Pani a zwróciliście uwagę że niedługo wybory prezesa w Barcelonie, trzeba coś ludowi dać aby wierzył. Nie wierzę w to.
                    Ktoś poda atrgument Pereza w Realu, ale tam on to powiedziała osobiście a tu tylko wzmianka Menchesteru więc przyszłemu prezowi będzie się łatwo wyłgać.
                    Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

eee tam, dla mnie Beckham to symbol ManUtd i tacy zawodnicy jak on czy Giggs powinni zostac w jednym klubie juz do końca kariery
                      Cum Debita Reverentia

Komentarz

HEHEHE , na przekór prawie wszystkim , zobaczycie ,że Beckham z Barcą wprawi was jeszcze w niejedną złość :> .
                        Barca mistrzem 2004 !

PS

Figo judasz !!!
                        you may try - (L) - but it won't die!
                        ITI GO HOME!!!

Komentarz

Zamieszczone przez MAZI
                          Figo judasz !!!
                          Znamy jeszcze wielu judaszy m.i. Czereszewskiego
                          Zamieszczone przez MAZI
                          Barca mistrzem 2004 !
                          Raczej będzie Barcelonie ciężko zdobyć majstra i to nawet z Becks'em

Komentarz

Zamieszczone przez Radio
                            Panowie i Pani a zwróciliście uwagę że niedługo wybory prezesa w Barcelonie, trzeba coś ludowi dać aby wierzył. Nie wierzę w to.
                            Ktoś poda atrgument Pereza w Realu, ale tam on to powiedziała osobiście a tu tylko wzmianka Menchesteru więc przyszłemu prezowi będzie się łatwo wyłgać.
                            No tak ale tego że Becks paradował przed dziennikarzami w szaliku Barcy już chyba nie podważysz.

Nie przepadam za Davidem ale to bardzo dobry piłkarz i cieszę się, że byc może trafi do Barcy. Może wtedy go polubię :>
                            Only You

Komentarz

Barcie Beckham i tak niewiele pomoże bo mistrza i tak nie zdobędą, na ich miejscu lepiej bym sobie kupił dobrych obrońcówi bramkarza zamiast kolejnego pomocnika......moim zdaniem kupno Beckhama to bardziej chwyt marketingowy - Barca zarobi w **** kasy na koszulkach itp.....
                              Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Pracuję...
                              X