Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Listkiewiczgate", czyli żegnamy prezesa?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• "Listkiewiczgate", czyli żegnamy prezesa?

Podczas meczu z Kazachstanem tematem numerem jeden zakuluarowych rozmów i spekulacji nie była forma podopiecznych Pawła Janasa, tylko... "Listkiewiczgate". Co to takiego? Od kilku dni wszyscy w środowisku piłkarskim czekają na artykuł w "Rzeczpospolitej". Według wtajemniczonych, ma on przedstawić fakty kompromitujące prezesa PZPN, które najpradopodobniej zakończą się odejściem Listkiewicza!
    Dziennikarze "Rzeczpospolitej", wzorując się na Adamie Michniku w przypadku sprawy Rywina, odwlekają termin publikacji. Najpierw odroczono wyrok, aby nie psuć prezesowi pięćdziesiątych urodzin, potem nie chciano zakłócić referendum, wreszcie ważnego meczu ze Szwecją.

W piłkarskim maglu właściwie jest przesądzone, że "Listek" straci posadę, choć tak naprawdę nie postawiono mu jeszcze żadnego zarzutu. Sam prezes też jest w poważnym stresie, czemu dał wyraz na łamach "Magazynu Sportowego". Sugerował, że zamach zamierza przeprowadzić grupa biznesowo-polityczno-artystyczna. W skrócie coś na kształt grupy "trzymającej władzę". Rozszyfrowanie, kto za tym określeniem stoi, nie jest aż tak trudne jak w przypadku Rywingate, ale wcale niełatwe. Pojawia się mnóstwo nazwisk: Engel, Zaorski, Materna, Bielecki, Piechniczek... A może wszyscy razem? Tak naprawdę nikt nie wie, ale gadają, gadają, gadają...

Nawet o tym, dlaczego nie przyjeżdża na zgrupowania Emmanuel Olisadebe. Trenerowi Pawłowi Janasowi ktoś powiedział, że "Oli" olewa, bo ktoś steruje nim... z Polski. Czyżby ktoś z grupy "trzymającej władzę"? Nie, to chyba nonsens.

Mecz z Kazachstanem był dla napastników, którzy mieli się przełamać. I zrobili to. Wreszcie odblokowali się Wichniarek i Dawidowski. Z karnego dołożył Krzynówek. Szkoda, że nie mógł zagrać kontuzjowany Zdebel. Trzy bramki ze słabeuszami to jednak zbyt mało, aby się podniecać.

Źródło: http://sport.wp.pl/wiadomosc.html?wi...amy+prezesa%3F

No ciekawy jestem co oni na niego mają

heh ... no ciekawe , ciekawe ....czekamy na artykuł Rzeczpospolitej
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Komentarz

Może się wreszcie wyda jakim to ,,uczciwym'' prezesem jest Listkiewicz

Komentarz

Misiu - najwyższy czas odejść.
        Jestem, a tak jakby mnie nie było...
        Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Re: "Listkiewiczgate", czyli żegnamy prezesa?

ciekawe czy tez zwolaja komisje sledcza w sejmie :d...a swoja droga...to sie Jasiu Tomaszewski bardzo bedzie cieszyl..i ma racje....czas rzadzacych w polsce dobiegl juz konca !!!
          Warszawa

Komentarz

No najwysza pora porzegnać tego pana
            http://free4web.pl/3/0,85693,default...E5079368F79CD8 -->zapraszam

Komentarz

wiem ze zabrzmi to jak teoria spiskowa ale cos mi sie zdaje ze nowym prezesem moze zostac wybrany Boniek. czemu? chocby to w jaki sposob pisze o nim Kolton w "Prawda o Korei". Cos mi sie zdaje ze to moze byc przygotowanie do tego. A i jeszcze jedna sprawa skoro to sledztwo Rzeczpospolitej bylo prowadzone od dluzszego czasu to kto wie czy nie mialo to jakiegos zwiazku z odejsciem Bonka z fotela trenera kadry.

Aha no i chyba jeszcze jedna rzecz dla Nas najwazniejsza jezeli Listkiewicz poda sie do dymisji zostanie zwolany zjazd nadzwyczajny a to oznacza mozliwosc zlozenia wniosku o oddanie nam tytulu z '93! '8

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                wiem ze zabrzmi to jak teoria spiskowa ale cos mi sie zdaje ze nowym prezesem moze zostac wybrany Boniek. czemu? chocby to w jaki sposob pisze o nim Kolton w "Prawda o Korei". Cos mi sie zdaje ze to moze byc przygotowanie do tego. A i jeszcze jedna sprawa skoro to sledztwo Rzeczpospolitej bylo prowadzone od dluzszego czasu to kto wie czy nie mialo to jakiegos zwiazku z odejsciem Bonka z fotela trenera kadry.

Aha no i chyba jeszcze jedna rzecz dla Nas najwazniejsza jezeli Listkiewicz poda sie do dymisji zostanie zwolany zjazd nadzwyczajny a to oznacza mozliwosc zlozenia wniosku o oddanie nam tytulu z '93! '8

raczej Boniek nie gdyż nie zabardzo ma poparcie w środowisku, a na układy nie ma rady :fu:

Komentarz

... tak, i może jeszcze przyznadzą wam w ramach promocji Mistrza 2003/04 :buhaha: a może i kolejnych lat... :>

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                    ... tak, i może jeszcze przyznadzą wam w ramach promocji Mistrza 2003/04 :buhaha: a może i kolejnych lat... :>
                    wiesz akurat tego mistrza mamy w planie zdobyc na boisku zreszta tak jak tam tego z 93 wiec szykujcie chusteczki bo znow caly Krakow bedzie plakac ze Legia ma mistrza

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                      wiesz akurat tego mistrza mamy w planie zdobyc na boisku zreszta tak jak tam tego z 93 wiec szykujcie chusteczki bo znow caly Krakow bedzie plakac ze Legia ma mistrza
                      Trochę zmieniamy kierunek tematu :> Ale co mi tam...

Jak na razie to na waszym miejscu zastanawiałbym się czy w przyszłym sezonie będzie choć trochę lepiej niż w tym roku. W chwili obecnej wydaje się, że może być nawet gorzej :> Więc wydaje się, że to Warszawa znowu będzie płakać bo nie będzie miała mistrza.

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                        Zamieszczone przez Unico

Jak na razie to na waszym miejscu zastanawiałbym się czy w przyszłym sezonie będzie choć trochę lepiej niż w tym roku. W chwili obecnej wydaje się, że może być nawet gorzej :> Więc wydaje się, że to Warszawa znowu będzie płakać bo nie będzie miała mistrza.
                        Pierwszy post Unico miał charakter kpiny jednak drugi to najprawdziwsza prawda Niestety perspektywy są słabiutkie i moze być źle (chyba ze ktos odkupi akcje).

Co do Listka to on sie nadaje ale na prezesa... zwiazku szachowego. Już chyba Ś.P. Dziurowicz robil wiecej niz Listkiewicz który boji sie wszystkiego jak własnego cienia.
                        Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                        że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                        choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                          Zamieszczone przez Unico

Jeżeli nawet w Legii będzie gorzej, to sa też tego dobre strony - na stadionie będą sami najwierniejsi i będzie super doping. U was za to przybywac bedzie "telefoników" i bedzie jedna wielka lipa (czyli nic się nie zmieni).
                          Ja jednak wierzę, że u nas nie będzie wyprzedarzy najlepszych piłkarzy... Może jednak ten Jakubas...
                          Więcej o tym nie piszę, bo nie chcę rozmywać tematu.

Komentarz

Cóż...na razie komentujemy coś, czego jeszcze nawet nie ma...
                            Zobaczymy, co urodzi ta góra...mam dziwne przeczucie, że będzie to mysz, ale zobaczymy.
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Czarna teczka ! A wniej czarne koperty i nagrania i kwity! Tak! Rzepa go załatwi!

A wiecie że w Ameryce murzynów męczą? :fu:
                              For those about to rock,
                              I salut you!!!

Komentarz

Pracuję...
                              X