Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polska - Kazachstan

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez c_zary
    gazeta.pl

Wypowiedzi po meczu Polska - Kazachstan

Kamil Kosowski

Ale jestem zmęczony. We wtorek mecz ligowy, w środę dwa ciężkie treningi, w czwartek dwa ciężkie treningi, w piątek mecz...
    .
    Biedaczyna, taki zmeczony, i grac mu kaza, i trenowac...
    Jak przejdzie do jednego z tych klubow o ktorych sie mowi ze go chca, to ciekawe co wtedy bedzie mowil? chyba ze lawe bedzie grzac caly czas :>

Komentarz

Zamieszczone przez Luk@s
      Zamieszczone przez c_zary
      gazeta.pl

Wypowiedzi po meczu Polska - Kazachstan

Kamil Kosowski

Ale jestem zmęczony. We wtorek mecz ligowy, w środę dwa ciężkie treningi, w czwartek dwa ciężkie treningi, w piątek mecz...
      .
      Biedaczyna, taki zmeczony, i grac mu kaza, i trenowac...
      Jak przejdzie do jednego z tych klubow o ktorych sie mowi ze go chca, to ciekawe co wtedy bedzie mowil? chyba ze lawe bedzie grzac caly czas :>
      Optymista. Ja przewiduje raczej trybuny, no ewentualnie mecze w rezerwach.
      stefan ma chora wizje i slyszy glosy

Komentarz

Chyba lekko przesadzacie, Kosowski poprostu przeważnie w taki sposób dośrodkowuje piłki - wysokie loby na długi słupek. We wczorajszym meczu wcale nie było tak źle, parę razy ostro pociągnął swoją stroną, a po jednym z jego podań Wichniarek prawie strzelił bramkę z woleja.

Wiem, wiem że go nie cierpicie, więc wcale nie musicie rozwijać mojej wypowiedzi i odpowiadać na nią
        Jestem, a tak jakby mnie nie było...
        Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Bardzo mnie zmartwiło,że zawodnicy z pierwszej jedenastki prawie w ogóle nie wykazali motywacji do gry.Zmiennicy byli lepsi o dwie klasy.Przynajmniej po przerwie coś się działo,były jakieś sytuacje i emocje.Ze Szwecją musi być lepiej!
          Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Ostry: ale to juz od dawna wiadomo... po mistrzostwach juz to bylo widac...

a co do Kosowskiego to powiem szczerze on ma wszystko zeby zostac gwiazda polskiej pilki! ale gwiazda nie rowna sie wspanialy pilkarz...

tak jak David B. - twarz, szpan itp cos w sam raz dla zblazowanych siks... ale pilkarsko obaj dla mnie sa ciency...

a co do meczu to podoba mi sie numer "ps" oceny pilarzy nalezy podzielic przez dwa... wojna psychologiczna ze szwedami trwa! :P

Komentarz

Zamieszczone przez PS
              * - Wszystkim polskim piłkarzom, dla zmylenia szwedzkich mediów, do faktycznych not dodaliśmy po pięć punktów. Wojna psychologiczna trwa..."
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan

a co do Kosowskiego to powiem szczerze on ma wszystko zeby zostac gwiazda polskiej pilki! ale gwiazda nie rowna sie wspanialy pilkarz...

tak jak David B. - twarz, szpan itp cos w sam raz dla zblazowanych siks... ale pilkarsko obaj dla mnie sa ciency...
                Z tym nosem to ja Kosiarce duzej kariery nie wroze

Komentarz

Zamieszczone przez dusza
                  Z tym nosem to ja Kosiarce duzej kariery nie wroze
                  Kinola to on ma :buhaha: :buhaha:

Komentarz

w Bravo i tak to zretuszuja :P

Komentarz

Pracuję...
                    X