Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pogon Szczecin Nowa w IV lidze!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pogon Szczecin Nowa w IV lidze!

"Na posiedzeniu Zarządu ZZPN, które odbyło się w ubiegłym tygodniu Zarząd postanowił skonsultować się z prezesami innych IV ligowych klubów.
    Zadane im pytanie miało brzmieć: Czy ma Pan coś przeciwko dopuszczeniu Pogoni Szczecin Nowa do gry w IV lidze ? Na spotkaniu, które się odbyło prezesi zdecydowanej większości klubów nie zgłosili przeszkód w dopuszczeniu nowego klubu do ligi. Również Zarząd ZZPN pozytywnie zaopiniował prośbe założycieli nowego zespołu.
    W tej chwili czekamy jeszcze tylko na rozwiązanie czysto technicznych spraw (1 czy 2 grupy w IV lidze, lub może inne rozwiązanie) oraz na pismo z PZPN-u, w którym piłkarska centrala nie będzie zgłaszać sprzeciwów do zaproponowanych rozwiązań. Ostateczna decyzja ma być wydana pomiędzy 9 a 11 czerwca bieżącego roku."
    źródło: Pogon.v.pl

[nie moglem nigdzie znalesc starego tematu wiec napisalem nowy - sorry]

to super wiadomość!!! myślałem że będą grali w b klasie a tu prosze taka niespodzianka

Komentarz

Hehe!!! Nizia (szefa ZZPN) postraszyli kontrolą i od razu mu rura zmiękła. Uff uff ufff
      Oby tak dalej

PS Stary temat jest 13 linijek niżej :>
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

[jeszcze raz sorry nie wiem co ja mam z tym szukaniem :/ za szybko chyba przewijam :/ ]

Komentarz

jebac stare tematy!!!

Hej MKS ! hej CWKS! nasza zgoda najlepsza w Polsce jest!

Ale swoja droga ...wole Pogon "Nowa" w 4 lidze niz Pogon 2 drugiej. I tak samo by bylo z Legia "nowa" ...To co zrobili kibice Pogoni :+: i dalej b.k.

Komentarz

jestesmy z Wami :cf0:

Komentarz

nie wiem co o tym sadzic przeciez pogon to pogon i w 2 lidze bedzie, nie wiem jak to bedzie gdzie beda grac jak przeciez pogon, ta pierwsza, bedzie grac w 2 lidze chyba ze w ogole nie przystapia do rozgrywek! a gondor oglosi upadlosc spolki! nio to tyle!
              Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

A jak Pogoń (stara, prawdziwa) wystartuje w 2 lidze to co wtedy... ?

Komentarz

I tak niczego się nie dowiemy przed 25 czerwca raczej. Wtedy zbiera sięsąd polubowny (Gondor chce ogromnego odszkodowania od miasta). Jeżeli te pieniądze nie zostaną mu przyznane (b. wątpliwa sprawa, że coś przyznają), to Pogoń nie będzie miała najmniejszych szans na spełnienie drugoligowych warunków licencyjnych
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

ak informuje „Głos Szczeciński”, prezes SSA Pogoń – Les Gondor, zamierza wycofać rezerwy z IV ligi, aby wolne miejsce mogła zająć Pogoń Nowa.
                    - Widzę wielki entuzjazm z jakim powstaje Pogoń Nowa - mówi Gondor. - Szkoda, że zaangażowanie działaczy nie jest skierowane wobec mojej drużyny, ale nie mam zamiaru robić jakiś przeszkód. Wręcz przeciwnie. Chcę żeby Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej nie miał problemów z dopuszczeniem Pogoni Nowej do IV ligi. I dlatego wycofam rezerwy Pogoni. Drugi zespół zagra w nowym sezonie w B klasie - zapowiedział Gondor.

Prezes zastrzegł jednak, że najpierw musi skonsultować swoją decyzję z prawnikami i przedstawicielami miasta. - Nie chcę, żeby ktoś z miejskich urzędników później wykorzystał moją decyzję i twierdził, że nie wywiązuję się z zobowiązań wobec Pogoni - zastrzegł prezes SSA.

Natomiast z deklaracji Gondora bardzo zadowolony był Stanisław Nizio, prezes ZZPN. - To by nam znacznie ułatwiło zadanie. IV liga liczyłaby podobnie jak teraz 18 zespołów. Nie trzeba byłoby robić rewolucji w tej klasie rozgrywkowej. Myśleliśmy już bowiem nawet nad podziałem IV ligi na dwie grupy - zakończył Nizio.

źródło: Głos Szczeciński

a mi sie wydaje ze to z powody braku kasy a nie wspanialomyslinosci Gondora...

Komentarz

"Wiele wskazuje na to, że Sportowa Spółka Akcyjna nie otrzyma licencji na grę w drugiej lidze piłkarskiej.
                      Przypomnijmy, że aby otrzymać licencje klub nie może mieć długów w ZUS, ani w Urzędzie Skarbowym. A jak wiemy SSA Pogoń jest zadłużona w tych instytucjach na około 4 mln zł. Termin składania dokumentów o otrzymanie licencji mija z dniem 30 czerwca.

W przypadku gdyby jakimś cudem SSA Pogoń otrzymała uprawnienie do gry w II lidze, to prawdopodobnie na klub zostałby nałożony zakaz dokonywania transferów. Byłaby to kara za zaległości finansowe wobec zawodników.

Biorąc pod uwagę, że wiekszości zawodników kończą się w czerwcu kontrakty, oraz to że odchodzą z powodu zaległości finansowych (Biliński) nawet Ci którzy je mają - sytuacja SSA jest tragiczna.

źródło: Pogon.v.pl"

a wiec jednak nie bedzie chyba nawet 2 ligi w Szczecinie

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                        A jak Pogoń (stara, prawdziwa) wystartuje w 2 lidze to co wtedy... ?
                        Właśnie, co wtedy?
                        I która to będzie ta prawdziwa Pogoń? 8-
                        Za kilka lat, albo i wcześniej jak obie przetrwają mogą być niezłe jaja z tego 8-
                        Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                        Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Jak to przeczytalem to az mnei krew zalala !!!!!!!

Panie Prezydencie,

Jeżeli prawdą jest to co podaję strona internetowa http://www.pogon.v.pl , iż Prezes SSA Les Gondor zamierza sprzedać Panu Antoniemu Ptakowi nazwę Pogoń, herb, barwy i tradycję w celu przeniesienia do Szczecina II ligowej drużyny Piotrcovii Piotrków Trybunalski, to informuję Pana, że szczecińscy kibice nigdy nie zaaprobują takiego rozwiązania.

Ponad to, działanie takie nosi wszelkie znamiona przestępstwa polegającego na wyprzedaży majątku Spółki i działaniu na jej szkodę. Dodatkowym smaczkiem jest to, iż te niematerialne wartości, zostały wniesione do SSA aportem przez Stowarzyszenie MKS Pogoń Szczecin pod warunkiem spłaty (natychmiastowej) zadłużenia Stowarzyszenia przez Mat Trade, co jeszcze nie nastąpiło. Czyli prezes Gondor sprzedaje coś co do niego nie należy - zresztą po 31.12.2003 z powodu niespłacenia tegoż zadłużenia, czyli złamania postanowień Statutu SSA, Spółkę będzie można rozwiązać z winy Inwestora...

Gdyby taka transakcja miała jednak miejsce, udziałowiec mniejszościowy jakim jest Miasto i Stowarzyszenie MKS, powinno wystąpić do Sądu Gospodarczego o zablokowanie działania na szkodę Spółki i uniemożliwienie decyzją sądową, sprzedaży w składników majątkowych SSA - jedynych, posiadających wartość w bankrucie jakim jest tak naprawdę SSA..
                          Oprócz tego należy niezwłocznie złożyć doniesienie do prokuratury o popełnieniu przez Lesa Gondora przestępstwa...

Jednocześnie informuję Pana, że ewentualny udziałowiec i kontrahent Pana Gondora "udanie niszczył" już w swojej karierze dwa kluby ligowe - na szczęście dla nich został z nich wyrzucony - ŁKS Łódź - po zdobyciu Mistrzostwa Polski spadek do II ligi a w tym roku po "pomocy" udzielonej przez pana Ptaka o mało co nie wylądował w lidze III, oraz Widzew Łódź, który uratowali przed spadkiem z ekstraklasy panowie Pawelec i Grajewski.

Teraz Pan Ptak rządzi w Piotrcovii Piotrków Trybunalski, którą chce przenieść do Szczecina. Za rok może będzie chciał zrobić to samo z Pogonią Szczecin, przenosząc ją np. do Kutna albo Radomska...

Nie pozwólmy zniszczyć tego co udało się nam, szczecińskim kibicom wypracować w ostatnim czasie - zgody na odbudowę Pogoni od IV ligi na zdrowych i czystych zasadach, popieraną przez kibiców i środowiska sportowe Regionu....

Pogoń ma być szczecińskim klubem, naszą dumą a nie wstydliwą spółką kupioną na pchlim targu nieuczciwości...

Pogoń Walcząca
                          http://pogon-walczaca.org/pliki/inde...&id=1055240831
                          Warszawa

Komentarz

http://f23.parsimony.net/forum45642/messages/79805.htm

to juz jest k**wa lekka przesada :fu: :*
                            I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

Zamieszczone przez Dam1916
                              http://f23.parsimony.net/forum45642/messages/79805.htm

to juz jest k**wa lekka przesada :fu: :*
                              K**wa co on zrobił z tym klubem, czy go poje**ło!?!!!:fu:

P.s:sorry za przekleństwa ale sie zdenerwowałem!!!

Komentarz

Pracuję...
                              X