Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Baraże o ekstraklasę

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Baraże o ekstraklasę

Świt zagra ze Szczakowianką, spadkowicze znani

Po środowym zwycięstwie Świtu nad Stalą Stalowa Wola nowodworzanie zapewnili sobie drugie miejsce w tabeli II ligi. Tłoki, Stal i Śląsk spadają do III ligi! W ostatniej kolejce o prawo gry w barażach (z Zagłębiem Lubin) rywalizować będą Łęczna i Bełchatów.
    Na kolejkę przed końcem rozgrywek Świt ma pięć punktów przewagi nad Górnikiem Łęczna i sześć nad GKS-em Bełchatów.

W barażach o ekstraklasę zmierzą się zatem:

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Szczakowianka Jaworzno
    Górnik Łęczna lub GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin

Mecze odbędą się 15 i 22 czerwca. Na pierwszym miejscu gospodarze pierwszych spotkań.

W ostatniej kolejce korespondencyjny pojedynek stoczą piłkarze Łęcznej i Bełchatowa. Górnik zmierzy się u siebie ze Świtem, zaś Bełchatów jedzie do Stalowej Woli.

Wszystko wyjaśniło się w kwestii spadku. Wprawdzie Podbeskidzie może jeszcze zrównać się punktami z Tłokami i Stalą, ale z obydwoma tymi zespołami (a także w tabelce trzech zespołów) ma korzystny bilans meczów bezpośrednich. Do III ligi spadają zatem Tłoki Gorzyce, Stal Stalowa Wola, Śląsk Wrocław, Ruch Radzionków, Hetman Zamość i Stomil Olsztyn.

www.90minut.pl

Pierwszy sezon nie sprzedawali meczów na wiosnę, zapewne jest to zasługa wymiany aż 18 zawodników ze składu. inna sprawa, czy nie idą na"jackpot" w barażach :>
    Pod względem kibicowskim - niestety, ale przespali ten rok, zamiast bawić się w strajki/bojkoty przeciwko 100% podwyżce cen biletów powinni
    byli wykorzystać ten czas na doszlusowanie przynajmniej do dobrego drugoligowego poziomu w kibicowaniu, bo ile lat można się szczycić tym, że na wyjazd do Mławy pojechało ich kiedyś tysiąc. Teraz niewiele więcej przychodzi na mecze u siebie, a z wyjazdami stoją jeszcze gorzej niż rok-dwa temu.
    Pomimo mojej całej sympatii do tego zespołu, wszak to także "nasi", nie mogę nie zauważyć, że w tej chwili są niewiele lepsi od Amiki Wronki, a juz taki - mniejszy przecież o połowę - Grodzisk im uciekł...
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

jescze ni nie wiadomo czy szczaka zagra w barazach bo dzisjesze nowinki ps mowia ze szczaka chyab spada i to ruch zagra w barazach!
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

no to juz wiadomo czeka nas pojedynek Swit-Szczaka i Zaglebie-GKS B./Gornik L.

jak obstawiacie?

ja Szczaka i Zaglebie...

Komentarz

a ja bardzo bym chciał zeby Swit przeszedł Szczakową, wyjazd do Jaworzna był nedzny pod wzgledem przeciwnika, wiec wole sobie jechac na luzie do Nowego Dworu niz do tego smiesznego Jaworzna.

W dugim meczu tez bm chciał zeby drugiligowiec utarł nosa bunczucznym Zagłebiakom
        Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
        że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
        choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

co do Switu i Szczaki:

plusy Switu (odleglosc) - jezeli awansuje to moze zalicze drugi wyjazd (obok tego do Plocka)
          minusy Switu - stadion gorszy od Szczaki i to o wiele

plusy Szczaki - Mozliwosc spedzenia weekendu ze znajomymi z Zaglebia :+: i ambitny mlody sklad ultras

minusy - daleko a do tego to nie derby mazowsza :P i kolejny do slaskiej spoldzielni...

Komentarz

Świt - Szczaki wygrają Szczaki;
            Zagłebie - Łęczna wygra Zagłębie;
            Zagłębie - Bełchatów no itu nie wiem kto ma lepsze wpływy do Bełchatowa bliżej więc GKS.
            Dlaczego tak jasno w dwóch pierwszych przypadkach? Bo tak myślę i już.
            Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

Tegoroczni pierwszoligowcy wygrają baraże.
              Jestem, a tak jakby mnie nie było...
              Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Wygra Szczaka i Górnik Łęczna.
                Czemu Łęczna? Ha sami zobaczycie...

Byłem tam kiedyś na meczu. Ciekawa miejscowość. Ludzi tacy ... przyjaźni...
                For those about to rock,
                I salut you!!!

Komentarz

Ja bym wolał Świt niź Szczakowianke poziom kibicowania podobny a do NDM dużoooooooo bliżej,ale jest mi obojętne

Komentarz

hmmm.....chciałbym ,by weszły Świt i Bełchatów ( chociaż jak Szczakowa zostanie , świat się nie zawali ... ) .

Jednak od powyższych drużyn wolałbym takie ekipy jak Pogoń,Śląsk , ŁKS , Ruch , Zagłębie Sosnowiec ... ehhh ... te czasy szybko nie wrócą .
                    you may try - (L) - but it won't die!
                    ITI GO HOME!!!

Komentarz

Ja tam trzymam kciuki za Górnika Łęczna, stadion niezły, byłem tam gdy Legia grała sparing ( porazka 1:3) i ostatnio dwa razy wspomagałem Zaglębie Sosnowiec ( w II lidze) i ten stadion jest bardzo ładny, szczegolnie trybuna główna robi wrażenie, tylko niestety klatka dla gości jest bardzo mała i wątpie czy sie wszyscy pomieścimy, ale trzymam za Górników i Swit Nowy Dwor ( ciekawie jak wyglądałyby mecz w Nowym Dworze z udziałem Legii i zastanawiam sie ile sztuk przyjechałoby z Konwitorskiej na Swit-KSP?)
                      Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Komentarz

A może Świt nie sprzedawał tej wiosny meczów, bo w I lidze stawki są wyższe?
                        Ot takie biznesowe myślenie.
                        Sadybiańska żuliganka

Komentarz

Zmienił się termin rozgrywania pierwszego meczu barażowego Świt-Szczakowianka - odbędzie się on 14.06 o 17.30.

PS Polecam wejście w menu "STADION" na stronie http://www.swit.nowydwormaz.com/ : :> całkiem zabawna "instrukcja obsługi dojazdu", choć od czasu jej przygotowania zdążyli troche zmodernizować obiekt (krzesełka)
                          1 2 3 4 5
                          .
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart
                            a ja bardzo bym chciał zeby Swit przeszedł Szczakową, wyjazd do Jaworzna był nedzny pod wzgledem przeciwnika, wiec wole sobie jechac na luzie do Nowego Dworu niz do tego smiesznego Jaworzna.

W dugim meczu tez bm chciał zeby drugiligowiec utarł nosa bunczucznym Zagłebiakom
                            w kwestii formalnej - Jaworzno to nie Zagłębie - leżało w Galicji , a nie w Kongresówce

choć czasem wlicza się ich do Zagłębia , bo to miasto lewicowe i "gorolskie" , choć w województwie śląskim

wolę już tą śmieszną Szczakowiankę niż Świt - miasto 5 razy większe , stadion Victorii dużo lepszy niż Świtu , a ja mam blisko na wyjazd (ostatnio byłem)

w drugim barażu - jak 3.miejsce zajmą bełty , to wolę jednak Zagłębie - miasta tej samej wielkości , a Lubin musi wygryźć Polkowice
                            jak grałaby Łęczna , to mam dylemat - Lubelszczyźnie też coś się należy od życia ...
                            bana mu , temu pestu

Komentarz

Sorry ,moze wie ktos -- mecz Switu ze Szczakowianka odbedzie sie na Legii czy w Nowym Dworze?

Komentarz

Pracuję...
                              X