Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Premiership

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Najlepsze było, że posiadanie piłki oscylowało w granicach 75/25% dla Liverpoolu, a tak patrząc na boisko a tym bardziej na zmarnowane "setki" to aż takiej przewagi nie było widać. Oczywiscie to Liverpool głownie kreował grę, ale byłem w szkoku słysząc te 75/25 - i to zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• I to mi się podoba, ciekawe na jak na długo.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
        I to mi się podoba, ciekawe na jak na długo.
        Oby nie za długo.
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Raz na 20 lat im/wam wystarczy
          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Tia:
            ANGLIA: Premier League - Kolejka 18
            21.01.2021 21:00

Liverpool
            0-1
            Koniec

Burnley

Komentarz

• Kto by pomyślał, że to własnie Burnley przerwie passe Liverpoolu na własnym stadionie. Porażka na własne życzenie.
              Ostatnio edytowany przez Szawar; [ARG:4 UNDEFINED].
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Warto wspomnieć, że to 4 ligowy mecz z rzędu kiedy nie strzelają gola.
                Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Ale to się dobrze słucha, ta opcja radiowa na flashscorze Utd- L'pool.

Komentarz

• W FA Cup przy remisie jest dodatkowy mecz?

Komentarz

• Nie wiem ale i tak jest zayebiście a sędzia chuuj.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                        W FA Cup przy remisie jest dodatkowy mecz?
                        Rozgrywki są toczone systemem knock-out, czyli drużyna, która przegra swój mecz, odpada z turnieju. Każda runda to tylko jeden mecz. W razie remisu, spotkanie jest powtarzane, a rolę gospodarza przejmuje drużyna, która w pierwszym meczu grała jako gość. Gdyby w powtórzonym meczu padł również remis, wtedy zarządza się dogrywkę, a w razie braku rozstrzygnięcia serię rzutów karnych.

https://www.lfc.pl/FACup

Komentarz

• W tym sezonie nie ma powtórki meczu - przy remisie w regulaminowym czasie grają dogrywkę, a jeśli ta nie rozstrzygnie meczu, to seria rzutów karnych.
                          Nie wygrałeś srebra - przegrałeś złoto

Komentarz

• Frank Lampard zwolniony z Chelsea!

Komentarz

• Podobno zastąpić ma go Tuchel
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                                Podobno zastąpić ma go Tuchel
                                Tuchel podpisał z Chelsea umowę do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o sezon z obu stron.

(...)

W Chelsea Tuchel spotka się z kilkoma rodakami - Antonio Rüdigerem, Kaiem Havertzem i Timo Wernerem. Do tego z Thiago Silvą i Christianem Pulisicem miał okazję współpracować przez wiele lat - odpowiednio w PSG i Borussii Dortmund.
                                https://transfery.info/aktualnosci/o...chelsea/144760

Komentarz

Pracuję...
                                X