Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Premiership

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Raczej to drugie powoduje taką pasję, podobnie było u nas, gdy zdobywaliśmy Mistrza po 24-ech.
    Przy tym chyba chcą wyśrubować rekordy, a przynajmniej dorównać.
    Po tym sezonie pewnie Liv czeka mniejsza bądź większa przebudowa, bo możniejsi rozkupią co lepsze ogniwa.

Komentarz

• Jest sens żeby te najważniejsze ogniwa odchodziły z najlepszej maszyny gdzie i tak nie mało zarabiają?
      Coutinho jak odszedł do Barcy chyba do dziś żałuje

Komentarz

• Owszem, nie mniej takiej Barcelonie czy Realowi raczej się nie odmawia.
        Poza tym dochodzą do tego nieco ładniejsze okoliczności przyrody
        Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
          Na dzień dzisiejszy grają piłkę poza zasięgiem reszty, ale jarają się tym mistrzostwem jakby mieli je zdobyć 30. raz z rzędu, a nie pierwszy raz od 30 lat.
          Syty głodnego nie zrozumie. Ja czekałem na MP 12 lat mojego świadomego kibicowania i było to dla mnie jak Święty Graal. Jeżeli LFC ostatni raz zdobył tytuł w 1990 to świadomie pamiętają to ludzie około 37 letni czyli można założyć że całe pokolenie kibiców Liverpoolu nie zna smaku mistrzostwa. Trzeba jeszcze pamiętać że w 1990 LFC był zdecydowanym liderem jeśli chodzi o wywalczone tytuły Mistrza Anglii które zdobył 18 razy, potem Arsenal i Everton po 9 oraz MU i Aston Villa z 7 tytułami. Podczas tych 30 lat ich arcy wróg czyli MU zdobył 13 razy mistrzostwo i jest na czele klasyfikacji wszech czasów z 20 triumfami na koncie, ale teraz nie zanosi się na kolejne wygrane sezony. Zdecydowanie mają się z czego cieszyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
            Na dzień dzisiejszy grają piłkę poza zasięgiem reszty, ale jarają się tym mistrzostwem jakby mieli je zdobyć 30. raz z rzędu, a nie pierwszy raz od 30 lat.
            Tak jaraja sie bo w przeciwienstwie do Ciebie kibice Liverpool pamietaja jak blisko byli mistrzostwa conajmniej dwukrotnie. Patrz zeszly sezon lub slynny “poslizg” Gerarda.
            "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
              Po tym sezonie pewnie Liv czeka mniejsza bądź większa przebudowa, bo możniejsi rozkupią co lepsze ogniwa.
              Nikt znaczący nie odejdzie oprócz Lallany i byc moze Lovrena i Shaqiriego.
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                Nikt znaczący nie odejdzie oprócz Lallany i byc moze Lovrena i Shaqiriego.
                Shaqiri to znaczący zawodnik?!

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                  Shaqiri to znaczący zawodnik?!
                  Tak samo jak Lovren czy Lallana.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                    Tak samo jak Lovren czy Lallana.
                    No bez przesady. Ciapaty 176 minut w PL w tym sezonie, pozostali dwaj 336 i 670. Jednak przepaść.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                      No bez przesady. Ciapaty 176 minut w PL w tym sezonie, pozostali dwaj 336 i 670. Jednak przepaść.
                      Bardziej mi chodziło o to ile daja druzynie i jak bardzo odczuwalny byłby ich brak.

Komentarz

• Bambi zatrzyma maszynę Kloppa czy LFC odjedzie w tabeli na 19 punktów?

Komentarz

• Straszni parodysci ci gracze West Hamu. Liverpool gra na pół gwizdka a tamci im sami wykładają sytuacje na tacy.

Komentarz

• Taka ciekawostka, Arsenal ma 40 punktów straty do lidera. W styczniu.

Komentarz

• czwórka nie od dziś jest "ich" liczbą a tak bardziej serio to np. w przypadku piątego na dzień dzisiejszy Man Utd - w przypadku którego dominacja w lidze jest nieco mniej odległą historią niż w przypadku Arsenalu - wygląda to niewiele mniej imponująco (36 pkt różnicy, lider w dalszym ciągu ma ponad 2x więcej pkt)

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                                Taka ciekawostka, Arsenal ma 40 punktów straty do lidera. W styczniu.
                                To przez te remisy.

Następni w kolejce Southampton, drużyna, która zanotowała 4 zwycięstwa z rzędu w meczach wyjazdowych, w tym Chelsea i Leicester.

Komentarz

Pracuję...
                                X